Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry pociągi 7 gier

Lokomotywa Tomek

Ocena gry

Lokomotywa Tomek to gra z serii Gry Tomek i Przyjaciele.W tej grze będziemy budować lokomotywę Tomka z gotowych już elementów.Wystarczy że weźmiesz każdy z elementów pociągu Tomka i ułożysz odpowiedni tak aby powstała lokomotywa Tomka.Do budowy pociągu używaj tylko myszki komputerowej.Powodzenia!


Gra jazda pociągiem

Ocena gry

Jedź pociągiem tak aby nie wypaść z toru.Za każe uderzenie w przeszkodę tracisz jeden wagon.Dotrzyj pociągiem do mety tracąc jak najmniej wagonów.Strzałkami kierujemy pociągiem.


Gra Coal Express online

Ocena gry

Gra Coal Express online to najlepszy symulator jazdy pociągami w której możemy pojeździć za kierownicą pociągu jako maszynista. Musisz dojechać pociągiem do mety jak najszybciej. Strzałkami kierujemy pociągiem.


Ciuchcia gra

Ocena gry

W tej grze musimy zasiąść za kierownicą prawdziwej ciuchci.Musimy jechać po tarach tak aby dotrzeć do celu czyli do mety.Gramy za pomocą myszki.Tor pociągu

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest kontrolowanie toru na którym porusza się pociąg. Zadbaj o tym aby tory były dobrze ustawione. W tej grze grasz za pomocą myszki komputerowej.


Zaparkuj pociąg

Ocena gry

Ta gra polega na znalezieniu wolnego miejsca dla parkingu dla pociągów i trzeba go zaparkować na takim wolnym miejscy parkingowym. Gramy wyłącznie za pomocą myszki komputerowej.


Gra z pociągiem

Ocena gry

Ta gra polega na odpowiednim dopasowaniu brakujących elementów tak aby pociąg dotarł do stacji z pociągami oczywiście jadąc przez tunel. Poruszaj się za pomoca myszki.


« poprzednia 1 następna »

Wyszuiwarka gier

Popularne gry

 • Gry pociągi
 • Ciuchcia gra

  Ciuchcia gra

  Oglądana: 27012 ocena: 0.00

 • Zaparkuj pociąg

  Zaparkuj pociąg

  Oglądana: 22632 ocena: 0.00

 • Tor pociągu

  Tor pociągu

  Oglądana: 16359 ocena: 0.00

 • Gra jazda pociągiem

  Gra jazda pociągiem

  Oglądana: 13333 ocena: 0.00

 • Gra Coal Express online

  Gra Coal Express online

  Oglądana: 10800 ocena: 0.00

 • Gra z pociągiem

  Gra z pociągiem

  Oglądana: 9893 ocena: 0.00

 • Lokomotywa Tomek

  Lokomotywa Tomek

  Oglądana: 5678 ocena: 0.00

Reklama

cookie