Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry przygodówki 149 gier

Szybkość to podstawa

Ocena gry

Główną podstawą w tej zręcznościowej grze to szybkość. Musisz wykonywać bardzo szybkie ataki oraz bronić się przed przeciwnikami, który Cię cały czas atakują. Sprawdź swoją szybkość i zagraj w tą grę. Do grania używaj klawiszy, które pokazują się stopniowo na ekranie z grą.


Cytrynowa przygoda

Ocena gry

Poruszamy się cytrusiem i musimy dotrzeć do celu pokonując po drodze do mety bardzie wiele trudnych przeszkód. Musisz także postarać się i pozbierać jak najwięcej żółtych cytryn. Uważaj na przeszkody nie poddawaj się. Poruszaj się strzałkami oraz spacją.


Przygoda w dżungli

Ocena gry

Tym razem znajdujemy się w dżungli. Poruszamy się człowieczkiem i naszym zadaniem jest przedostać się przez dżunglę i po drodze uważać na różne stwory. Jeżeli nie możesz przejść to musisz zabić stwora, który stoi ci na drodze. Do poruszania się używaj tylko strzałek oraz do zabijania spacji.


Zbierz złoto

Ocena gry

Wspaniała gra w której poruszamy się dwoma kowbojami, którzy muszą zebrać kolorowe złoto. Niebieski kowboj musi dotrzeć do złota oraz je zebrać natomiast pomarańczowy kowboj musi dotrzeć do pomarańczowego złota oraz je zebrać. Do gry potrzebna jest myszka.Wystrzel jak najwyżej

Ocena gry

Fantastyczna gra w której musimy wybrać odpowiednią moc aby wystrzelić naszego ludzika. W każdym etapie gry ludzik musi dolecieć na określoną wysokość. Pokonaj wszystkie poziomy, ulepszaj swoją rakietę do wystrzałów aby ludzik latał jak najdalej. Myszka komputerowa będzie Ci potrzebna w tej grze do gry.


Snail Bob 6

Ocena gry

To już szósta część wspaniałej gry a mianowicie Snailb Bob cześć szósta to wersja świąteczna, w której musimy jak zawsze pokonać przeszkody oraz dotrzeć do mety. Do gry potrzebujesz tylko myszki.


Zielony stworek

Ocena gry

Zielony stworek to gra w której wcielamy się w zielonego stworka i naszym zadaniem jest pozbierać wszystkie złote monety i w jak najkrótszym czasie gry dotrzeć do mety.Postaraj się przejść jak najwięcej plansz jeżeli tylko zdołasz.Do gry używaj strzałek-poruszanie się oraz spacja-przepchnięcie skrzyni.


Kocia przygoda

Ocena gry

Kocia przygoda to gra w której poruszamy się płonącym kotkiem i naszym zadaniem jest w jak najkrótszym czasie gry dotrzeć do mety, uważaj na co stajesz, ponieważ niektóre klocki, po których się poruszasz zapalają się, jeżeli przejdzie po nich kotek.Do gry używaj strzałek.Życzymy miłej gry i wspaniałej zabawy!


Czarny stworek

Ocena gry

Czarny stworek to gra w której twoim zadaniem jest poruszać się czarnym stworkiem i dotrzeć do mety omijając po drodze i pokonują bardzo wiele trudnych przeszkód.Postaraj się omijać wszystkie przeszkody, jakie stoją ci tylko na drodze do celu.A-D poruszanie się oraz spacja-skok.


Szalony królik

Ocena gry

Szalony królik to gra w której poruszamy się szalonym królikiem, którego celem jest zniszczenie wszystkich warzyw takich jak rzodkiewki.Musisz na początku gry poradzić sobie z rzodkiewkami używając deski a potem dostaniesz pistolet i pójdzie ci to łatwiej.Do gry używaj strzałek-poruszanie się oraz spacja-strzał/atak.


