Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Wyspa gier » Gry pokemon 14 gier

Gra puzzle pokemony

Ocena gry

Czas na puzzle z Pokemonami. Poukładajmy sobie puzzle z Pokemonami. Są ta bardzo łatwe puzzle ponieważ składają się tylko z 5 puzzli. Myślę że sobie z tymi puzzlami poradzisz. Do układania potrzebujesz myszki komputerowej.


Wykreśl Pokemony

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest wykreślać po dwie pary takich samych twarzy Pokemonów. Jeżeli widzisz taką samą parę pokemona na obrazku to ją wykreśl. Myszką wykreślamy.


Odkrywanka pokemony

Ocena gry

Odkrywanka pokemony jest to gra, której celem jest to abyśmy odkrywali po dwie karty takie same z pokemonami. Odkrywajmy karty z pokemonami takie same. Potrzebna do gry jest ci myszka.


Pokemon puzzle

Ocena gry

Ułóżmy w tej grze puzzle ale trochę innego rodzaju, które polegają na tym że mamy już trochę ich ułożone i naszym zadaniem jest ułożyć je do końca. Potrzeba ci do tej gry tylko myszki komputerowej.Pokemony gra online

Ocena gry

W tej grze pokemony online będziemy klikać na kulki z pokemonami, gdzie obok siebie znajdują się już co najmniej trzy takie same twarze pokemonów. Potrzebujemy do gry myszki komputerowej.


Gra pokemony

Ocena gry

W tej grze pokemony naszym zadaniem jest tak umiejętnie zbierać odznaki i znaki pokemonów aby nie wybuchły żadne z nich. Musisz pierw zbierać czerwony kolor a potem w dowolnej kolejności już. Używajmy strzałek do gry pokemony.


Przygodowa gra z Pokemonem

Ocena gry

W tej przygodowej grze z Pokemonem naszym zadaniem jest skakać po skałach i zbierać kulki pokemonów. Zbierzmy jak najwięcej kulek pokemonów najlepiej wszystkie. Używajmy do gry strzałek.


Puzzle z Pokemonami

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy ułożyli puzzle z Pokemonami. Postarajmy się ułożyć jak najdokładniej puzzle z Pokemonami. Niech każdy z puzzli idealnie pasuje na swoje miejsce. Użyj do gry myszki.


Puzzle pokemony

Ocena gry

Ułóżmy puzzle z pokemonami. Dopasujmy bardzo dokładnie puzzle z pokemonami tak aby każdy z puzzli pasował idealnie do swojego miejsca gdzie go ułożysz. W grę puzzle pokemony potrzebujemy myszki komputerowej.


3 w jednej lini pokemony

Ocena gry

Kombinuj i przestawiaj tworze pokemonów tak aby koło siebie w jednej lini znalazły się trzy pokemony, które wyglądają tak samo. Przestawiajmy pokemony aby koło siebie były trzy takie same. Myszką gramy w tej grze.


Zagoń pokemonów

Ocena gry

Jest to bardzo fajna gierka z pokemonami w której musimy zagonić pokemonów za drzwi. Klikaj myszką na pokemony tak aby wyszły za drzwi. Używajmy myszki komputerowej do gry zagoń pokemonów.


Rzeźbienie z pokemonami

Ocena gry

Zabawmy się w stolarza, który dłubie i rzeźbi dłutem w drzewie. Masz odegrać jego rolę czyli wcielić się w niego i wyrzeźbić pokemona w drzewie. Zrób to bardzo dokładnie używaj myszki do rzeźbienia w drzewie.


Ubierz pokemona

Ocena gry

Zagrajmy w darmową grę z pokemonem w której naszym zadaniem jest ubrać pokemona. Postaraj się ubrać bohatera pokemonów jak najładniej. Miłej gry. Grasz używając myszki.


Przesuwanie klocków z pokemonem

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest przesuwać klocki razem z pokemonami. Przesuwajmy klocki tak aby pokazał nam się cały obrazek z pokemonami. Używajmy do gry myszki komputerowej.


« poprzednia 1 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry pokemon
 • Przygodowa gra z Pokemonem

  Przygodowa gra z Pokemonem

  Oglądana: 5499 ocena: 0.00

 • Pokemon puzzle

  Pokemon puzzle

  Oglądana: 2630 ocena: 0.00

 • Gra puzzle pokemony

  Gra puzzle pokemony

  Oglądana: 2296 ocena: 0.00

 • Puzzle z Pokemonami

  Puzzle z Pokemonami

  Oglądana: 2039 ocena: 0.00

 • Pokemony gra online

  Pokemony gra online

  Oglądana: 1913 ocena: 0.00

 • Rzeźbienie z pokemonami

  Rzeźbienie z pokemonami

  Oglądana: 1844 ocena: 0.00

 • Puzzle pokemony

  Puzzle pokemony

  Oglądana: 1711 ocena: 0.00

 • Ubierz pokemona

  Ubierz pokemona

  Oglądana: 1625 ocena: 0.00

 • 3 w jednej lini pokemony

  3 w jednej lini pokemony

  Oglądana: 1547 ocena: 0.00

Reklama

cookie