Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry przygodówki 173 gier

Sonic

Ocena gry

Ta gra polega na wcieleniu się w niesamowitego odważnego bohatera sonika. Pokonuj z nim wiele ciekawych i fantastycznych plansz. Poruszaj się za pomocą strzałek i spacji


Mój pies

Ocena gry

W tej grze musisz dbać o swojego pupilka czyli o własnego psa,kąp go i karm.Poruszaj się za pomocą strzałek.


Gra sonic

Ocena gry

Wcielamy się w role sonica. Razem z tym niesamowitym bohaterem pokonujesz niesamowite przygody i wiele plansz. Do poruszania się używasz strzalek.


Gra Kaczor Duff

Ocena gry

Znany każdemu z Was z bajek Disneya Kaczor czeka na kogoś z Was kto pomógł by nim pokierować do celu. Po niecodziennej planszy jaka czeka na graczy w tej grze. Do kierowania używamy strzałek, do skakania Spacji.Gra z kurczakiem

Ocena gry

Będziemy poruszać się po planszach żółtym, śmiesznym kurczakiem, Po drodze zbieramy różne bonusy, skaczemy po wielu poziomach i zgarniamy punkty jak i także uważamy na przeciwników na planszy. W grze posługujemy się strzałkami.


Gra rollercoaster online

Ocena gry

Czeka na nas gra w której będziemy budować rollercoaster. Do wykonania będziemy mieli wiele przeróżnych budowli. W każdej z plansz na dole gry, odnajdziemy elementy z których to będziemy budować ta konstrukcję.


Podwodna przygoda

Ocena gry

Na samym początku gry musimy podać ksywkę pod którą będziemy grali w grze. Potem już tylko wraz z żółwikiem przystępujemy do zabawy, w grze zbieramy monety i diamenty. Poruszamy się strzałkami w gierce.


Mały Ninja

Ocena gry

Wcielamy się w postać małego ninji, Pokonujemy rywali napotkanych na naszej drodze. Ninją kierujemy strzałkami, oraz literami A,S,D do ataku i skakania.


Przygoda z lisem

Ocena gry

bardzo fajna gra przygodowa w której będziemy poruszać się postacią liska. Po drodze będziemy rozbijać skrzynki i zbierać jabłka. Jednak musimy uważać na skrzynie z dynamitem. Poruszamy się strzałkami, Spacją skaczemy postacią z gry.


Gra w SPA dla dziewczyn

Ocena gry

Dla dziewczyn mamy ciekawą grę gdzie mają możliwość wcielić się w dziewczynę, która będzie pracować w SPA i zarządzać całym tym ośrodkiem. Będziemy wykonywać określone zabiegi na klientkach, które do spa będą przychodzić. Posługujemy się w grze myszką.


Gra rollercoaster

Ocena gry

Przenosimy się do wesołego miasteczka gdzie będzie czekać na nas Rollercoaster. Będziemy kierować wagonikami kolejki, tak aby wszystkie dzieci były zadowolone, czym szybciej jedziemy tym większe zadowolenie dzieci. Jednak musimy uważać aby nie wywrócić wagoników. Wiele torów na Was czeka.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry przygodówki
 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 125836 ocena: 9.71

 • Gra rollercoaster online

  Gra rollercoaster online

  Oglądana: 77788 ocena: 9.21

 • Gorillaz Tiles

  Gorillaz Tiles

  Oglądana: 61789 ocena: 10.00

 • Uratuj święta

  Uratuj święta

  Oglądana: 25389 ocena: 10.00

 • Scooby Doo przygoda na statku

  Scooby Doo przygoda na statku

  Oglądana: 24888 ocena: 10.00

 • Hopper 3

  Hopper 3

  Oglądana: 24434 ocena: 10.00

 • Gra mini Spongebob

  Gra mini Spongebob

  Oglądana: 18979 ocena: 0.00

 • Gra latająca toaleta

  Gra latająca toaleta

  Oglądana: 18843 ocena: 10.00

 • Gra Kaczor Duff

  Gra Kaczor Duff

  Oglądana: 17887 ocena: 10.00

Reklama

cookie