Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry platformowe 130 gier

Super Sonik

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w niesamowitego, odważnego Sonika razem z nim pokonujemy dalsze przygody.Poruszamy się strzałkami i spacjom .


Loader

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w role robota Musimy nim załadować skrzynie na ciężarówkę w wyznaczone miejsce. Poruszasz się strzałkami i myszką do sterowania magnesem.


Ninja

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w role Kota Ninje. Grasz razem znim pomagasz mu osiągnąćswój cel.Poruszasz się WASD poruszać, skakać i kaczki.Naciśnij lewy przycisk myszy, aby rzucać shuriken. PrasaShift, aby przełączyć się na tryb Ninja i naciśnij Spacja lewitacji.


Mario 2

Ocena gry

Grasz razem z niezwykłym i niesamowitym bohaterem Mario pomagasz mu odkryć kolejny świat i przejść kolejną planszę.Poruszasz się za pomocą strzałek i spacjiMario super

Ocena gry

Ta gra jest to gra Mario. Pomagasz Mario odkryć nowy świat i kolejną plansze. Poruszasz się za pomocą strzałek.


Flash Mario

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w role Mario grasz razem z nim pomagasz ku przejść kolejną planszę. Poruszasz się strzałkami


Ganks Mario

Ocena gry

W tej grze grasz Mariem. Pomagasz mu przejść kolejną plansze i odkryć to znajduje się w dalszej części gry. Poruszasz się strzałkami oraz myszką.


Super Mario

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w role Mario i skaczesz razem z nim pokonując trudne plansze. Poruszasz się strzałkami.


Sonic

Ocena gry

Ta gra polega na wcieleniu się w niesamowitego odważnego bohatera sonika. Pokonuj z nim wiele ciekawych i fantastycznych plansz. Poruszaj się za pomocą strzałek i spacji


Gra farma

Ocena gry

W tej grze musisz jak najbardziej rozwinąć swoją własną farmę. Choduj zwierzęta. Poruszaj się za pomocą myszki.


Gra sonic

Ocena gry

Wcielamy się w role sonica. Razem z tym niesamowitym bohaterem pokonujesz niesamowite przygody i wiele plansz. Do poruszania się używasz strzalek.


Gra z kurczakiem

Ocena gry

Będziemy poruszać się po planszach żółtym, śmiesznym kurczakiem, Po drodze zbieramy różne bonusy, skaczemy po wielu poziomach i zgarniamy punkty jak i także uważamy na przeciwników na planszy. W grze posługujemy się strzałkami.


Gra hopper

Ocena gry

Klasyczna gra jaką na pewno znacie. Powstało wiele części gry od 1,2,3,4,5,6 do 7. Mamy dla Was 2 cześć tej rozgrywki, w którą wraz z magiczną kulką możecie zagrać, używamy do tego tylko strzałek


Przygoda z lisem

Ocena gry

bardzo fajna gra przygodowa w której będziemy poruszać się postacią liska. Po drodze będziemy rozbijać skrzynki i zbierać jabłka. Jednak musimy uważać na skrzynie z dynamitem. Poruszamy się strzałkami, Spacją skaczemy postacią z gry.


Mario Worold

Ocena gry

Zagraj w świecie Mario World i pokonaj plansze jakie dla Was przygotowaliśmy w tej grze z Mario Bros World. Grę zaczynamy spacją. Poruszamy się postacią strzałkami, A skaczemy, natomiast S biegamy.


Gra Mario online

Ocena gry

Kolejna na naszym serwisie gra z Mario Bros w wersji online. Jest to oczywiście darmowe gra dla Was wszystkich. Do naszych zadań należy kolekcjonowanie monet i droga do celu aby uwolnić uwięzioną księżniczkę. Strzałki, A oraz S będą nam do tego potrzebne.


Stara gra Mario

Ocena gry

Jeżeli lubicie stare gry z Mario Bros to ta gra jest właśnie dla Was. Pochodzi ona jeszcze z Pegazusa. Na pewno będzie Wam się podobać a sama gra dostarczy Wam wspaniałej rozrywki i zabawy. Klawisze to: A,D,J,K oraz W/I i Spacja, a także J/A i K/S.


Gra Mario forever

Ocena gry

Zagraj w grę Mario Forever dla chłopców oraz dziewczyn. Jak w każdej tego rodzaju grze z Mario tak i tutaj będziemy skakać po żółwiak i wskakiwać na rury. Strzałki Z i Spacja będą nam do tego potrzebne.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry platformowe
 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 125848 ocena: 9.71

 • Gra Hobo

  Gra Hobo

  Oglądana: 32649 ocena: 10.00

 • Gra hopper

  Gra hopper

  Oglądana: 23950 ocena: 6.00

 • Potty Racers

  Potty Racers

  Oglądana: 23936 ocena: 0.00

 • Gra latająca toaleta

  Gra latająca toaleta

  Oglądana: 18848 ocena: 10.00

 • Bieganie ze Spongebobem

  Bieganie ze Spongebobem

  Oglądana: 15372 ocena: 0.00

 • Gra Snail Bob

  Gra Snail Bob

  Oglądana: 15061 ocena: 10.00

 • Smash Sonic

  Smash Sonic

  Oglądana: 12260 ocena: 10.00

 • Skoki z Ben 10

  Skoki z Ben 10

  Oglądana: 10941 ocena: 0.00

Reklama

cookie