Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry platformowe 130 gier

Królik w akcji

Ocena gry

Królik w akcji to gra w której wcielasz się w królika i twoim zadaniem jest pozbierać wszystkie pomarańczowe kuleczki. Zrób to w jak najkrótszym czasie gry.Potrzebne ci są strzałki do tej gry.


Mario na pustyni

Ocena gry

Kolejna odsłona gry Mario ale tym razem przenosimy się na pustynie gdzie także będziemy poruszali się Mario. Wciel się w Mario i pokonaj niesamowitą przygodę na pustyni razem z nim. Strzałkami poruszaj się Mariem.


Gra platformowa

Ocena gry

Zagraj w najlepszą grę platformową w której będziemy poruszali się niebieskim stworkiem i musimy pozbierać wszystkie złote monety. Postaraj się i zbierz wszystkie złote monety. Strzałkami poruszaj się a spacjom strzelaj.


Bieganie ze Spongebobem

Ocena gry

Biegaj razem ze spongebobem. Musisz tak biec aby nie wpaść do dziury, która znajduję się po między kamieniami. Zbieraj monety i pokonuj następne poziomy gry. Myszką biegamy w tej grze.Zbierz bombek

Ocena gry

Wcielmy się w małego czerwonego ludzika i pozbierajmy wszystkie bombki. Musisz pozbierać wszystkie bombki i uważać na stworki, ponieważ jak go dotkniesz to tracisz życie. Strzałkami chodzisz oraz A-skaczesz.


Water Man

Ocena gry

Water Man jest to gra w której poruszamy się niebieskim ludzikiem i musimy zbierać rybki. Zbierzmy rybki i dotrzyjmy do mety. Graj używając tylko strzałek oraz spacji do tej gry.


Platformowa gra Naruto

Ocena gry

Jest to gra w której wcielamy się w postać Naruto i razem z nim musimy dotrzeć do celu gry, którym w tym przypadku jest meta. Graj za pomocą strzałek. Miłej gry życzymy.


Platformowa gra uciekanie

Ocena gry

Platformowa gra uciekanie jest to darmowa gra w której musimy uciekać i schodzić w dół po schodkach tak abyśmy nie uderzyli w sufit gdzie znajdują się piły. Jak uderzymy w piłę to stracimy życie. Graj strzałkami.


Trudna gra platfmormowa

Ocena gry

Wcielamy się w tej grze w ludzika i naszym zadaniem jest dotrzeć do celu. naszym, celem są drzwi. Skaczmy tak abyśmy dostali się do drzwi. Jak jesteśmy w powietrzu możemy użyć klawisza Z-czyli budowanie schodka. Strzałkami się poruszamy a Z-budujemy schodek.


Sonik gra online

Ocena gry

Sonik gra online jest to gra w której będziemy grać wcieleni w Sonika. Zagraj jako Sonik i musisz pokonać niezwykłą i niezapomnianą przygodę razem z nim. Do poruszania się użyj strzałek oraz do skoku spacji.


Zbieranie hamburgerów

Ocena gry

Zbieranie hamburgerów jest to darmowa gra w której naszym zadaniem jest skakać i zbierać hamburgery. Pozbierajmy hamburgery. W każdej planszy gry jest tylko jeden hamburger, którego musisz zebrać. Do gry używajmy strzałek-poruszanie się oraz spacja-skok.


Uwolnij niewolników

Ocena gry

Jest to gra w której naszym zadaniem jest jak sama nazwa gry wskazuje uwolnić niewolników. Uwolnijmy niewolników, którzy znajdują się w domkach. Musisz podchodzić do domków i klikać spacje aby ich uwolnić oczywiście należy podejść pod drzwi. Poruszamy się za pomocą strzałek oraz spacja-akcja.


Gra Hobo

Ocena gry

Zagrajmy w darmową grę hobo. W grze hobo będziemy chodzili ludzikiem hobo. Hobo pewnie już znacie jest to postać, która cały czas kogoś bije. W tej grze musisz iść hobo i bić każdego na drodze. Strzałkami się poruszamy oraz A,S,-walczymy.


Potty Racers

Ocena gry

Potty Racers jest to bardzo fajna gra w której latamy toaletą, która jest przerobiona na samolot. Za każdy lot dostajesz kasę i musisz ulepszać nasz samolot. Dokupuj części. Gramy strzałkami i myszką.


Bubble trouble

Ocena gry

Bubble trouble jest to darmowa gra w której naszym zadaniem jest strzelać bankami takich samych kolorów w takie miejsca, gdzie znajdują już się co najmniej dwie takie same kulki jednego koloru. Potrzebne są strzałki do gry oraz spacja-strzał kulką.


Bomb It

Ocena gry

W tej grze będziemy musieli podkładać bomby. Podkłada bomby i potem szybko się chowaj lub uciekaj. Musisz podkładać bomby i dotrzeć do przeciwnika i później przeciwnika też pokonać. Potrzebujemy d gry strzałek do poruszania się oraz spacji-skok.


Bomb 2

Ocena gry

Zagraj w darmową grę bobm 2 w której musisz podkładać bomby i potem bardzo szybko się chować za ścianę lub coś innego tak aby bomba cię nie zabiła.Używajmy do gry strzałek do poruszania się w grze bomb 2 oraz spacji-skok. Miłego grania w grę bobm 2.


Contra gra online

Ocena gry

Jest to gra na konsole telewizyjne. Penie każdy z was grał już kiedy kolwiek w grę contra na telewizji. Graj za pomocą W,A,S,D-poruszanie się oraz klawisze di trików i ataku J,K .Miłej gry wam życzymy.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry platformowe
 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 125848 ocena: 9.71

 • Gra Hobo

  Gra Hobo

  Oglądana: 32648 ocena: 10.00

 • Gra hopper

  Gra hopper

  Oglądana: 23950 ocena: 6.00

 • Potty Racers

  Potty Racers

  Oglądana: 23936 ocena: 0.00

 • Gra latająca toaleta

  Gra latająca toaleta

  Oglądana: 18848 ocena: 10.00

 • Bieganie ze Spongebobem

  Bieganie ze Spongebobem

  Oglądana: 15371 ocena: 0.00

 • Gra Snail Bob

  Gra Snail Bob

  Oglądana: 15061 ocena: 10.00

 • Smash Sonic

  Smash Sonic

  Oglądana: 12259 ocena: 10.00

 • Skoki z Ben 10

  Skoki z Ben 10

  Oglądana: 10941 ocena: 0.00

Reklama

cookie