Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry przygodówki 173 gier

Mały wojownik

Ocena gry

Poruszaj się małym bardzo zwinnym ninja, którego zadaniem jest pokonać przeciwników i dotrzeć do mety jak najszybciej.Sterowanie:Strzałki-poruszanie się, Z- atatk oraz X-skok.


Logiczna gra przygodowa

Ocena gry

Tym razem w tej grze będziemy sterować żółtą kartką. Naszym zadaniem jest odszukać na obrazie gry wszystkich żółtych kartek a następnie wydostać się z labiryntu. Graj używając myszki komputerowej.


Mały bohater

Ocena gry

Wciel się w małego chłopa, który jest bałym bohaterem, ponieważ musi uratować swojego kolegę, którego porwał zły człowiek. Musisz go odnaleźć. Poruszaj się za pomocą strzałek oraz używaj klawiszy numer: 1,2,3.


Latający stołek

Ocena gry

W tej grze latamy stołkiem biurowym. W każdej z plansz naszym zadaniem jest zarobić jak najwięcej pieniędzy poprzez wykonywanie trików podczas lotu. Postaraj się aby dolecieć jak najdalej oraz otrzymać jak najwięcej kasy za lot. Ulepszaj swój stołek i lataj jak najdalej. graj myszką.Strategiczna walka potworów

Ocena gry

W tej grze musisz myśleć strategicznie. Przede wszystkim wybierz jak najlepszą strategię aby pokonać potwory przeciwnika. Ulepszaj potwory oraz wygrywaj wszystkie bitwy dobrą strategią. Graj za pomocą myszki.


Szybkość to podstawa

Ocena gry

Główną podstawą w tej zręcznościowej grze to szybkość. Musisz wykonywać bardzo szybkie ataki oraz bronić się przed przeciwnikami, który Cię cały czas atakują. Sprawdź swoją szybkość i zagraj w tą grę. Do grania używaj klawiszy, które pokazują się stopniowo na ekranie z grą.


Cytrynowa przygoda

Ocena gry

Poruszamy się cytrusiem i musimy dotrzeć do celu pokonując po drodze do mety bardzie wiele trudnych przeszkód. Musisz także postarać się i pozbierać jak najwięcej żółtych cytryn. Uważaj na przeszkody nie poddawaj się. Poruszaj się strzałkami oraz spacją.


Hobo i żołnierze

Ocena gry

Kolejna wersja gry Hobo. Tym razem Hobbo walczy z żołnierzami w lesie. Pomóż mu i pobij żołnierzy. Poruszamy się za pomocą strzałek. Do gry używamy także klawiszów A-cios, S-kopnięcie.


Przygoda w dżungli

Ocena gry

Tym razem znajdujemy się w dżungli. Poruszamy się człowieczkiem i naszym zadaniem jest przedostać się przez dżunglę i po drodze uważać na różne stwory. Jeżeli nie możesz przejść to musisz zabić stwora, który stoi ci na drodze. Do poruszania się używaj tylko strzałek oraz do zabijania spacji.


Zbierz złoto

Ocena gry

Wspaniała gra w której poruszamy się dwoma kowbojami, którzy muszą zebrać kolorowe złoto. Niebieski kowboj musi dotrzeć do złota oraz je zebrać natomiast pomarańczowy kowboj musi dotrzeć do pomarańczowego złota oraz je zebrać. Do gry potrzebna jest myszka.


Wystrzel jak najwyżej

Ocena gry

Fantastyczna gra w której musimy wybrać odpowiednią moc aby wystrzelić naszego ludzika. W każdym etapie gry ludzik musi dolecieć na określoną wysokość. Pokonaj wszystkie poziomy, ulepszaj swoją rakietę do wystrzałów aby ludzik latał jak najdalej. Myszka komputerowa będzie Ci potrzebna w tej grze do gry.


Snail Bob 6

Ocena gry

To już szósta część wspaniałej gry a mianowicie Snailb Bob cześć szósta to wersja świąteczna, w której musimy jak zawsze pokonać przeszkody oraz dotrzeć do mety. Do gry potrzebujesz tylko myszki.


Zielony stworek

Ocena gry

Zielony stworek to gra w której wcielamy się w zielonego stworka i naszym zadaniem jest pozbierać wszystkie złote monety i w jak najkrótszym czasie gry dotrzeć do mety.Postaraj się przejść jak najwięcej plansz jeżeli tylko zdołasz.Do gry używaj strzałek-poruszanie się oraz spacja-przepchnięcie skrzyni.


Kocia przygoda

Ocena gry

Kocia przygoda to gra w której poruszamy się płonącym kotkiem i naszym zadaniem jest w jak najkrótszym czasie gry dotrzeć do mety, uważaj na co stajesz, ponieważ niektóre klocki, po których się poruszasz zapalają się, jeżeli przejdzie po nich kotek.Do gry używaj strzałek.Życzymy miłej gry i wspaniałej zabawy!


Czarny stworek

Ocena gry

Czarny stworek to gra w której twoim zadaniem jest poruszać się czarnym stworkiem i dotrzeć do mety omijając po drodze i pokonują bardzo wiele trudnych przeszkód.Postaraj się omijać wszystkie przeszkody, jakie stoją ci tylko na drodze do celu.A-D poruszanie się oraz spacja-skok.


Szalony królik

Ocena gry

Szalony królik to gra w której poruszamy się szalonym królikiem, którego celem jest zniszczenie wszystkich warzyw takich jak rzodkiewki.Musisz na początku gry poradzić sobie z rzodkiewkami używając deski a potem dostaniesz pistolet i pójdzie ci to łatwiej.Do gry używaj strzałek-poruszanie się oraz spacja-strzał/atak.


Przygoda z żabką

Ocena gry

Poruszaj się bardzo głodną żabką, która nie jadła już nic dwa dni.Jest bardzo głodka, szuka pożywienia.Pomóż żabce znaleźć coś do zjedzenia.W tej grze jej posiłkiem będzie mucha.Musisz podejść do muchy a następnie schwytać ją językiem.Do grania w tą gierkę potrzebujesz myszki komputerowej.


Gra przygodowa dla dzieci

Ocena gry

Przeżyj niezwykła i niezapomnianą przygodę razem z Romeo.Skacz omijaj przeszkody i dotrzyj do mety w jak najkrótszym czasie gry to główny cel tej gry.Musisz podczas długiej drogi do mety pozbierać także jak najwięcej złotych gwiazdek.Do gry używaj strzałek.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry przygodówki
 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 125848 ocena: 9.71

 • Gra rollercoaster online

  Gra rollercoaster online

  Oglądana: 77793 ocena: 9.21

 • Gorillaz Tiles

  Gorillaz Tiles

  Oglądana: 61812 ocena: 10.00

 • Uratuj święta

  Uratuj święta

  Oglądana: 25392 ocena: 10.00

 • Scooby Doo przygoda na statku

  Scooby Doo przygoda na statku

  Oglądana: 24892 ocena: 10.00

 • Hopper 3

  Hopper 3

  Oglądana: 24438 ocena: 10.00

 • Gra mini Spongebob

  Gra mini Spongebob

  Oglądana: 18982 ocena: 0.00

 • Gra latająca toaleta

  Gra latająca toaleta

  Oglądana: 18849 ocena: 10.00

 • Gra Kaczor Duff

  Gra Kaczor Duff

  Oglądana: 17889 ocena: 10.00

Reklama

cookie