Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry przygodówki » Gry przygodowe 5 gier

Leśna przygoda z Dorą

Ocena gry

Leśna przygoda z Dorą to gra w której Dora wraz ze swoimi małpkami wybiera się na spacer do lasu. Napotkały jezioro w lesie i nie mogą przedostać się na drugą stronę. Musisz jej pomóż. Klikaj na żółwie aby zmieniły swoje miejsce a zarazem utworzyły przejście dla Dory. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Przygoda z Marsjaninem

Ocena gry

Przygoda z Marsjaninem to darmowa gra w której poruszamy się małym marsjaninem i naszym zadaniem jest poradzić sobie z torem przeszkód tak aby w jak najkrótszym czasie gry dotrzeć do mety. Graj za pomocą strzałek oraz W,A,S,D.


Przygodowa gra na dwóch graczy

Ocena gry

Przygodowa gra na dwóch graczy to gra w której poruszacie się wojownikami. Musicie pokonać wrogów oraz po drodze do mety zbierać czerwone oraz niebieskie ampułki. Gracz 1 porusza się strzałkami oraz atakuje klawiszem J, natomiast gracz drugi porusza się W,A,S,D oraz atakuje przeciwników klawiszem 1.


Mały wojownik

Ocena gry

Poruszaj się małym bardzo zwinnym ninja, którego zadaniem jest pokonać przeciwników i dotrzeć do mety jak najszybciej.Sterowanie:Strzałki-poruszanie się, Z- atatk oraz X-skok.Mały bohater

Ocena gry

Wciel się w małego chłopa, który jest bałym bohaterem, ponieważ musi uratować swojego kolegę, którego porwał zły człowiek. Musisz go odnaleźć. Poruszaj się za pomocą strzałek oraz używaj klawiszy numer: 1,2,3.


« poprzednia 1 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry przygodowe
 • Leśna przygoda z Dorą

  Leśna przygoda z Dorą

  Oglądana: 2410 ocena: 0.00

 • Przygoda z Marsjaninem

  Przygoda z Marsjaninem

  Oglądana: 1871 ocena: 0.00

 • Przygodowa gra na dwóch graczy

  Przygodowa gra na dwóch graczy

  Oglądana: 1821 ocena: 0.00

 • Mały bohater

  Mały bohater

  Oglądana: 674 ocena: 0.00

 • Mały wojownik

  Mały wojownik

  Oglądana: 634 ocena: 0.00

Reklama

cookie