Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry przygodówki 173 gier

Wojna na motorach

Ocena gry

Wojna na motorach to gra w której jeździsz motorem i musisz bronić się przed przeciwnikami, którzy strzelają w ciebie. Nie pozwól aby cię zabili. Poruszaj się strzałkami a myszką strzelaj.


Szalona jazda na snowboardzie

Ocena gry

Szalona jazda na snowboardzie to najlepszy symulator snowboardu. W tej grze mamy możliwość pojeździć na snowboardzie po stromych górskich zjazdach. Graj za pomocą strzałek.


Scooby Doo przygoda na statku

Ocena gry

Scooby Doo przygoda na statku to kolejna darmowa gra z kategorii Gry Scooby Doo w której to grze musisz wydostać.Musisz jak najszybciej wydostać się ze statku. Graj myszką i strzałkami.


Gra mini Spongebob

Ocena gry

Zagraj w darmową mini grę Spongebob. Zasady tej gry są proste musimy dotrzeć do mety czyli do celu pokonując przeszkody i zbierając strzykawki. Strzałkami zagraj.Przygodowa gra z Dorą

Ocena gry

Wcielmy się w Dorę i naszym zadaniem w tej grze jest pozbierać wszystkie truskawki. Postaraj się to zrobić w jak najkrótszym czasie gry. Graj za pomocą strzałek oraz spacji-skok.


Przygodowa gra z barankiem

Ocena gry

W tej grze będziemy poruszali się barankiem i musimy skakać po schodkach aż do samej góry. Uważaj na ludzi aby nie wpaść w nich. Strzałkami się poruszamy a spacjom skaczemy.


Zbieranie pomidorów

Ocena gry

Zagraj w grę Zbieranie pomidorów w której musisz poruszać się malutkim ludzikiem i musisz pozbierać wszystkie pomidory. Zbieraj je i uważaj na ziemniaki, ponieważ jak je dotkniesz to tracisz życie. Strzałkami poruszaj się oraz A-skok.


Zabijanie jeży

Ocena gry

Zabijanie jeży to gra w której musisz tak zrobić aby jeże nie dostały się do grzybków i musisz ich pozabijać używając łapki na muchy. Graj używając tylko myszki komputerowej.


Przygoda z Mariem

Ocena gry

Przygoda z Mariem to darmowa gierka w które przeżywamy przygodę razem z Mariem. Wcielmy się w niego i grajmy razem z nim i zbierajmy monety i dotrzyjmy do celu, którym jest meta. Strzałkami grajmy.


Gra z kurczakiem przygodowa

Ocena gry

Gra z kurczakiem przygodowa to gra w której będziemy poruszać się kurczakiem i musimy także zbierać gwiazdki. Postaraj się i uzbieraj wszystkie gwiazdki. Graj strzałkami praz x i c.


Przygoda z kulką

Ocena gry

Przenosimy się do krainy przygód i będziemy się poruszali kulką. Twoim zadaniem jest poruszać się kulką i uważać aby nie wpaść w dołki z kolcami. Strzałkami gramy.


Przygoda z misiem

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy się wcielili w misia i naszym zadaniem jest przeżyć razem z nim niezwykłą przygodę. Zagraj i zbieraj jabłka oraz skacz na inne stworki aby je zabić. Strzałkami gramy.


Gra adventure

Ocena gry

Przeżyj niezapomnianą przygodę razem z Mario. Musisz zbierać monety i skakać po drzewach oraz wspinać się po lianach. Poruszamy się strzałkami a spacjom skaczemy. Miłej gry oraz niezwykłej przygody.


Doprowadź na drugą stronę

Ocena gry

Doprowadź na drugą stronę jest to gra w której naszym zadaniem jest uzupełniać dziury w chodniku tak bay ludzie i dzieci przedostali się na drugą stronę. Do gry używaj strzałek.


Adventure

Ocena gry

Gra Adventure czyli przygoda to gra w której naszym zadaniem jest chodzić małym ludzikiem i musimy dostać się do mety czyli do końca planszy. Zabijaj robaki z jabłek za pomocą Z-atak oraz skacz X i poruszaj się strzałkami. Miłej gry.


Gra przygodowa dla dzieci

Ocena gry

Jest to gra w której naszym zadaniem jest przedostać się do mety. Dojdź do mety tak aby nie stracić całego życia. Życie tracimy za uderzenie przeciwnika. Musimy omijać naszych przeciwników aby nie mieć z nimi kontaktu. Strzałkami i spacją gramy.


Nowa gra przygodowa

Ocena gry

Nowa gra przygodowa jest to gra w której naszym zadaniem jest chodzić dziewczyną lub chłopakiem i musimy dotrzeć do mety uważając na wiele przeszkód, którymi są nasi przeciwnicy. Do gry używajmy strzałek oraz spacji. Miłej gry.


Gra niezwykła przygoda

Ocena gry

Gra niezwykła przygoda to gra w której będziemy przezywać niezapomnianą przygodę w lesie na wyspie. Musisz dotrzeć do mety. Uważaj na różne zwierzęta i stwory. Do gry potrzebujemy klawisza X-skok i C-boomerang oraz do poruszania się strzałek.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry przygodówki
 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 125848 ocena: 9.71

 • Gra rollercoaster online

  Gra rollercoaster online

  Oglądana: 77793 ocena: 9.21

 • Gorillaz Tiles

  Gorillaz Tiles

  Oglądana: 61800 ocena: 10.00

 • Uratuj święta

  Uratuj święta

  Oglądana: 25390 ocena: 10.00

 • Scooby Doo przygoda na statku

  Scooby Doo przygoda na statku

  Oglądana: 24891 ocena: 10.00

 • Hopper 3

  Hopper 3

  Oglądana: 24438 ocena: 10.00

 • Gra mini Spongebob

  Gra mini Spongebob

  Oglądana: 18981 ocena: 0.00

 • Gra latająca toaleta

  Gra latająca toaleta

  Oglądana: 18848 ocena: 10.00

 • Gra Kaczor Duff

  Gra Kaczor Duff

  Oglądana: 17889 ocena: 10.00

Reklama

cookie