Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry pirackie 19 gier

Gra podpalanie

Ocena gry

Gra podpalanie to gra w której masz do wykonania bardzo ważną misję i zarazem niebezpieczną. Twoim zadaniem jest podpalić wyznaczone elementy na obrazku tak aby całe się spaliły. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Skarb Piratów

Ocena gry

Pływaj statkiem stawiaj bandy za pomocą myszki od których statek będzie się odbijał i zbierał złote monety.Zbierz wszystkie monety a na końcu złoty skarb.Myszką zagraj.Powodzenia piracie!


Gra pirackie porachunki

Ocena gry

Jesteś piratem i musisz zdemolować przeciwnika.Strzelaj z armat ze statku w przeciwników mury obronne tak aby zabić przeciwnika.Moc i kierunek strzału wybierzmy myszką.


Strzelanie do piratów

Ocena gry

Strzelanie do piratów jest to gra w której naszym zadaniem jest strzelać do piratów z naszej łodzi. Strzelajmy jak najcelniej w piratów i zabijmy ich. Potrzebujemy do gry Strzelanie do piratów tylko myszki komputerowej.Niszczenie statków piratów

Ocena gry

Niszczmy okręty piraci. Musimy wygrać morską wojnę nad morzami i oceanami. Stań się królem morski i oceanicznych bitew na statki. Potrzebne w tej grze. będą ci tylko strzałki.


Gra z piraci z karaibów

Ocena gry

Zasiądź za prawdziwą armatą piratów z karaibu i strzelaj do statków, które atakują twój statek.Wygraj wojnę na otwartym morzu.Graj za pomocą myszki. Polecam tą grę.


Piracka Układanka

Ocena gry

Ta gra polega na zagraniu w jedną z pirackich gier, w które graj a najlepsi piraci.Zamieniaj kulki różnymi miejscami.Kombinuj jak tylko umiesz.Graj za pomocą myszki.


Okręt Piratów

Ocena gry

Udekoruj statek Piratów tak aby wyglądał jak najstraszniej.Dobierz wszystkie odpowiednie części takie jakie ci się najbardziej podobają.Graj za pomocą myszki.


Dojdź do Skarbu

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby ułożyć tak strzałki aby pirat dostał się do swojego wymarzonego skarbu, którego poszukuje od dawien dawna.Graj za pomocą tylko jedynej myszki.


Uciekaj przed Piratami

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest uciec jak najszybciej przed piratami, którzy są na łodziach.Musisz skakać po beczkach tak abyś nie wpadł w ich ręce.Graj za pomocą myszki.


Piracki Kreator

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest zbudować swoją własną łódź piracką.Musi ona być jak najbardziej wytrwała po to piracka.Graj za pomocą myszki.


Walka Piraci

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest pokonać wszystkich piratów, którzy odważą się stanąć tobie na drodze do twojego celu, który musisz osiągnąć.Czyli dojść do mety.Graj za pomocą strzałek oraz spacji.


Obiad Piratów

Ocena gry

Znajdujesz się na obiedzie razem z piratami.Zachowaj zasady takie jakie mają piraci podczas spożywania jakiego bądź posiłku.Poruszamy się tylko używając jedynej myszki.


Piracki Bomberman

Ocena gry

W tej grze musisz pomyśleć.Postaw tak minę aby ona jak wybuchnie rozstrzeliła przeciwnika twojego.Masz wiele postaci do wyboru.Graj za pomocą strzałek i spacji-bomba


Statek Piratów

Ocena gry

Ta gra polega na zbieraniu gwiazdek oraz diamentów co dają nam dużą liczbę punktów.Uważaj na potwory i przetrwaj jak najdłużej tylko jest to dla ciebie możliwe.Graj za pomocą tylko myszki.


Piraci Kolorowanka

Ocena gry

W tej grze musimy pokolorować kolorowankę, na której przedstawieni są piraty oraz ich cała sprawna załoga.Kolorowankę kolorujemy tylko jedynie używając myszki.


Scooby Doo\'s i Piraci

Ocena gry

W tej grze musimy poszukać drogi, która zaprowadzi nasz do wyjścia ze statku.Gramy Scooby Doo albo Kudłatym.Uważamy na piratów bo to duchy.Gramy za pomocą myszki.


Odnajdź Skarb

Ocena gry

W tej grze musimy odszukać skarbu jak pirat śpi.Nie możemy go obudzić bo wtedy wszystko będzie na marne.Gramy tylko jedynie używając myszki.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry pirackie
 • Strzelanie do piratów

  Strzelanie do piratów

  Oglądana: 19610 ocena: 0.00

 • Gra z piraci z karaibów

  Gra z piraci z karaibów

  Oglądana: 7957 ocena: 0.00

 • Niszczenie statków piratów

  Niszczenie statków piratów

  Oglądana: 5547 ocena: 10.00

 • Okręt Piratów

  Okręt Piratów

  Oglądana: 5446 ocena: 10.00

 • Walka Piraci

  Walka Piraci

  Oglądana: 4858 ocena: 0.00

 • Piraci Kolorowanka

  Piraci Kolorowanka

  Oglądana: 4727 ocena: 0.00

 • Obiad Piratów

  Obiad Piratów

  Oglądana: 4237 ocena: 10.00

 • Statek Piratów

  Statek Piratów

  Oglądana: 4171 ocena: 10.00

 • Puzzle Pirackie

  Puzzle Pirackie

  Oglądana: 3898 ocena: 0.00

Reklama

cookie