Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry platformowe 130 gier

Platformowa gra z Ben Ten

Ocena gry

Tym razem razem z Ben Ten musimy pokonać przeszkody i przedostać się do kolejnego poziomu w grze. Do gry potrzebujesz strzałek do poruszania się oraz spacji do strzelania w przeciwników.


Kurczak Charlie

Ocena gry

Poruszaj się kurczakiem Charline i pokonaj tor przeszkód w drodze do mety. Zbieraj złote monety oraz życia i pokonaj nie przyjaciół. Do gry używaj strzałek.


Przygoda z Marsjaninem

Ocena gry

Przygoda z Marsjaninem to darmowa gra w której poruszamy się małym marsjaninem i naszym zadaniem jest poradzić sobie z torem przeszkód tak aby w jak najkrótszym czasie gry dotrzeć do mety. Graj za pomocą strzałek oraz W,A,S,D.


Mały astronauta

Ocena gry

Gra w której nie brakuje grawitacji to właśnie mały astronauta. Poruszaj się małym astronautą i zbieraj złote sztabki złota oraz dotrzyj w każdej z plansz do metalowych drzwi, dzięki którym przedostaniesz się do kolejnego poziomu gry.Szybki kurczak

Ocena gry

Poruszaj się kurczakiem w tej grze. Musisz tym razem schodzić kurczakiem po schodach tak aby zejść jak najniżej w jak najkrótszym czasie gry. Musisz schodzić bardzo szybko aby nie zabrakło Ci czasu. Graj za pomocą strzałek.


Rajd Śmierci

Ocena gry

Tym razem stajesz przed bardzo trudnym zadaniem a mianowicie walki życia ze śmiercią. Musisz jechać samochodem i jednocześnie strzelać w swoich przeciwników, którzy latają oraz poruszają się lub jadą na motocyklach. Do gry użyj myszki.


Ben 10 w akcji

Ocena gry

Wciel się w odważnego bohatera z bajki Ben 10. Poruszaj się młodzieńcem i rusz na ratunek świata. Zabijaj wszystkie potwory jakie tylko spotkasz na drodze do mety oraz zbieraj złote monety.Do grania używaj strzałek-poruszanie się oraz spacja- cios.


Dotrzyj do celu

Ocena gry

Dotrzyj do celu to dość logiczna gra w której poruszamy się czarnym małym stworkiem i musimy w każdej z plansz dotrzeć do świecącej żarówki. Ułatwiaj sobie drogę przesuwając elementy, które ułatwią ci dotarcie do celu, którym w tej grze jest żarówka.Musisz uważać, ponieważ jak spadniesz z dużej wysokości to się zabijesz.Do gry używaj strzałek.Powodzenia!


Żelowy potworek

Ocena gry

Wciel się w żelowego potworka i postaraj się w najkrótszym czasie gry gry dotrzeć do mety.Po drodze do mety musisz pozbierać także wszystkie kropeczki, uważaj na ognie oraz kolce i przepaście, w które jak wpadnie to stracisz życie.Do gry używaj strzałek-poruszanie się oraz spacja-skok.


Gra na myszkę

Ocena gry

Gra na myszkę to fantastyczna gra w której wszystko robimy używając myszki komputerowej.Poruszaj się ludzikiem i przeskakuj przeszkody przytrzymując dłużej myszkę.Musisz uważać też na innych przeciwników i rzucać w nich bumerangiem aby ich zabić.Dotrzyj do mety w jak najkrótszym czasie gry.Sterowanie myszką.


Fajna gra platformowa

Ocena gry

Zagraj w bardzo fajną grę platformową w której to grze twoim zadaniem jest poruszać się Sonikiem i zbierać wszystkie monety w drodze do mety.Postaraj się abyś nie uderzył/a w przeciwników,ponieważ wtedy monety, które uzbierałeś/aś rozsypią się i wszystkie je stracisz.Graj za pomocą strzałek oraz spacji.


Gra platformówka

Ocena gry

Zabaw się razem z małpką.Poruszaj się małą małpką i skacz po schodkach tak aby dotrzeć na samą górę.Uważaj na wszelkiego rodzaju przeszkody na przykład inne małpki,które rzucają w ciebie kamieniami.Do grania potrzebne są ci tylko wyłącznie strzałki.Życzymy udanej zabawy!


Gra platformowa dla dzieci

Ocena gry

Poruszamy się ludzikiem i naszym zadaniem jest dotrzeć do mety, która znajduje się na górze ekranu z gra.W drodze do mety uważaj na spadające orzechy, które jak cię uderzą to tracisz życie.Musisz także postarać się pozbierać jak najwięcej owoców w drodze do mety.Graj używaj do gry strzałek.


Gra platformowa online

Ocena gry

Poruszaj się chłopcem i uciekaj przed kolami, które spadają stopniowo z góry.Skacz po schodkach aż do trzesz do mety, która znajduje się na samym dole ekranu z grą.Po drodze do mety zbieraj worki z monetami oraz przeskakuj kolce aby nie stracić życia.o gry używaj strzałek.Powodzenia!


Najlepsza gra platformowa

Ocena gry

Zobacz najlepszą grę platformową w której to grze poruszasz się gruszką.Celem gry jest pozbieranie wszystkich owoców i warzyw takich jak pomidory, arbuzy.W każdej z plansz w tej grze musisz zebrać wszystkie owoce i warzywa aby przejść do kolejnego poziomu gry.Strzałkami poruszaj się oraz spacja-atak przeciwnika.


Gra ogień i woda

Ocena gry

Poruszaj się wodą i ogniem jednocześnie.Musisz wodą czyli niebieską postaciom pozbierać niebieskie diamenty a czerwoną postaciom czerwone diamenty.Poruszanie się woda-strzałki, ogień W,A,S,D


Platformowa gra

Ocena gry

Poruszaj się podróżnikiem, pozbieraj wszystkie monety, które znajdziesz po drodze do mety.Znajdź klucz do wyjścia i dotrzyj do mety.Graj strzałkami-poruszanie się oraz spacja-atak.


Gra Micro

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest przejść cały las po ciemku i pozbierać kartki tak aby nie natknąć się na potwora.Do gry potrzebujesz tylko strzałek.Powodzenia!


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry platformowe
 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 126052 ocena: 9.71

 • Gra Hobo

  Gra Hobo

  Oglądana: 32737 ocena: 10.00

 • Gra hopper

  Gra hopper

  Oglądana: 24093 ocena: 6.00

 • Potty Racers

  Potty Racers

  Oglądana: 24008 ocena: 0.00

 • Gra latająca toaleta

  Gra latająca toaleta

  Oglądana: 18936 ocena: 10.00

 • Bieganie ze Spongebobem

  Bieganie ze Spongebobem

  Oglądana: 15407 ocena: 0.00

 • Gra Snail Bob

  Gra Snail Bob

  Oglądana: 15102 ocena: 10.00

 • Smash Sonic

  Smash Sonic

  Oglądana: 12306 ocena: 10.00

 • Skoki z Ben 10

  Skoki z Ben 10

  Oglądana: 10986 ocena: 0.00

Reklama

cookie