Gryna.pl


Kategorie Gier


gry na gierunie.pl

Najnowsi uzytkownicy

Gry dla dziewczyn » Gry praca 50 gier

Gra praca w hotelu

Ocena gry

Pracuje w hotelu a właściwie to zarządzasz całym hotelem.Na twojej głowie jest przyjęcie nowych klientów oraz dać im klucz do pokoju i zadbać aby w hotelu czuli się jak najlepiej. Do grania użyj myszki.


Fitness Klub

Ocena gry

Wciel się w wysportowaną i wygimnastykowaną trenerkę i pracuj w klubie fitnes.Ćwicz razem z klientami i zarabiam kasę.Do gry używaj myszki komputerowej.


Praca w sklepie z koszulkami

Ocena gry

Pracuj w sklepie z koszulkami.Kupuj koszulki i sprzedawaj je drożej aby zarobić jak najwięcej kasy.Do gry potrzebna jest ci tylko mysz komputerowa.


Szybka obsługa

Ocena gry

Podaj bardzo szybko przedmioty z pułki. Musisz jak najszybciej podawać przedmioty z drabiny.Używaj do tego tylko strzałek oraz spacji.Praca w barze

Ocena gry

Pracujesz w barze.Musisz podawać klientom takie przysmaki,przekąski oraz napoje jakie zamawiają.Obsługuj klientów w barze i zarób dużo kasy.Powodzenia!


Pracuj w sklepie dla mam

Ocena gry

Sprzedawaj w sklepie dla mam kosmetyki dla małych dzieci oraz inne akcesoria dla maluchów.Niech klienci będą z ciebie zadowoleni.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Praca w sklepie zoologicznym

Ocena gry

Pracuj w sklepie zoologicznym i podawaj klientom rybki takie jak tylko chcą.Sprzedawaj także pokarmy oraz wiele akcesorium do akwarium.Do gry potrzebna jest ci tylko myszka komputerowa.


Barek z lodami

Ocena gry

Barek z lodami jest to darmowa gra w której pracujemy w barku z lodami i naszym nowy zadaniem jest sprzedawać lody naszym klientom. Sprzedawaj lody klientom i zarób jak najwięcej pieniędzy. Myszką zagraj.


Praca w cukierni

Ocena gry

Pracujemy w cukierni w tej grze i naszym zadaniem jest obsługiwać naszych klientów i musimy im podawać taki towar jaki tylko chcą. Do tej gry używamy tylko myszki komputerowej. Miłej gry życzymy.


Praca w sklepie z zabawkami

Ocena gry

Pracujmy w sklepie z zabawkami. Naszym zadaniem jest sprzedawać zabawki naszym klientom. Jak skończy ci się to war to musisz go kupić klikając na ikonkę koło zegarka na górze. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Praca w cukierni

Ocena gry

Pracujemy w tej grze w cukierni.Naszym zadaniem jest sprzedawać ciasta oraz jak już zarobimy trochę więcej pieniędzy to kupujemy nowe urządzenia i dzięki nimi zarabiamy więcej kasy. Graj myszką komputerową.


Sprzedawanie w sklepie z zabawkami

Ocena gry

Wcielmy się w role kasjerki/a i sprzedajmy zabawki, którymi są misie. Musisz zrobić taki komplet misiów jaki tylko chcą twoi klienci. Do tej gry użyj tylko myszki. Miłego sprzedawania.


Praca w restauracji

Ocena gry

Zadaniem w tej grze jet jak najszybsze usługiwanie ludziom w restauracji aby byli zadowoleni i nie narzekali. Musicie bardzo szybko roznosić posiłki i pokazywać miejsca gościom. Sterujcie myszką komputerową.


Pracowanie jako kelner

Ocena gry

Pracujmy jako kelner. Wcielmy się w role kelnera i pracujmy w restauracji.Musisz podawać klientom takie potrwawy i przekąski jakie tylko zamawiają. Przestawiaj strzałkami produkty i podawaj je klientom. Strzałkami graj.


Praca w sklepie z lizakami

Ocena gry

Praca w sklepie z lizakami jest to gra w której jak samo nazwa mówi będziemy sprzedawać lizaki. Podawaj swoim klientom takie lizaki, jakie tylko chcą. Myszką gramy w grę praca w sklepie z lizakami.


Pracowanie jako kelnerka

Ocena gry

Pracowanie jako kelnerka to gra w której naszym zadaniem jest pracować w restauracji i wcielić się w roli kelnerki. Musimy zbierać zamówienie od klientów i klientek i podawać im to co chcą. Myszką komputerową gramy.


Praca w barze Burger

Ocena gry

W tej grze będziemy pracować w barze Burger. Pracujmy w barze jako obsługa i podawajmy naszym klientkom i klientom takie fast-foody jakie tylko oni chcą. Myszką gramy w tą grę.


Gra praca w barze

Ocena gry

Pracuj w barze gdzie musisz sprzedawać:frytki,lody.soki,popcorn oraz wiele innych rzeczy i potraw. Do gry praca w barze potrzebna ci jest tylko jedynie myszka.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry praca
 • Gra sklep z odzieżą

  Gra sklep z odzieżą

  Oglądana: 15794 ocena: 10.00

 • Sprzedawanie w sklepie z zabawkami

  Sprzedawanie w sklepie z zabawkami

  Oglądana: 7653 ocena: 0.00

 • Praca w sklepie z lizakami

  Praca w sklepie z lizakami

  Oglądana: 6583 ocena: 10.00

 • F1 Pitstop

  F1 Pitstop

  Oglądana: 6576 ocena: 1.00

 • Praca w sklepie z zabawkami

  Praca w sklepie z zabawkami

  Oglądana: 5713 ocena: 10.00

 • Robienie paznokci

  Robienie paznokci

  Oglądana: 5649 ocena: 0.00

 • Sprzedawanie lodów

  Sprzedawanie lodów

  Oglądana: 5603 ocena: 0.00

 • Gra praca w przedszkolu

  Gra praca w przedszkolu

  Oglądana: 5159 ocena: 0.00

 • Prowadzenie baru

  Prowadzenie baru

  Oglądana: 4916 ocena: 0.00

Reklama

cookie