Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry platformowe 130 gier

Gra legendarny rycerz

Ocena gry

Gra legendarny rycerz to darmowa gra w której będziemy poruszali się rycerzem i naszym zadaniem jest pozbierać monety oraz dotrzeć do mety.Graj za pomocą strzałek.


Gra poszukiwacz skarbów

Ocena gry

Poczuj się jak prawdziwy poszukiwacz skarbu, którego celem jest odnalezienie ukrytego skarbu w labiryncie.Pokonuj przeciwników i odszukaj skarb w jak najkrótszym czasie gry.Używaj do poruszania się strzałek oraz Z-atak, C-skok.


Zimowa gra

Ocena gry

Zagraj w bardzo fajną gierkę w które poruszamy się kolesiem i musimy bez żadnego problemu dotknąć zielonej flagi.Używaj do poruszania się strzałek oraz myszki do rzucania światła.


Złap przestępce

Ocena gry

Wciel się w prawdziwego kowboja z dzikiego zachodu i złap w każdej planszy gry jednego przestępce.To nie jest proste zadanie.Jedziesz konno.Graj za pomocą w,a,s,d praz myszka-strzał.Angry Zombie

Ocena gry

Bardzo podobna gra do Angry Bird\'s tylko tym razem zamiast kurczaków mamy małe zombie.Ale zasady są takie same musimy uwolnić kurczaki.Graj myszką komputerową.


Wydostań się z Piramidy

Ocena gry

Zostałeś uwięziony w bardzo wielkiej Egipskiej Piramidzie.Aby wydostać się z tej ogromnej piramidy należy ułożyć trzy klocki obok siebie w rzędzie 3.Przesuwaj je i wydostań się z Piramidy.Graj strzałkami.


Kosmiczna platformówka

Ocena gry

Poruszaj się stworkiem i postaraj się pozbieraj jak najwięcej zielonych gwiazdek.Musisz zebrać jak najwięcej.Graj za pomocą w,a,s,d.


Gra szalony pies

Ocena gry

Pokonaj razem z psem złych kosmitów.Strzelaj z pistoletu i trafiaj w złych kosmitów, którzy zaatakowali świat.Myszką komputerową poradzimy sobie w tej grze.


Kosmiczna platformówka

Ocena gry

Zagraj w kosmiczną platformówkę i pokonaj jak naj więcej plansz.Zbieraj także czerwone lizaki oraz uważaj na potworki.Graj strzałkami.


Niebieska kulka

Ocena gry

Celem tej gry jest dotrzeć szarą kulką do niebieskiej kulki.Postaraj się i wykonaj to w jak najkrótszym czasie gry.Do tej gry potrzebne są ci tylko strzałki.


Stara platformowa gra

Ocena gry

Wcielamy się w małego człowieka i musimy nim dotrzeć do mety pokonując bardzo wiele trudnych przeszkód. Graj używając tylko strzałek do poruszania się oraz spacji do skoku. Miłej gry życzymy.


Age of War online

Ocena gry

Musisz tak rozbudować działa oraz kupić odpowiednich ludzi aby oni bronili twojej bazy przed prehistorycznymi przeciwnikami. graj używając do tej gry tylko myszki komputerowej. Życzymy miłej gry. Powodzenia!


Platormowa gra z truskawką

Ocena gry

Poruszajmy się w tej grze truskawką i naszym zadaniem jest dotrzeć do celu tak aby nie dotknąć ani jednej różowej gwiazdki, ponieważ jak ją dotkniemy to stracimy życie.Graj strzałkami.


Zrób drogę do celu

Ocena gry

Musisz wykonać jak najlepszą drogę do celu tak aby chłopczyk trafił do celu. Przesuwaj skrzynki myszką a strzałkami poruszaj się do celu.


Doprowadź paczkę do mikołaja

Ocena gry

Twoim nowym zadaniem w tej grze jest doprowadzić paczkę do mikołaja. Graj i tak przestawiaj i kombinuj aby czerwona paczka znalazła się u mikołaja. Strzałkami zagraj i myszką.


Bieganie chomikiem

Ocena gry

Bieganie chomikiem to gra w której twoim nowym zadaniem jest biec jak najszybciej i omijać przeszkody chomikiem. Graj w tą grę używając tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Biegnij szybko

Ocena gry

Biegnij w tej grze jak najszybciej. Musisz dotrzeć jako pierwszy na metę. postaraj się to zrobić w jak najkrótszym czasie gry i wyprzedź wszystkich twoich przeciwników. Strzałkami gramy w tą grę.


Niebieska i czerwona kulka

Ocena gry

Niebieska i czerwona kulka to logiczna gra w której zanim wykonasz jakiś ruch to przemyśl to dobrze.Celem tej gry jest dotrzeć czerwoną kulką do czerwonego diamenta a niebieską kulką do niebieskiego diamenta. Strzałkami poruszaj się a spacjom zmieniaj kulkę.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry platformowe
 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 125848 ocena: 9.71

 • Gra Hobo

  Gra Hobo

  Oglądana: 32649 ocena: 10.00

 • Gra hopper

  Gra hopper

  Oglądana: 23950 ocena: 6.00

 • Potty Racers

  Potty Racers

  Oglądana: 23937 ocena: 0.00

 • Gra latająca toaleta

  Gra latająca toaleta

  Oglądana: 18849 ocena: 10.00

 • Bieganie ze Spongebobem

  Bieganie ze Spongebobem

  Oglądana: 15372 ocena: 0.00

 • Gra Snail Bob

  Gra Snail Bob

  Oglądana: 15062 ocena: 10.00

 • Smash Sonic

  Smash Sonic

  Oglądana: 12260 ocena: 10.00

 • Skoki z Ben 10

  Skoki z Ben 10

  Oglądana: 10941 ocena: 0.00

Reklama

cookie