Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry przygodówki 173 gier

Dobra gra przygodowa

Ocena gry

Zobacz jedną z wielu dobrych gier przygodowych.Wciel się w młodego smoczka i poruszaj się nim.Po drodze do mety czeka na ciebie bardzo wiele przeszkód oraz wiele zielonych kwiatków,które musisz postarać się zebrać wszystkie.Do tej gry potrzebne będą ci strzałki-poruszanie się oraz spacji-skok. Życzymy miłej gry i wspaniałej zabawy!


Najlepsza gra przygodowa

Ocena gry

Ta gra wcale nie jest taka łatwa sam się przekonasz.Musisz biegać bardzo szybko i chodzić po ścianach tak aby nie wylecieć do góry.Biegaj i klikaj myszką aby skoczyć na ziemię lub na górną ścianę.Do tej gry potrzebna jest ci tylko wyłącznie myszka komputerowa.Powodzenia!


Odbierz monety

Ocena gry

Zostałeś okradziony przez potworne ptaki, które zabrały ci złote monety.Musisz chwycić za pistolet i strzelać w ptaki tak aby one puściły twoje złote monety i wpadły monety do woreczka na pieniądze.Do tej gry potrzebna jest ci tylko wyłącznie myszka komputerowa.Życzymy miłej gry.


Gra miecze i sandały

Ocena gry

Kolejna część gry swords and sandals czyli miecze i sandały.W tej grze poruszamy się rzymskim wojownikiem i naszym zadaniem jest pokonać przeciwników i dotrzeć do mety czyli do imperium rzymskiego.Poruszanie się:W,A,S,D ORAZ J,K-atak.Życzymy miłego grania i świetnej zabawy!Snail Bob

Ocena gry

Poruszaj się znanym ślimakiem, który się nazywa Snail Bob .W każdej z planszy w tej grze musisz postarać się aby ślimak trafił na metę.Do gry używaj tylko myszki komputerowej.Powodzenia!


Magiczne przygoda

Ocena gry

Tym razem zamieniasz się w magicznego stworka i musisz pokonać dziką dżunglę, która kryje przed sobą wiele tajemnic i ciekawostek.Graj myszką komputerową.Powodzenia!


Przygody rysunkowego bohatera

Ocena gry

Poruszaj się narysowanym bohaterem.Bij się z przechodniami.Wydostań się z więzienia.Do gry potrzebujesz tylko spacji jako głównego kontrolera w grze.Powodzenia!


Wydobywanie skarbu

Ocena gry

Musisz wydobyć skarb z podziemi.Pokonaj przeciwników aby oni nie przeszkadzali czy w wydobywaniu skarbów oraz w drodze do majątku.Używaj strzałek oraz myszki do tej gry.


Człowiek na łańcuchach

Ocena gry

Człowiek na łańcuchach to bardzo fantastyczna gra w której musisz poruszać się człowiekiem, który łapię się wszystkiego używając łańcuchów.Do gry potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Gra przesuwanie

Ocena gry

Przesuwaj kolejne części planszy tak abyś mógł/mogła dotrzeć ludzikiem do drzwi.Używaj do przesuwania części myszki komputerowej a do poruszani się tylko strzałek.Powodzenia!


Kowboj na dzikim zachodzie

Ocena gry

Zagraj w grę w której musisz wcielić się w kowboja.Pozabijaj swoich przeciwników, którymi są zwierzęta.Uważaj na nie, ponieważ cię atakują.Strzelaj myszką oraz W,A,S,D-poruszaj się.


Przygody małego bohatera

Ocena gry

Przygody małego bohatera to gra w której jesteśmy małym bohaterem i musimy ocalić świat.Zbieraj złote monety i zabijaj przeciwników.Do gry używaj strzałek-poruszani się oraz D-atak przeciwnika.


Obroń dziewczynkę

Ocena gry

Obroń dziewczynkę to bardzo fajna gra w której należy obronić małą dziewczynkę przed zwierzętami i gadami oraz przed spadającymi soplami.Strzelaj w te przedmioty aby obronić dziewczynkę.Myszką strzelasz.


Ochroń biuro

Ocena gry

Jesteś ochroniarzem i musisz ochronić biuro przed złodziejami.Jeżeli uda ci się to zadanie to zarobisz ładną kasę w gotówce.Używaj myszki do grania.


Obroń miasto przed bandytami

Ocena gry

Wcielasz się w kowboja i musisz obronić miasto przed bandytami.Nie pozwól aby obrabowali w nim sklepy.Pozabijaj ich i pozbieraj wszystkie monety.Graj za pomocą strzałek-poruszanie się oraz myszki-strzał.


Obrona przed skrzatami

Ocena gry

Obroń się przed leśnymi skrzatami.Musisz budować obronne wieże i wieżyczki, które strzelają z naboi w skrzaty.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Gra przygoda z owcą

Ocena gry

Gra przygoda z owcą to kolejna bardzo fajna gra z kategorii gry przygodowe w której musimy poruszać się owcą po planszy oraz zbierać wiele zielonych koniczyn.Graj strzałkami.


Gra krowi agent

Ocena gry

Zabawna gra w której jesteśmy krowim agentem.Musisz uważać na żołnierzy,którzy poszukują ciebie jak tylko ich zauważysz naciśnij spacje i zmień się w prawdziwą krowę aby cię nie poznali.Graj za pomocą strzałek oraz spacji-akcja.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry przygodówki
 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 125848 ocena: 9.71

 • Gra rollercoaster online

  Gra rollercoaster online

  Oglądana: 77793 ocena: 9.21

 • Gorillaz Tiles

  Gorillaz Tiles

  Oglądana: 61804 ocena: 10.00

 • Uratuj święta

  Uratuj święta

  Oglądana: 25390 ocena: 10.00

 • Scooby Doo przygoda na statku

  Scooby Doo przygoda na statku

  Oglądana: 24892 ocena: 10.00

 • Hopper 3

  Hopper 3

  Oglądana: 24438 ocena: 10.00

 • Gra mini Spongebob

  Gra mini Spongebob

  Oglądana: 18982 ocena: 0.00

 • Gra latająca toaleta

  Gra latająca toaleta

  Oglądana: 18849 ocena: 10.00

 • Gra Kaczor Duff

  Gra Kaczor Duff

  Oglądana: 17889 ocena: 10.00

Reklama

cookie