Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry przygodówki 173 gier

Gnomy dla dzieci

Ocena gry

Tym razem będziemy zajmowali się wydobywanie minerałów a dokładnie w tej grze będziemy musieli przeprowadzić Gnomy przez las do ich domu. Jednak w lesie nei brakuje diamentów, więc można je pozbierać a nawet trzeba w tym przypadku. Musisz tak prowadzić Gnomy do domu przez las aby pozbierać przy okazji także diamenty.Do grania potrzebujesz strzałek i przyda się też myszka komputerowa do uruchomienia tej gry.


Przygodowa gra Lucky Luck

Ocena gry

Przeżyj niezapomnianą przygodę z Lucky Luck. Poruszaj się bo wiosce i strzelaj w kowboi, którzy atakują miasto. Do gry potrzebujesz strzałek do poruszania się oraz myszki do strzelania w przeciwników.


Przygoda Dinozaura

Ocena gry

Przeżyj niesamowitą przygodę razem z dinozauem. Uciekaj przed przeciwnikami. Musisz biegnąć dinozaurem jak najszybciej aby nie dopadli Cię wrogowi. Do gry potrzebujesz tylko strzałek.


Kurczak Charlie

Ocena gry

Poruszaj się kurczakiem Charline i pokonaj tor przeszkód w drodze do mety. Zbieraj złote monety oraz życia i pokonaj nie przyjaciół. Do gry używaj strzałek.Przygoda z Pou

Ocena gry

Przygoda z Pou to darmowa gra w której poruszamy się Pou. Naszym zadaniem jest pozbierać przedmioty po drodze do mety a także pokonać tor przeszkód. W grze poruszaj się używając tylko strzałek.


Leśna przygoda z Dorą

Ocena gry

Leśna przygoda z Dorą to gra w której Dora wraz ze swoimi małpkami wybiera się na spacer do lasu. Napotkały jezioro w lesie i nie mogą przedostać się na drugą stronę. Musisz jej pomóż. Klikaj na żółwie aby zmieniły swoje miejsce a zarazem utworzyły przejście dla Dory. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Przygoda z Marsjaninem

Ocena gry

Przygoda z Marsjaninem to darmowa gra w której poruszamy się małym marsjaninem i naszym zadaniem jest poradzić sobie z torem przeszkód tak aby w jak najkrótszym czasie gry dotrzeć do mety. Graj za pomocą strzałek oraz W,A,S,D.


Timberman online

Ocena gry

Timberman to znany z gry drwal, który ucina drzewo. Wciel się w timbermana i ucinaj drzewo. Musisz ucinać drzewo tak aby nie natrafić na przeszkodę, więc w odpowiednich momentach zamieniaj strony. Graj za pomocą myszki klikając w przycisk right lub left.


Odkryj skarb

Ocena gry

W tej grze poruszamy się wojownikiem, który ma do wykonania bardzo ważną misję. Celem misji jest odszukanie i otwarcie skarbu w każdej z plansz gry. Postaraj się jak najszybciej zlokalizować skarb i do niego dotrzeć. Graj za pomocą strzałek oraz W,A,S,D


Gra z palcem

Ocena gry

W tej grze sterujesz palcem. Twoim zadaniem jest pokonać rycerzy, który będą Cię atakować i próbować uciąć Ci palca. Nie poddawaj się walcz do końca. Do gry potrzebujesz myszki komputerowej.


Przygodowa gra na dwóch graczy

Ocena gry

Przygodowa gra na dwóch graczy to gra w której poruszacie się wojownikami. Musicie pokonać wrogów oraz po drodze do mety zbierać czerwone oraz niebieskie ampułki. Gracz 1 porusza się strzałkami oraz atakuje klawiszem J, natomiast gracz drugi porusza się W,A,S,D oraz atakuje przeciwników klawiszem 1.


Rycerska przygoda

Ocena gry

Rycerska przygoda to bardzo fantastyczna gra w której wcielamy się w rycerza i naszym zadaniem w każdej z plansz jest dotarcie do drzwi. Musisz także zebrać złoty klucz aby otworzyć magiczne wrota. Poruszaj się strzałkami.


Przygoda w kosmosie

Ocena gry

W tej grze akcja toczy się w kosmosie. Twoim zadaniem jest w każdej z plansz doprowadzić małego bohatera do miejsca, które oznaczone jest zamkiem zasuwanym. Narysuj za pomocą myszki ścieżkę po której przejdzie mały bohater do celu.


Przygoda w lunaparku

Ocena gry

Znajdujesz się w lunaparku. Zagubiłeś się. Dostałeś propozycję od pewnego człowieka że jeżeli wykonasz zadania, które on Ci zlecił to pokażę Ci drogę do wyjścia. Wykonuj zadania w Lunaparku aby się z niego wydostać. Do gry potrzebna Ci będzie tylko myszka.


Czarna przygoda

Ocena gry

Poruszaj się czarnym człowiekiem po czarnym platformowym świecie. Celem gry jest przedostanie się poprzez przeszkody do mety. Skacz, omijaj przeszkody oraz dotrzyj do mety jak najszybciej. Poruszaj się strzałkami oraz strzelaj myszką.


Gra nurkowanie

Ocena gry

Gra nurkowanie to bardzo fantastyczna gra w której nurkujemy pod wodą. Pływamy nurkiem pod wodą. Musimy uważać na przeszkody oraz ryby aby nic nam się nie stało.Pływaj używając klawiszy W,A,S,D oraz strzelaj w zagrożenia myszką.


Przygodowa gra z księżniczką

Ocena gry

Przygodowa gra z księżniczką to wspaniała darmowa gra w której poruszamy się księżniczką i naszym zadaniem jest wypełniać różne ciekawe zadania. Aby dostać zadanie należy podejść do bałwana z tabliczką. Graj strzałkami.


Kocia przygoda

Ocena gry

Poruszaj się małym kociakiem, który pragnie uratować świat. Poszukuje przyjaciół. Pokonuj przeszkody, oraz uważaj na wrogów. Przejdź jak najwięcej leveli.Poruszaj się strzałkami oraz S-skacz.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry przygodówki
 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 125941 ocena: 9.71

 • Gra rollercoaster online

  Gra rollercoaster online

  Oglądana: 77839 ocena: 9.21

 • Gorillaz Tiles

  Gorillaz Tiles

  Oglądana: 61999 ocena: 10.00

 • Uratuj święta

  Uratuj święta

  Oglądana: 25410 ocena: 10.00

 • Scooby Doo przygoda na statku

  Scooby Doo przygoda na statku

  Oglądana: 24922 ocena: 10.00

 • Hopper 3

  Hopper 3

  Oglądana: 24477 ocena: 10.00

 • Gra mini Spongebob

  Gra mini Spongebob

  Oglądana: 19008 ocena: 0.00

 • Gra latająca toaleta

  Gra latająca toaleta

  Oglądana: 18895 ocena: 10.00

 • Gra Kaczor Duff

  Gra Kaczor Duff

  Oglądana: 17910 ocena: 10.00

Reklama

cookie