Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry przygodówki 173 gier

Gra latająca toaleta

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby latać toaletą jak najdalej oraz jak najwyżej. Musimy po każdym wyścigu ulepszać toaletę aby była bardziej odporniejsza oraz szybsza. Używaj strzałek.


Gra Mario forever

Ocena gry

Skacz Mario i zbieraj monety złote oraz przeskakujmy przeszkody na naszej drodze do mety. Przeskakuj przez doły i zapaście. Dostań się do mety. Używajmy strzałek oraz spacji-skok.


Gra latanie na odległość

Ocena gry

Leć jak najdalej tylko się da. Musisz w powietrzu zbierać balony bo każdy balon daje jedno podbicie sie w górę dzięki czemu możemy dłużej lecieć. Używaj myszki komputerowej.


Statek kosmiczny

Ocena gry

Zagra w grę o statkach kosmicznych. Wybieraj statki kosmiczne i walcz z innymi statkami kosmicznymi. Niech to będzie ostra i zacięta walka. Używajmy do tego myszki komputerowej.Gra zniszcz przeciwnika

Ocena gry

W tej grze sak sama nazwa mówi należy zniszczyć swojego przeciwnika. Zniszczmy przeciwnika naszego za pomocą bomb. Używaj bomb do strzelania w niego. Graj myszką.


Gra skakanie

Ocena gry

Skaczmy sobie przesz przeszkody oraz wodę. Przeskakujmy przeszkody i wodę. Staraj się aby pokonać jak najdłuższy dystans trasy. Używajmy do skakania tylko myszki komputerowej.


Gra z automatu

Ocena gry

W tej grze gramy w prawdziwą grę z automatu. Zagraj w grę infestor i baw się wspaniale. Strzelaj skacz i zabijaj przeciwników. Poruszajmy się za pomocą strzałek oraz klawiszy Z,X,C,


Gra tajemnicza

Ocena gry

Ta gra jest bardzo tajemnicza ponieważ w każdej z plansz mamy znak zapytania. tym znaku zapytania powinniśmy umieścić skrzynię, która jest nad półką. Używaj myszki.


Skrzynia i żołnierz

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest spuszczanie skrzyni z drewna na żołnierza. W niektórym planszach mamy 2 lub więcej skrzyni aby pierw odsłonić przeszkodę. Grajmy za pomocą myszki komputerowej.


Gra kapitan Ameryka

Ocena gry

Walcz w roli kapitana z różnymi stworami na ziemi. jednym z nich są pająki szczury, myszy. Musimy je pokonać. W tej grze potrzebne ci będą strzałki oraz klawisze Z,X,C.


Gra sonik

Ocena gry

Zagraj w grę sonik zabaw się wspaniale skacz po przeszkodach i zbieraj monety. Skacz i przeskakuj bardzo duże i głębokie dziury. Graj używając myszki komputerowej i spacji- skok.


Gra hugo

Ocena gry

Zagraj grę z niesamowitym bohaterem a nim jest hugo. Na pewno hugo już znacie a na pewno znacie go z telewizji. Prawda?. Jeżeli go nie znacie w co nie wierze to poznacie. Potrzebne ci będą tylko strzałki.


Gra koniec świata

Ocena gry

Na początku tej gry musimy ubrać naszego ludka, którym mamy się poruszać w całej tej grze. Jak go już ubierzemy to musimy pokonać naszą trasę. Poruszaj się strzałkami spacja-skok.


Statek kosmiczny gra

Ocena gry

Wsiądź do najprawdziwszego statku kosmicznego i strzelaj do twoich wrogów. Postaraj się aby pokonać wszystkie statki kosmiczne. Używaj tylko myszki komputerowej.


Gra Guitar Hero Hero

Ocena gry

Grajmy w tej grze na gitarze za pomocą tego aby klikać odpowiednie strzałki takie jak nam się wyświetlają na ekranie gry. Stań się najlepszym muzykiem. Graj za pomocą myszki.


Gra avatar

Ocena gry

Stań na prawdziwej arenie najlepszych i najodważniejszych wojowników na arenie. Bij się i pokonuj przeciwników. Stań się najlepszym wojownikiem gwiezdnych wojen. Graj za pomocą strzałek, spacji


Gra pokonywanie potworów

Ocena gry

Masz jedyny mały srebrny mieczyk to właśnie nim musisz pozabijać wszystkich potworów, którzy znajdują się na mapie gry. Zabijaj ich i teleportuj się w inne miejsca. Używaj myszki.


Gra Snail Bob

Ocena gry

Będziemy w tej grze poruszali się zwinnym oraz szybkim ślimakiem. Musimy postarać się o to aby ślimak pokonał drogę na każdym etapie gry. Używaj do tego różnych narzędzi. Graj za pomocą myszki i pokonaj 30 etapów gry.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry przygodówki
 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 125848 ocena: 9.71

 • Gra rollercoaster online

  Gra rollercoaster online

  Oglądana: 77793 ocena: 9.21

 • Gorillaz Tiles

  Gorillaz Tiles

  Oglądana: 61812 ocena: 10.00

 • Uratuj święta

  Uratuj święta

  Oglądana: 25392 ocena: 10.00

 • Scooby Doo przygoda na statku

  Scooby Doo przygoda na statku

  Oglądana: 24892 ocena: 10.00

 • Hopper 3

  Hopper 3

  Oglądana: 24438 ocena: 10.00

 • Gra mini Spongebob

  Gra mini Spongebob

  Oglądana: 18982 ocena: 0.00

 • Gra latająca toaleta

  Gra latająca toaleta

  Oglądana: 18849 ocena: 10.00

 • Gra Kaczor Duff

  Gra Kaczor Duff

  Oglądana: 17889 ocena: 10.00

Reklama

cookie