Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry przygodówki 173 gier

Fishdom

Ocena gry

Fishdom jest to gra z rybkami. W tej grze musimy hodować rybki. Opiekujmy się rybkami, karm je i dawaj im pokarm dal rybek, który kupisz. Używajmy do gry fishdom tylko myszki


Zombotron

Ocena gry

Zombotron jest to gra w której będziemy będziemy strzelać do przeciwników. Chodź po korytarzach i musisz pozabija swoich przeciwników. Do gry potrzebujesz tylko spacja oraz klawiszy W,A,S,D do poruszania się oraz myszka- strzał.


Gorillaz Tiles

Ocena gry

Gorillaz Tiles jest to gra w której musimy pomyśleć logicznie. Użyj swojego zdrowego mózgu i pokaż swoje umiejętności w grze Gorillaz Tiles.Do gry Gorillaz Tiles potrzebujesz tylko myszki.


Avatar Arena

Ocena gry

Avatar Arena jest to kolejna gra z serii bijatyki. W tej grze będziemy się bić za pomocą magi i trików bojowych. Użyjmy do gry Avatar Arena tylko strzałek do poruszania się oraz spacji-magia, trikiBomb 2

Ocena gry

Zagraj w darmową grę bobm 2 w której musisz podkładać bomby i potem bardzo szybko się chować za ścianę lub coś innego tak aby bomba cię nie zabiła.Używajmy do gry strzałek do poruszania się w grze bomb 2 oraz spacji-skok. Miłego grania w grę bobm 2.


Bartender online

Ocena gry

Bartender online jest to gra w której będziemy robić drinki. Rób jak najmocniejsze drinki tak aby opić smakosza drinków. Potrzebujesz do tej gry tlko myszki komputerowej.


Murloc

Ocena gry

Jest to gra przygodowa w której mamy do pokonania wiele leveli gry. Zdobywaj ekwipunki oraz złote monety za które możesz kupować swoje wyposażenie lub wymieniać się nim z innymi graczami. Potrzebujemy do gry strzałek oraz myszki.


Gra podobna do worms

Ocena gry

Jest to bardzo podobna gra do worms tylko w niej nie chodzimy ślimakami tylko ludźmi i też mamy takie opcje jakie są w worms. Uzywajmy strzałek oraz myszki komputerowej.


Contra gra online

Ocena gry

Jest to gra na konsole telewizyjne. Penie każdy z was grał już kiedy kolwiek w grę contra na telewizji. Graj za pomocą W,A,S,D-poruszanie się oraz klawisze di trików i ataku J,K .Miłej gry wam życzymy.


Gra rzucanie człowiekiem

Ocena gry

Gra rzucanie człowiekiem jest to gra w której możemy porzucać sobie człowiekiem jak tylko chcemy i wtóre strony tylko chcemy. Używajmy do gry rzucania człowiekiem tylko myszki.


Trudna droga do mety

Ocena gry

Trudna droga do mety jest to gra przygodowa w której musimy tak ustawiać działa i armaty aby nasi przeciwnicy nie dotarli do mety. Jak dotrą to za jednego przeciwnika tracimy jedno życie. Potrzebna będzie tylko nam mysz komputerowa.


Życie studenta

Ocena gry

Życie studenta jest to oczywiście gra bardzo podobna do gry sims.Możemy wybierać nasz charakter oraz zarys twarzy, kolor skóry. Jest bardzo wiele opcji. Używaj myszki do gry Życie studenta.


Gra przygodowa

Ocena gry

Zagrajmy i wcielmy się w chłopka, którego zadaniem jest omijanie przeszkód oraz zbieranie ślimaków. Omijajmy przeszkody oraz zbierajmy ślimaki. Pokonaj wiele etapów gry. Poruszamy się za pomocą strzałek oraz klawiszem S-skaczemy.


Smocze przygody

Ocena gry

Przyj niesamowitą podróż smokiem. Pokonaj całą trasę w poszczególnych etapach gry. Omijaj przeszkody oraz stwory, które cie atakują. Zbieraj przedmioty ukazane na początku gry. Strzałkami chodzimy w grze.


Gra strategiczna

Ocena gry

W tej grze będziemy budować nasze miasto. Wybuduj jak najwięcej żołnierzy aby bronili nasze miasto przed atakami wojowników. Używajmy myszki komputerowej w tej grze.


Gra wojownicy

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy chodzili jednym z wojowników po budynku magicznej mocy i szukali wskazówek, gdzie znajdują się nasi przeciwnicy. Zabijaj przeciwników swoją ekipą wojowników oraz ulepszaj swoich ludzi. Potrzebujemy myszki.


Gra zbieranie monet i skakanie

Ocena gry

Zbierajmy minety wszystkie, które znajdują się w tej planszy oraz skaczmy i przeskakujmy przeszkody. Musimy zebrać wszystkie monety w tej grze. Używajmy strzałek w tej grze.


Gra przygodowa

Ocena gry

W tej grze zagramy w najlepszą grą przygodową. Skacz i lataj po planszy oraz zbieraj złote monety. Dojdź do celu w każdej planszy czyli do mety. Używaj tylko myszki komputerowej w tej grze.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry przygodówki
 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 125848 ocena: 9.71

 • Gra rollercoaster online

  Gra rollercoaster online

  Oglądana: 77792 ocena: 9.21

 • Gorillaz Tiles

  Gorillaz Tiles

  Oglądana: 61800 ocena: 10.00

 • Uratuj święta

  Uratuj święta

  Oglądana: 25390 ocena: 10.00

 • Scooby Doo przygoda na statku

  Scooby Doo przygoda na statku

  Oglądana: 24891 ocena: 10.00

 • Hopper 3

  Hopper 3

  Oglądana: 24438 ocena: 10.00

 • Gra mini Spongebob

  Gra mini Spongebob

  Oglądana: 18981 ocena: 0.00

 • Gra latająca toaleta

  Gra latająca toaleta

  Oglądana: 18848 ocena: 10.00

 • Gra Kaczor Duff

  Gra Kaczor Duff

  Oglądana: 17889 ocena: 10.00

Reklama

cookie