Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry platformowe 130 gier

Mario Parkour

Ocena gry

Mario Parkour to inne wydanie gry Mario w tej grze biegamy Mariem i musimy przeskakiwać przez wszystkie przeszkody jakie mamy na drodze do mety. Strzałkami graj. Miłej gry życzymy.


Szybki królik

Ocena gry

Szybki królik to gra całkiem za darmo w której będziemy poruszali się królikiem i musisz pozbierać wszystkie złote monety oraz marchewki aby nasz królik miał co jeść. Strzałkami poruszamy się królikiem.


Gra w zabijanie

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest pozabijać swoich przeciwników. Masz do dyspozycji broń palną. Musisz uważać aby nie pozabijali zakładników. Graj strzałkami oraz myszką strzelaj.


Gra robot transformer

Ocena gry

Grasz jako robot i musisz dotrzeć do celu jak w każdej grze. Po drodze do mety czeka na ciebie bardzo wiele trudnych i nieciekawych przeszkód. Pokonaj je jak najszybciej bez problemu. Strzałkami gramy więcej instrukcji na bieżąco w grze przy każdej przeszkodzie.Dotrzyj do celu gra

Ocena gry

Jak sama nazwa tej gry mówi musisz dotrzeć do celu. Po drodze do celu, którym to jest ciasteczko musisz pozbierać wszystkie owoce. Wykonaj to w jak najkrótszym czasie gry. Strzałkami zagraj w tą grę.


Zbierz muszelki

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest zebrać muszelki i po tym jaj już je zbierzesz to musisz dotrzeć do mety w jak najkrótszym czasie gry. graj używając tylko strzałek do poruszania się.


Mario Ice Tower

Ocena gry

W tej grze Mario Ice Tower musimy wskoczyć po schodkach jak najwyżej. Uważaj ponieważ z biegiem czasu schodki w grze lecą coraz szybciej. Graj strzałkami oraz Z-skok.


Gra Naruto

Ocena gry

Graj w darmową grę Naruto. Wciel się w bardzo sławnego bohatera i przeżyj razem z nim niezapomnianą przygodę. Potrzebujesz do tej gry tylko strzałek.Życzymy miłej gry.


Skakanie tygrysem po chmurach

Ocena gry

Skakanie tygrysem po chmurach jest to bardzo śmieszna gra w której to musisz skakać tygrysem odbijając się od chmur. Takim sposobem wskocz jak najwyżej używając tylko myszki komputerowej do tej gry.


Produkowanie miodu

Ocena gry

Produkuj w tej grze miód i sprzedawaj go klientom. Masz jeden ul pszczółek i musisz sadzić i podlewać kwiaty aby one urosły jak najszybciej a pszczoły żeby to przerobiły na miód. Myszką komputerową gramy.


Mała królowa

Ocena gry

Poruszajmy się małą królową i postarajmy się pozabijać wszystkich naszych przeciwników oraz pozbierajmy wszystkie złote monety. Graj za pomocą myszki strzałek oraz Z-strzał.


Sonikowy Mario

Ocena gry

Gramy w Mario ty w grze Sonik. Poruszajmy się Mriem i zbierajmy monety dokładnie tak jak w Soniku tylko tym razem gramy Mariem. Musisz zebrać jak najwięcej złotych monet. Strzałkami graj w tą grę.


Crazy Nut

Ocena gry

Crazy Nut to skacząca kulka, którą twoim zadaniem jest wskoczyć jak najwyżej po platformach. W pewnych momentach gry nie ma platform dla utrudnienia więc wtedy musisz odbijać się od ptaków. Strzałkami gramy w Crazy Nut.


Mini Mario

Ocena gry

Zagraj w darmowe Mini Mario. Graj wcielony w Mario i poruszaj się po grze i zbieraj złote monety oraz skacz na małe kurczaczki aby je zabić. Strzałkami chodzimy a spacjom skaczemy.


Gra z wojownikiem

Ocena gry

Wcielmy się w wojownika i stańmy do niesamowitej walki z potworami. Przeżyj niezwykłą przygodę poruszając się i zabijając potwory. Strzałkami się poruszaj oraz klawiszami A-atak i S-skok.


Zbieranie kwiatków

Ocena gry

Zbierz wszystkie kwiatki w jak najkrótszym czasie gry i dotrzyj do mety. Gra jest bardzo łatwa, ponieważ poruszamy się tylko myszką komputerową, więc na pewno dasz radę.


Stwórz swoją własną grę platformową

Ocena gry

Masz możliwość za darmo stworzyć swoją darmową grę platformową. Postaraj się i stwórz najlepszą gierkę tego roku. Jak już utworzysz możesz ją przetestować klikając na test. Miłego tworzenia gry. Myszka jest niezbędna.


Smok na zamku

Ocena gry

Poruszaj się smokiem po zamku i zbieraj złote monety i dotrzyj w jak najkrótszym czasie gry do zamku. Postaraj się, ponieważ czas bardzo szybko ucieka. Potrzebne ci są strzałki oraz spacja-skok.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry platformowe
 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 125848 ocena: 9.71

 • Gra Hobo

  Gra Hobo

  Oglądana: 32649 ocena: 10.00

 • Gra hopper

  Gra hopper

  Oglądana: 23950 ocena: 6.00

 • Potty Racers

  Potty Racers

  Oglądana: 23936 ocena: 0.00

 • Gra latająca toaleta

  Gra latająca toaleta

  Oglądana: 18848 ocena: 10.00

 • Bieganie ze Spongebobem

  Bieganie ze Spongebobem

  Oglądana: 15372 ocena: 0.00

 • Gra Snail Bob

  Gra Snail Bob

  Oglądana: 15062 ocena: 10.00

 • Smash Sonic

  Smash Sonic

  Oglądana: 12260 ocena: 10.00

 • Skoki z Ben 10

  Skoki z Ben 10

  Oglądana: 10941 ocena: 0.00

Reklama

cookie