Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry przygodówki 173 gier

Smutna małpka

Ocena gry

Wybierz jedną z wielu smutnych małpek, którą chcesz rozweselić.Na każdej planszy odszukaj taki przedmiot, który na pewno ją rozweseli.Używaj myszki.


Samotny pingwinek

Ocena gry

Dotrzyj samotnym pingwinkiem do jego ukochanej pingwinki.Uważaj na wszystkie przeszkody i dotrzyj jak najszybciej do niej.Graj za pomocą strzałek.


Przygoda psiaka

Ocena gry

Przygoda psiaka to bardzo fajna gierka z kategorii gry przygodówki w której to twoim zadaniem będzie dotrzeć do mety małym pieskiem.Graj za pomocą strzałek oraz spacji-skok.


Przygoda czerwonego potworka

Ocena gry

Przygoda czerwonego potworka to bardzo fantastyczna gra w której poruszamy się czerwonym potworkiem z latarką w ręku w jaskini i musimy dotrzeć do wyjść.Strzałkami poruszamy się w tej grze.Nie zapomniana przygoda

Ocena gry

Nie zapomniana przygoda to bardzo fajna gra w której poruszamy się stworkiem i musimy dotrzeć do mety omijając bardzo wiele trudnych przeszkód.Graj myszką komputerową.


Wydostań się z Piramidy

Ocena gry

Zostałeś uwięziony w bardzo wielkiej Egipskiej Piramidzie.Aby wydostać się z tej ogromnej piramidy należy ułożyć trzy klocki obok siebie w rzędzie 3.Przesuwaj je i wydostań się z Piramidy.Graj strzałkami.


Wygraj z potworkami

Ocena gry

Pokonaj małe potworki w tej grze. Musisz w jak najkrótszym czasie gry porozwalać i pozabijać małe potworki. Do gry używajcie tylko myszki.


Ucieknij ze snu

Ocena gry

Postaraj się jak najszybciej opuścić ten straszny sen.Wydostań się z tego strasznego pokoju.Musisz zrobić to w jak najkrótszym czasie gry . Graj za pomocą myszki.Miłej gry życzymy.


Zabij jaskiniowców

Ocena gry

Bardzo podobna gra do Angry Birds tylko tym razem musimy pozabijać jaskiniowców a nie ptaków.Strzelaj i rozburzaj konstrukcję aby zabić jaskiniowców.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Uratuj święta

Ocena gry

Poruszamy się w tej grze małym kucykiem i musimy uratować Święta Bożego Narodzenia.Postaraj się i uratuj święta.Pokonaj przeciwników i dotrzyj do mety w jak najkrótszym czasie gry.Grasz strzałkami oraz z-skok,x-atak.


Obroń wieże przed wrogami

Ocena gry

Wciel się w obrońcę, który broni wieży.Musisz obronić swoją wieże budując działa oraz strzelając do przeciwników.Nie pozwól aby zniszczyli twoją wierzę.Strzałkami i myszką grasz.


Dojdź do skarbu

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest dotrzeć do skarbu i go otworzyć.To zadanie jest dość trudne ale ty na pewno dasz sobie z tym radę.Graj strzałkami i poruszaj się nimi.


Gra jak pacman

Ocena gry

Zagraj w darmową grę bardzo podobną do Pac mana.Poruszaj się ludkiem takim jak Pac man i musisz pozbierać wszystkie białe kropki.Do tej gry potrzebne będą ci jedynie strzałki.


Płonący Rzym

Ocena gry

Płonący Rzym to gra dla ciebie.Musisz szybko odbudować Imperium Rzymskie, które zostało zaatakowane przez barbarzyńców i całe płonie.Graj i zaopiekuj się Imperium.Graj myszką.


Niesamowita przygoda w zamku

Ocena gry

Wciel się w rycerza i razem z nim pokonuj kolejne poziomy w tej grze.W każdym z poziomów musisz odszukać klucza do drzwi aby móc dostać się do kolejnego poziomu gry.Graj strzałkami oraz x-skok i c-atak przeciwnika.Miłej gry życzymy.


Gra Gta online

Ocena gry

Gra Gta online to bardzo fajna darmowa gra w której możesz pograć w GTA.Poruszaj się ludzikiem i rób co chcesz.Masz możliwość poruszania się pieszo oraz autem.Strzałkami poruszaj się a myszką bij się.


Przygoda w zamku

Ocena gry

Przeżyj niesamowite przygody w zamku z dwójką przyjaciół.Osiągnij cel podróży, którym jest dotarcie do mety w jak najkrótszym czasie gry.Graj strzałkami,X-skok ,Spacja-atak,B-bomba.


Wakacyjne przygody z Dorą

Ocena gry

Wakacyjne przygody z Dorą to gra w której gramy wcieleni w Dorę i musimy pozbierać wszystkie truskawki aby dostać się do kolejnego świata gry. Strzałkami poruszasz się Dorą.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry przygodówki
 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 125848 ocena: 9.71

 • Gra rollercoaster online

  Gra rollercoaster online

  Oglądana: 77793 ocena: 9.21

 • Gorillaz Tiles

  Gorillaz Tiles

  Oglądana: 61812 ocena: 10.00

 • Uratuj święta

  Uratuj święta

  Oglądana: 25392 ocena: 10.00

 • Scooby Doo przygoda na statku

  Scooby Doo przygoda na statku

  Oglądana: 24892 ocena: 10.00

 • Hopper 3

  Hopper 3

  Oglądana: 24438 ocena: 10.00

 • Gra mini Spongebob

  Gra mini Spongebob

  Oglądana: 18982 ocena: 0.00

 • Gra latająca toaleta

  Gra latająca toaleta

  Oglądana: 18849 ocena: 10.00

 • Gra Kaczor Duff

  Gra Kaczor Duff

  Oglądana: 17889 ocena: 10.00

Reklama

cookie