Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry przygodówki 173 gier

Ogień i woda 2

Ocena gry

Ogień i woda to pewnie bardzo znana wam już gra. Polega ona na tym abyśmy dotarli do celu wodą i ogniem. Ogniem poruszamy się używając strzałek a wodą W,A,S,D.


Przygody małpki

Ocena gry

Grasz jako mała małpka i twoim zadaniem jest jeździć monster truckiem i pokonać bardzo wiele trudnych przeszkód. Do tej gry potrzebne będą ci tylko strzałki do jazdy monster truckiem.Miłej gry i udanej przygody.


Ekstremalne strzelanie z łuku

Ocena gry

Ekstremalne strzelanie z łuku to gra w której jak sama nazwa mówi będziemy strzelać z łuku. Strzelaj z łuku w sznurki tak aby nie zranić ludzi. Musisz wykonać to jak najszybciej,ponieważ się duszą. Myszką strzelaj z łuku.


Przygody wojownika

Ocena gry

Przygody wojownika to bardzo ciekawa gra w której poruszamy się wojownikiem i musimy pokonać wszystkich naszych przeciwników zabijając ich. Poruszaj się strzałkami oraz x-atakuj, z-zbieraj przedmioty.Miłej gry życzymy.Przygodowa gra Safari

Ocena gry

Przygodowa gra Safari to kolejna gra z kategorii gry przygodówki w której to grze musimy przeżyć niezwykłą przygodę i pozbierać monety i dotrzeć do mety w jak najkrótszym czasie gry. Strzałkami-chodzisz oraz spacjom-skaczesz.


Przygody wakacyjne na plaży

Ocena gry

Przygody wakacyjne na plaży to gra w której gramy jako główny bohater tej gry Murphy\'s i musimy zrobić żarty oraz dowcipy innym ludziom znajdującym się na plaży. Zagraj myszką komputerową.


Pływanie w wodach oceanu

Ocena gry

Pływaj pod wodą w oceanie i zbierz takie przedmioty jakie musisz zebrać pod wodą. Zrób to w jak najkrótszym czasie gry, ponieważ masz ograniczoną ilość tlenu w grze. Strzałkami pływamy.


Latający robot

Ocena gry

Musimy latać na robocie i uważać na naszych przeciwników, którymi są potwory i roboty. Uważaj abyś nie uderzył w robota lub potwora. Strzałkami sterujemy robotem.


Jajka w jednej lini

Ocena gry

Jajka w jednej lini to bardzo fajna gra w której głównym celem jest ustawienie trzech jajek w jednej lini. Jajkja muszą być takiego samego koloru. Zagraj myszką komputerową.


Nowa przygoda Mario

Ocena gry

Zagraj w Mario nową przygodę i pozbieraj wszystkie złote monety oraz dotrzyj do mety w jak najkrótszym czasie tej gry. Używaj do poruszania się strzałek oraz do skakania spacji.


Przygody z królikiem

Ocena gry

Wcielmy się w królika i musimy dotrzeć do celu czyli do mety w jak najkrótszym czasie gry. Zagraj za pomocą myszki komputerowej oraz strzałek. Miłej gry życzymy.


Odbijanie Kung fu

Ocena gry

Odbijajmy małym ludzikiem Kung Fu tam aby on po odbiciu się od naszej platformy trafił w inne ludziki i je porozwalał. Graj używając tylko myszki oraz strzałek.


Mikołaj zbieranie prezentów

Ocena gry

Grasz jako mikołaj i twoim zadaniem jest pozbierać wszystkie prezenty, które znajdują się na ekranie gry i potem dotrzeć do domku aby zakończyć planszę. Myszką komputerową gramy.


Zbieranie diamentów

Ocena gry

Głównym celem w tej grze jest pozbierać wszystkie diamenty oraz zdobyć klucz do kolejnej planszy w grze. Poruszaj się używając strzałek. Uważaj na różne potwory, które utrudniają grę.


Diego i zwierzęta

Ocena gry

Biegaj razem z Diego w dżungli i odszukaj razem z nim wielu zaginionych zwierząt. Postaraj się odszukać je wszystkie w jak najkrótszym czasie gry. Zagraj strzałkami oraz spacjom-skok.


Daffy niezwykła przygoda

Ocena gry

Daffy niezwykła przygoda to gra w której będziemy poruszali się Daffym i musimy tak dotrzeć do mety ab6yśmy nie spadli z wyznaczonej trasy gry. Strzałkami zagraj w tą grę.


Mario na smoku

Ocena gry

W tej grze poruszamy się Mariem na smoku. Jeździsz smokiem i musisz pozbierać wszystkie monety, które znajdują się na ekranie gry. Zagraj za pomocą strzałek. Miłej gry życzymy.


Wojownik Dragon

Ocena gry

Wcielamy się w bardzo niebezpiecznego i silnego małego wojownika. Naszym celem jest pokonanie wszystkich przeciwników. Musisz ich pokonać. Poruszaj się E,A,S,D oraz K-atak oraz K-skok.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry przygodówki
 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 125834 ocena: 9.71

 • Gra rollercoaster online

  Gra rollercoaster online

  Oglądana: 77788 ocena: 9.21

 • Gorillaz Tiles

  Gorillaz Tiles

  Oglądana: 61785 ocena: 10.00

 • Uratuj święta

  Uratuj święta

  Oglądana: 25389 ocena: 10.00

 • Scooby Doo przygoda na statku

  Scooby Doo przygoda na statku

  Oglądana: 24888 ocena: 10.00

 • Hopper 3

  Hopper 3

  Oglądana: 24433 ocena: 10.00

 • Gra mini Spongebob

  Gra mini Spongebob

  Oglądana: 18979 ocena: 0.00

 • Gra latająca toaleta

  Gra latająca toaleta

  Oglądana: 18840 ocena: 10.00

 • Gra Kaczor Duff

  Gra Kaczor Duff

  Oglądana: 17887 ocena: 10.00

Reklama

cookie