Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry pociągi 10 gier

Lokomotywa Tomek i przyjaciele-budowa pociągu

Ocena gry

Lokomotywa Tomek i przyjaciele-budowa pociągu to darmowa gra z cyklu Tomek i przyjaciele w której to grze będziemy konstruowali pociąg. Twoim zadaniem jest złożyć pociąg z gotowych elementów. Do gry potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Parowóz Tomek i Przyjaciele gra

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest dopasować do siebie dwie takie same karty. Odgadnij i odkryj dwie identyczne karty. Do gry używaj myszki komputerowej.


Gra Tomek i Przyjaciele pociąg

Ocena gry

Weź udział w wyścigu pociągów z bajki Tomek i Przyjaciele. Postaraj się aby wygrać jak najwięcej wyścigów. Na torze jest trzy pociągi jednocześnie.Pokaż co potrafisz i dotrzyj pierwszy na metę. Graj za pomocą strzałek.


Lokomotywa Tomek

Ocena gry

Lokomotywa Tomek to gra z serii Gry Tomek i Przyjaciele.W tej grze będziemy budować lokomotywę Tomka z gotowych już elementów.Wystarczy że weźmiesz każdy z elementów pociągu Tomka i ułożysz odpowiedni tak aby powstała lokomotywa Tomka.Do budowy pociągu używaj tylko myszki komputerowej.Powodzenia!Gra jazda pociągiem

Ocena gry

Jedź pociągiem tak aby nie wypaść z toru.Za każe uderzenie w przeszkodę tracisz jeden wagon.Dotrzyj pociągiem do mety tracąc jak najmniej wagonów.Strzałkami kierujemy pociągiem.


Gra Coal Express online

Ocena gry

Gra Coal Express online to najlepszy symulator jazdy pociągami w której możemy pojeździć za kierownicą pociągu jako maszynista. Musisz dojechać pociągiem do mety jak najszybciej. Strzałkami kierujemy pociągiem.


Ciuchcia gra

Ocena gry

W tej grze musimy zasiąść za kierownicą prawdziwej ciuchci.Musimy jechać po tarach tak aby dotrzeć do celu czyli do mety.Gramy za pomocą myszki.


Tor pociągu

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest kontrolowanie toru na którym porusza się pociąg. Zadbaj o tym aby tory były dobrze ustawione. W tej grze grasz za pomocą myszki komputerowej.


Zaparkuj pociąg

Ocena gry

Ta gra polega na znalezieniu wolnego miejsca dla parkingu dla pociągów i trzeba go zaparkować na takim wolnym miejscy parkingowym. Gramy wyłącznie za pomocą myszki komputerowej.


Gra z pociągiem

Ocena gry

Ta gra polega na odpowiednim dopasowaniu brakujących elementów tak aby pociąg dotarł do stacji z pociągami oczywiście jadąc przez tunel. Poruszaj się za pomoca myszki.


« poprzednia 1 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry pociągi
 • Ciuchcia gra

  Ciuchcia gra

  Oglądana: 28342 ocena: 0.00

 • Zaparkuj pociąg

  Zaparkuj pociąg

  Oglądana: 25784 ocena: 0.00

 • Tor pociągu

  Tor pociągu

  Oglądana: 17062 ocena: 0.00

 • Gra jazda pociągiem

  Gra jazda pociągiem

  Oglądana: 14887 ocena: 0.00

 • Gra Coal Express online

  Gra Coal Express online

  Oglądana: 11459 ocena: 0.00

 • Gra z pociągiem

  Gra z pociągiem

  Oglądana: 10408 ocena: 0.00

 • Lokomotywa Tomek

  Lokomotywa Tomek

  Oglądana: 6623 ocena: 0.00

 • Gra Tomek i Przyjaciele pociąg

  Gra Tomek i Przyjaciele pociąg

  Oglądana: 883 ocena: 0.00

 • Lokomotywa Tomek i przyjaciele-budowa pociągu

  Lokomotywa Tomek i przyjaciele-budowa pociągu

  Oglądana: 856 ocena: 0.00

Reklama

cookie