Przygoda z żabką

Ocena gry

Poruszaj się bardzo głodną żabką, która nie jadła już nic dwa dni.Jest bardzo głodka, szuka pożywienia.Pomóż żabce znaleźć coś do zjedzenia.W tej grze jej posiłkiem będzie mucha.Musisz podejść do muchy a następnie schwytać ją językiem.Do grania w tą gierkę potrzebujesz myszki komputerowej.


Gra przygodowa dla dzieci

Ocena gry

Przeżyj niezwykła i niezapomnianą przygodę razem z Romeo.Skacz omijaj przeszkody i dotrzyj do mety w jak najkrótszym czasie gry to główny cel tej gry.Musisz podczas długiej drogi do mety pozbierać także jak najwięcej złotych gwiazdek.Do gry używaj strzałek.


Dobra gra przygodowa

Ocena gry

Zobacz jedną z wielu dobrych gier przygodowych.Wciel się w młodego smoczka i poruszaj się nim.Po drodze do mety czeka na ciebie bardzo wiele przeszkód oraz wiele zielonych kwiatków,które musisz postarać się zebrać wszystkie.Do tej gry potrzebne będą ci strzałki-poruszanie się oraz spacji-skok. Życzymy miłej gry i wspaniałej zabawy!


Najlepsza gra przygodowa

Ocena gry

Ta gra wcale nie jest taka łatwa sam się przekonasz.Musisz biegać bardzo szybko i chodzić po ścianach tak aby nie wylecieć do góry.Biegaj i klikaj myszką aby skoczyć na ziemię lub na górną ścianę.Do tej gry potrzebna jest ci tylko wyłącznie myszka komputerowa.Powodzenia!


Odbierz monety

Ocena gry

Zostałeś okradziony przez potworne ptaki, które zabrały ci złote monety.Musisz chwycić za pistolet i strzelać w ptaki tak aby one puściły twoje złote monety i wpadły monety do woreczka na pieniądze.Do tej gry potrzebna jest ci tylko wyłącznie myszka komputerowa.Życzymy miłej gry.


Gra miecze i sandały

Ocena gry

Kolejna część gry swords and sandals czyli miecze i sandały.W tej grze poruszamy się rzymskim wojownikiem i naszym zadaniem jest pokonać przeciwników i dotrzeć do mety czyli do imperium rzymskiego.Poruszanie się:W,A,S,D ORAZ J,K-atak.Życzymy miłego grania i świetnej zabawy!


Snail Bob

Ocena gry

Poruszaj się znanym ślimakiem, który się nazywa Snail Bob .W każdej z planszy w tej grze musisz postarać się aby ślimak trafił na metę.Do gry używaj tylko myszki komputerowej.Powodzenia!


Magiczne przygoda

Ocena gry

Tym razem zamieniasz się w magicznego stworka i musisz pokonać dziką dżunglę, która kryje przed sobą wiele tajemnic i ciekawostek.Graj myszką komputerową.Powodzenia!


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna »

Wyszuiwarka gier

Popularne gry

 • Gry przygodówki
 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 118816 ocena: 9.71

 • Gra rollercoaster online

  Gra rollercoaster online

  Oglądana: 75441 ocena: 9.21

 • Uratuj święta

  Uratuj święta

  Oglądana: 23770 ocena: 10.00

 • Hopper 3

  Hopper 3

  Oglądana: 22869 ocena: 10.00

 • Scooby Doo przygoda na statku

  Scooby Doo przygoda na statku

  Oglądana: 22156 ocena: 10.00

 • Gorillaz Tiles

  Gorillaz Tiles

  Oglądana: 18185 ocena: 10.00

 • Gra Kaczor Duff

  Gra Kaczor Duff

  Oglądana: 17014 ocena: 10.00

 • Gra mini Spongebob

  Gra mini Spongebob

  Oglądana: 15888 ocena: 0.00

 • Gra latająca toaleta

  Gra latająca toaleta

  Oglądana: 14789 ocena: 10.00

Reklama

cookie