Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry platformowe 130 gier

Czarny stworek

Ocena gry

Gramy wcieleni w czarnego stworka, którym musimy skakać z kwadracików. Celem jest dotarcie do mety czyli wskoczenie na największy kwadracik a z niego na najmniejszy kwadracik. Poruszajmy się skaczmy używając strzałek.


Platformowa gra dla dzieci

Ocena gry

Wchodźmy po drabinach jak najwyżej tak abyśmy nie zderzyli się z żadnym ze stworków. Tak przemyśl aby się nie zderzyć z żadnym z nich. Musisz uważać na nie. Potrzebujemy strzałek do poruszania się oraz spacji-skok.


Ściana śmierci

Ocena gry

Ściana śmierci jest to jedna z najtrudniejszych gier platformowych. Musisz skakać ze schodków tak abyś w jak najmniejszym czasie znajdował się na schodkach na górze ponieważ możesz zostać zabity przez piłę na ścianie śmierci. Poruszajmy się po schodkach strzałkami.


Gra zbieranie gwiazd

Ocena gry

W tej grze będziemy musieli zebrać wszystkie gwiazdy. Odbijając piłeczką zbierzmy wszystkie gwiazdy. Zbierajmy gwiazdy oraz uważajmy na kolce, które są główną przeszkodą w tej grze. Potrzebujesz strzałek oraz myszki.Trudna przeprawa

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest przedostać się na drugi koniec planszy czyli mamy się przedostać na metę. przedostańmy się na metę omijajmy przeskakując kolczyste krzaki i krzewy.Spacja- skok oraz strzałki poruszanie się.


Strzelanie goli biegając

Ocena gry

Strzelajmy gole w światło bramki. Musimy trafiać w bramkę biegnąć z piłką. Biegnijmy z piłką i trafiajmy w bramkę. Jeżeli nie trafisz w bramkę masz żółtą kartkę. Postaraj się dostać jak najmniej żółtych kartek. Poruszamy się strzałkami.


Skakanie ludzikiem

Ocena gry

Jest to bardzo zręcznościowa gra jest dość trudna. Musimy w niej skakać ludzikiem aby pokonać wszystkie etapy gry skakanie ludzikiem. Używajmy strzałek do poruszania się oraz spacji do skakania.


Gra latająca toaleta

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby latać toaletą jak najdalej oraz jak najwyżej. Musimy po każdym wyścigu ulepszać toaletę aby była bardziej odporniejsza oraz szybsza. Używaj strzałek.


Gra statki kosmiczne

Ocena gry

Lataj statkami kosmicznymi i broń swoje teretorium w przestrzeni kosmicznej. Nie pozwól aby ktoś odebrał ci twoje teretorium. Graj za pomocą strzałek.


Gra strategiczna

Ocena gry

Zagraj w grę związaną z budowanie miast szkoleniem wojska, toczeniem bitw z innymi państwami o teretorium państwa. Szkól żołnierzy i wyruszaj na bitwy. Potrzebna w grze jest tylko myszka komputerowa.


Gra minecraft

Ocena gry

Musimy wydostać się z labiryntu w grze minecraft. Rób tab aby skakać na twoich przeciwników, którymi są małe stworki. Skacz na nich i tak ich zabijaj. Potrzebne ci będą tylko strzałki.


Gra Snail Bob

Ocena gry

Będziemy w tej grze poruszali się zwinnym oraz szybkim ślimakiem. Musimy postarać się o to aby ślimak pokonał drogę na każdym etapie gry. Używaj do tego różnych narzędzi. Graj za pomocą myszki i pokonaj 30 etapów gry.


Gra Batman

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest wcielenie się w role batmana.Musimy uratować ludzi.Skacz i zbieraj bronie.Gramy za pomocą myszki, klawiszy oraz klawiszy A,S,D,W


Bombermania

Ocena gry

Ta gra polega na podkładaniu bomb tak aby rozwalić przeciwników lub drugiego gracz jeżeli gra się we dwóch.Gramy za pomocą strzałek oraz spacji.Gracz 2 WASD Oraz shift.


Smash Sonic

Ocena gry

W tej grze poruszamy się małym Soniciem. Nasze zadanie do przejść jak najwięcej plansz i światów. Poruszamy się za pomocą strzałek i spacji.


Mario Crossover

Ocena gry

W tej grze zamiast chodzić Mario poruszamy się małym gościem. Do gry używamy strzałek z,x,s


Wyśćig czasu

Ocena gry

W tej grze musimy ścigać się z naszym rywalem. Poruszamy się za pomocą strzałek i spacji.


Gra Lite

Ocena gry

W tej grze musimy dotrzeć do celu na mapie, tym celem są zielone drzwi. Poruszamy się za pomocą strzałem i WASD


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry platformowe
 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 125848 ocena: 9.71

 • Gra Hobo

  Gra Hobo

  Oglądana: 32649 ocena: 10.00

 • Gra hopper

  Gra hopper

  Oglądana: 23950 ocena: 6.00

 • Potty Racers

  Potty Racers

  Oglądana: 23937 ocena: 0.00

 • Gra latająca toaleta

  Gra latająca toaleta

  Oglądana: 18848 ocena: 10.00

 • Bieganie ze Spongebobem

  Bieganie ze Spongebobem

  Oglądana: 15372 ocena: 0.00

 • Gra Snail Bob

  Gra Snail Bob

  Oglądana: 15062 ocena: 10.00

 • Smash Sonic

  Smash Sonic

  Oglądana: 12260 ocena: 10.00

 • Skoki z Ben 10

  Skoki z Ben 10

  Oglądana: 10941 ocena: 0.00

Reklama

cookie