Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry policja 17 gier

Uciekaj przed policją

Ocena gry

Kieruj pojazdem i uciekaj przed policją. Nie pozwól na to aby policja Cię złapała. Manewruj jak tylko się da aby uciec policji. Graj za pomocą myszki komputerowej. Musisz klikać na strzałki, które pojawiają się na ekranie gry.


Policyjny parking

Ocena gry

Zasiądź za kierownicą policyjnego radiowozu i dojedź do wypadku w jak najkrótszym czasie gry. Jak dotrzesz na miejsce wypadku to musisz zaparkować samochód w specjalnie do tego wyznaczonym miejscu. Parkujemy samochód używając strzałek.


Policyjna akcja

Ocena gry

Pomóż policji pozabijać wszystkich bandytów.Jedź autem i zabijaj.Masz bardzo trudne przeszkody po drodze do pokonania.Graj za pomocą strzałek.Miłej gry życzymy.


Gra złodzieje kontra policja

Ocena gry

Gra złodzieje kontra policja to fajna gra w której musisz gonić przestępców, którzy okradli bank.Uważaj na inne samochody podczas pościgu aby ich nie uderzyć.Strzałkami poruszasz się radiowozem.Policyjny pościg

Ocena gry

Twoim zadaniem jest jechać radiowozem i musisz dogonić uciekającego przestępce, który porusza się samochodem.Graj używając tylko strzałek do kierowania samochodem.


Podwójny pościg

Ocena gry

Podwójny pościg to gra polegająca na tym abyś jechał jednocześnie dwoma autami i twoim zdaniem jest złapać złodzieja, który porusza się samochodem.Zatrzymaj go nie pozwól mu uciec.Graj strzałkami oraz Ctrl-złączenie się aut. Miłej gry życzymy.


Gra pościg policyjny

Ocena gry

Weź udział w pościgu policyjnym.Dogoń przestępców i dotrzyj jako pierwszy przed nimi do miejsca zasadzi bandytów.Jedziesz radiowozem na sygnale wiec wszyscy ustępują ci drogi.Strzałkami kieruj policyjnym radiowozem.


Jazda policyjnym autem

Ocena gry

Jazda policyjnym autem to gra w której wcielamy się w policjanta i musimy ścigać przestępce, który właśnie napadł na bank i musisz go dogonić i złapać. Strzałkami jeździmy.


Jazda radiowozem

Ocena gry

Jesteś policjantem i bardzo spieszysz się,ponieważ gonisz bandytę który obrabował największy bank w mieście. Jedziesz na sygnale ale mimo tego musisz wymijać ludzi aby nie spowodować żadnej kolizji. Strzałkami jeździmy.


Obroń samochód policyjny

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest obronić samochód policyjny. Strzelaj z pistoletu do ludzi, którzy strzelają z samochodu i z motorów. Używaj myszki komputerowej do strzelania.


Policyjny motocykl

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby przejechać policyjnym motocyklem jak najdłuższą drogę. Uważaj bo to nie takie łatwe na drodze jest pełno ludzi i samochodów.Graj za pomocą myszki.


Trening policji

Ocena gry

Przenosimy się na obszar na którym policjanci trenują.Tam naszym zadaniem jest strzelanie do tarcz. Strzelaj w jak najkrótszym czasie i jak najcelniej. Graj za pomocą myszki.


Ubieranie policjantki

Ocena gry

W tej grze musisz ubrać policjantkę jak najładniej i w jak najmodniejsze policyjne ubrania. Ubierz policjantkę jak najładniej bo jutro jedzie na pokaz policjantek.Graj za pomocą myszki.


Budowanie policyjnego samochodu z klocków lego

Ocena gry

W tej grze musisz zbudować jak najlepszy i jak najszybszy policyjny samochód. Zbuduj taki żeby policja mogła spokojnie dogonić złodzieja. Graj za pomocą myszki.


Pościg policyjny

Ocena gry

Musisz w tej grze wcielić się w role policjanta i ty musisz zasiąść za autem policyjnym i gonić złodzieja. Goń przestępce,który zabił ludzi w sklepie. Graj za pomocą strzałek oraz spacji=wejdź do samochodu.


Strzelanka policyjna

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby się wcielić w role policjanta i strzelać do groźnych złodziei. Strzelać musisz po to aby obronić innych niewinnych ludzi.Graj za pomocą myszki.


Gra policyjna

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest strzelanie do przestępców, którzy uciekli z banku na który napadli. Musisz ich zastrzelić żeby nic nie zrobili nikomu.Graj za pomocą myszki strzał oraz spacji przeładowanie broni.


« poprzednia 1 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry policja
 • Budowanie policyjnego samochodu z klocków lego

  Budowanie policyjnego samochodu z klocków lego

  Oglądana: 46927 ocena: 5.00

 • Trening policji

  Trening policji

  Oglądana: 42433 ocena: 7.33

 • Pościg policyjny

  Pościg policyjny

  Oglądana: 31276 ocena: 8.00

 • Obroń samochód policyjny

  Obroń samochód policyjny

  Oglądana: 16181 ocena: 10.00

 • Policyjny motocykl

  Policyjny motocykl

  Oglądana: 13051 ocena: 6.00

 • Gra złodzieje kontra policja

  Gra złodzieje kontra policja

  Oglądana: 11834 ocena: 10.00

 • Strzelanka policyjna

  Strzelanka policyjna

  Oglądana: 9788 ocena: 10.00

 • Ubieranie policjantki

  Ubieranie policjantki

  Oglądana: 7830 ocena: 0.00

 • Jazda radiowozem

  Jazda radiowozem

  Oglądana: 7603 ocena: 0.00

Reklama

cookie