Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry przygodówki 160 gier

Przygoda Dinozaura

Ocena gry

Przeżyj niesamowitą przygodę razem z dinozauem. Uciekaj przed przeciwnikami. Musisz biegnąć dinozaurem jak najszybciej aby nie dopadli Cię wrogowi. Do gry potrzebujesz tylko strzałek.


Przygoda z Pou

Ocena gry

Przygoda z Pou to darmowa gra w której poruszamy się Pou. Naszym zadaniem jest pozbierać przedmioty po drodze do mety a także pokonać tor przeszkód. W grze poruszaj się używając tylko strzałek.


Timberman online

Ocena gry

Timberman to znany z gry drwal, który ucina drzewo. Wciel się w timbermana i ucinaj drzewo. Musisz ucinać drzewo tak aby nie natrafić na przeszkodę, więc w odpowiednich momentach zamieniaj strony. Graj za pomocą myszki klikając w przycisk right lub left.


Odkryj skarb

Ocena gry

W tej grze poruszamy się wojownikiem, który ma do wykonania bardzo ważną misję. Celem misji jest odszukanie i otwarcie skarbu w każdej z plansz gry. Postaraj się jak najszybciej zlokalizować skarb i do niego dotrzeć. Graj za pomocą strzałek oraz W,A,S,DGra z palcem

Ocena gry

W tej grze sterujesz palcem. Twoim zadaniem jest pokonać rycerzy, który będą Cię atakować i próbować uciąć Ci palca. Nie poddawaj się walcz do końca. Do gry potrzebujesz myszki komputerowej.


Rycerska przygoda

Ocena gry

Rycerska przygoda to bardzo fantastyczna gra w której wcielamy się w rycerza i naszym zadaniem w każdej z plansz jest dotarcie do drzwi. Musisz także zebrać złoty klucz aby otworzyć magiczne wrota. Poruszaj się strzałkami.


Przygoda w lunaparku

Ocena gry

Znajdujesz się w lunaparku. Zagubiłeś się. Dostałeś propozycję od pewnego człowieka że jeżeli wykonasz zadania, które on Ci zlecił to pokażę Ci drogę do wyjścia. Wykonuj zadania w Lunaparku aby się z niego wydostać. Do gry potrzebna Ci będzie tylko myszka.


Czarna przygoda

Ocena gry

Poruszaj się czarnym człowiekiem po czarnym platformowym świecie. Celem gry jest przedostanie się poprzez przeszkody do mety. Skacz, omijaj przeszkody oraz dotrzyj do mety jak najszybciej. Poruszaj się strzałkami oraz strzelaj myszką.


Gra nurkowanie

Ocena gry

Gra nurkowanie to bardzo fantastyczna gra w której nurkujemy pod wodą. Pływamy nurkiem pod wodą. Musimy uważać na przeszkody oraz ryby aby nic nam się nie stało.Pływaj używając klawiszy W,A,S,D oraz strzelaj w zagrożenia myszką.


Mały bohater

Ocena gry

Wciel się w małego chłopa, który jest bałym bohaterem, ponieważ musi uratować swojego kolegę, którego porwał zły człowiek. Musisz go odnaleźć. Poruszaj się za pomocą strzałek oraz używaj klawiszy numer: 1,2,3.


Strategiczna walka potworów

Ocena gry

W tej grze musisz myśleć strategicznie. Przede wszystkim wybierz jak najlepszą strategię aby pokonać potwory przeciwnika. Ulepszaj potwory oraz wygrywaj wszystkie bitwy dobrą strategią. Graj za pomocą myszki.


Szybkość to podstawa

Ocena gry

Główną podstawą w tej zręcznościowej grze to szybkość. Musisz wykonywać bardzo szybkie ataki oraz bronić się przed przeciwnikami, który Cię cały czas atakują. Sprawdź swoją szybkość i zagraj w tą grę. Do grania używaj klawiszy, które pokazują się stopniowo na ekranie z grą.


Cytrynowa przygoda

Ocena gry

Poruszamy się cytrusiem i musimy dotrzeć do celu pokonując po drodze do mety bardzie wiele trudnych przeszkód. Musisz także postarać się i pozbierać jak najwięcej żółtych cytryn. Uważaj na przeszkody nie poddawaj się. Poruszaj się strzałkami oraz spacją.


Przygoda w dżungli

Ocena gry

Tym razem znajdujemy się w dżungli. Poruszamy się człowieczkiem i naszym zadaniem jest przedostać się przez dżunglę i po drodze uważać na różne stwory. Jeżeli nie możesz przejść to musisz zabić stwora, który stoi ci na drodze. Do poruszania się używaj tylko strzałek oraz do zabijania spacji.


Zbierz złoto

Ocena gry

Wspaniała gra w której poruszamy się dwoma kowbojami, którzy muszą zebrać kolorowe złoto. Niebieski kowboj musi dotrzeć do złota oraz je zebrać natomiast pomarańczowy kowboj musi dotrzeć do pomarańczowego złota oraz je zebrać. Do gry potrzebna jest myszka.


Wystrzel jak najwyżej

Ocena gry

Fantastyczna gra w której musimy wybrać odpowiednią moc aby wystrzelić naszego ludzika. W każdym etapie gry ludzik musi dolecieć na określoną wysokość. Pokonaj wszystkie poziomy, ulepszaj swoją rakietę do wystrzałów aby ludzik latał jak najdalej. Myszka komputerowa będzie Ci potrzebna w tej grze do gry.


Snail Bob 6

Ocena gry

To już szósta część wspaniałej gry a mianowicie Snailb Bob cześć szósta to wersja świąteczna, w której musimy jak zawsze pokonać przeszkody oraz dotrzeć do mety. Do gry potrzebujesz tylko myszki.


Zielony stworek

Ocena gry

Zielony stworek to gra w której wcielamy się w zielonego stworka i naszym zadaniem jest pozbierać wszystkie złote monety i w jak najkrótszym czasie gry dotrzeć do mety.Postaraj się przejść jak najwięcej plansz jeżeli tylko zdołasz.Do gry używaj strzałek-poruszanie się oraz spacja-przepchnięcie skrzyni.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna »

Wyszuiwarka gier

Popularne gry

 • Gry przygodówki
 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 120662 ocena: 9.71

 • Gra rollercoaster online

  Gra rollercoaster online

  Oglądana: 76194 ocena: 9.21

 • Uratuj święta

  Uratuj święta

  Oglądana: 24239 ocena: 10.00

 • Hopper 3

  Hopper 3

  Oglądana: 23110 ocena: 10.00

 • Scooby Doo przygoda na statku

  Scooby Doo przygoda na statku

  Oglądana: 22767 ocena: 10.00

 • Gorillaz Tiles

  Gorillaz Tiles

  Oglądana: 22521 ocena: 10.00

 • Gra Kaczor Duff

  Gra Kaczor Duff

  Oglądana: 17178 ocena: 10.00

 • Gra mini Spongebob

  Gra mini Spongebob

  Oglądana: 16963 ocena: 0.00

 • Gra latająca toaleta

  Gra latająca toaleta

  Oglądana: 16003 ocena: 10.00

Reklama

cookie