Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry platformowe 130 gier

Gra rzucanie człowiekiem

Ocena gry

Gra rzucanie człowiekiem jest to gra w której możemy porzucać sobie człowiekiem jak tylko chcemy i wtóre strony tylko chcemy. Używajmy do gry rzucania człowiekiem tylko myszki.


Gra alkaida

Ocena gry

Gra alkaida jest to gra dotycząca Osama Bin Ladena, którego niedawno udało się policjantom zabić. Wybierzmy załogę Bin Ladena i rozbudujmy swoje teretorium. Potrzebujmy myszki komputerowej.


Załoga g

Ocena gry

Załoga g jest to bardzo fajna gra platformowa. Zagrajmy w nią i pokonajmy niezwykle przygody z załogą g. Biegnijmy jednym członkiem załogi g i pokonujmy przeszkody, które stoją nam na drodze.Używajmy strzałek.


Gwiezdne wojny

Ocena gry

Zagraj w darmową grę gwiezdne wojny w której musimy dźgać nożem świetlnym przeciwników. Zbijajmy naszych przeciwników. Stańmy się mistrzami gwiezdnych wojen. Używajmy myszki.Star Wars

Ocena gry

Star Wars czyli gwiezdne wojny jest to bardzo świetna gra w której musimy odszukać zaginionych liter na obrazku.Odszukajmy zaginione litery na obrazku. Używajmy myszki.


Więźień

Ocena gry

Jesteśmy więźniem naszym zadaniem jest uciec z więzienia. Postaraj się przekupić policjantów oraz strażników. Przekupmy strażników naszymi trikami. Używajmy myszki komputerowej w tej grze.


Skakanie w górę

Ocena gry

Skaczmy po platformach. Musisz skoczyć jak najwyżej skacząc po platformach trawiastych. Postarajmy się skoczyć na jak najwyższą platformę i pokonać rekord gry. Używajmy tylko myszki komputerowej.


Do celu

Ocena gry

Skaczmy po platformach. Plansza zakończy się jak wskoczysz na sam czubek trójkąta. Klawiszem Z- zmieniamy kolor, dzięki czemu możemy poruszać się po platformie.Poruszamy się strzałkami.


Skakanie po chmurach

Ocena gry

W tej grze będziemy skakać po chmurach. Naszym zadaniem jest pomyśleć oraz skakać po chmurach tak aby wzbić się jak najwyżej najlepiej na sam szczyt nieba. Skacz używając strzałek oraz myszki komputerowej.


Skoki z Ben 10

Ocena gry

Celem tej gry jest razem z bohaterem bajkowym Ben 10 wskoczyć jak najwyżej. Masz do pokonania na prawdę bardzo dużo schodków do celu musimy dojść skacząc po schodkach. Używajmy strzałek do skakania.


Walentynkowe serca

Ocena gry

Zbierzmy wszystkie serca, które znajdują się w etapie gry. Musimy w jak najlepszym i najkrótszym czasie gry zebrać wszystkie z serc walentynkowych. Postarajmy się je zebrać jak najszybciej. Używajmy strzałek.


Szalona jazda na bmx

Ocena gry

Musimy jeździć w tej grze na rowerze wyczynowym, górskim, który jest specjalnym rowerem do trików i skoków. Uważaj abyś nie uderzył w żadną ze ścian ponieważ wtedy stracimy życie. Jedziemy używając strzałek.


Crazy Nut

Ocena gry

Jest to bardzo znana gra w której musisz skoczyć jak najwyżej. Wznoś się jak najwyżej skacząc po schodkach. Pokonaj rekordy gry, które wcześniej ustanowiłeś. Strzałkami skaczemy w grze.


Szybki i niebezpieczny bieg

Ocena gry

Biegnijmy w tej grze bardzo szybko. Przeskakujmy wiele przeszkód, które stoją na naszej drodze do, która jest bardzo ważna bo prowadzi do mety. Skacz za pomocą spacji i poruszajmy się strzałkami.


Skacz gwiadką

Ocena gry

Ta gr bardzo jest podobna do gry Icy Tower tylko tutaj nie skaczemy ludzikiem tylko gwiazdką. Musimy skakać jak najszybciej, ponieważ jak będziemy za wolno to stracimy życie. Używajmy do skakania strzałek.


Czerwona kulka

Ocena gry

Musisz dotoczyć czerwoną kulkę(red ball) do chorągiewki, która znajduje się na końcu każdej planszy. Nie pozwólmy kulce wypaść po za tor trasy. Musisz grać za pomocą strzałek lub klawiszy W,A,S,D


Podróżny kotek

Ocena gry

Jesteśmy małym kotkiem, który pragnie odszukać swojej niezwykłej i nie zapomnianej przygody. Zbierajmy monety. Aby dostać się do monet musimy wskoczyć na platformę gdzie są monety. Strzałkami gramy w grę podróżny kotek.


Robot skoczek

Ocena gry

Musimy skakać robotek tak abyśmy trafili w kółko różowe, które znajduje się w każdej planszy. Przeskakujmy przesz przeszkody oraz ułamki czyli dziury i dotrzyjmy do kółka. Strzałki są potrzebne do gry.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry platformowe
 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 125848 ocena: 9.71

 • Gra Hobo

  Gra Hobo

  Oglądana: 32648 ocena: 10.00

 • Gra hopper

  Gra hopper

  Oglądana: 23949 ocena: 6.00

 • Potty Racers

  Potty Racers

  Oglądana: 23936 ocena: 0.00

 • Gra latająca toaleta

  Gra latająca toaleta

  Oglądana: 18848 ocena: 10.00

 • Bieganie ze Spongebobem

  Bieganie ze Spongebobem

  Oglądana: 15371 ocena: 0.00

 • Gra Snail Bob

  Gra Snail Bob

  Oglądana: 15061 ocena: 10.00

 • Smash Sonic

  Smash Sonic

  Oglądana: 12259 ocena: 10.00

 • Skoki z Ben 10

  Skoki z Ben 10

  Oglądana: 10941 ocena: 0.00

Reklama

cookie