Gryna.pl


Kategorie Gier


gry na gierunie.pl

Najnowsi uzytkownicy

Gry bajki » Gry pingwiny z madagaskaru 3 gier

Pingwiny z Madagaskaru za darmo

Ocena gry

Przed tobą kolejna gra dla dzieci a tym razem Pingwiny z Madagaskaru. Na pewno już nie raz oglądałeś czy oglądałaś bajkę Madagaskar i znasz pewnie już wszystkie postacie z tej bajki. Tym razem jednak nie będziemy grali wszystkimi postaciami lecz tylko pingwinami z Madagaskaru. Zadaniem w grze jest poruszać się pingwinami tak aby w jak najkrótszym czasie gry pokonać wszystkie przeszkody i dotrzeć do mety w jak najkrótszym czasie gry. Uważaj, ponieważ w drodze do mety masz bardzo wiele przeszkód, które oczywiście musisz pokonać. Bardzo często spotykanymi przeszkodami są płonące ognie, których nie wolno dotykać tylko trzeba przeskoczyć a także młoty, które spadają z góry i musisz wyczuć odpowiedni moment aby bardzo szybko pod takim młotem przebiec. Do grania potrzebujesz strzałek za pomocą których będziesz się poruszać a także spacji którą używasz do skakania.


Pingwiny z Madagaskaru-łapanie orzechów

Ocena gry

Wciel się w jednego z czterem pingwinów z Madagaskaru i twoje zadanie jest następujące.Musisz łapać orzechy, od ludzi, którzy się poruszają chodnikiem z paczką pełną orzechów.Wybierz odpowiednią siłę i poleć pingwinem na gumce po orzechy i wracaj.Wykonaj zadanie myszką.


Pingwiny z Madagaskaru-Zbieranie ryb

Ocena gry

Pingwiny z Madagaskaru-Zbieranie ryb to gra z kategorii Gry pingwiny z Madagaskaru w której to grze naszym zadaniem jest lecieć pingwinem z bajki Madagaskar i zbierać ryby aby pingwiny mieli co zjeść.Do grania używaj strzałek.


« poprzednia 1 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry pingwiny z madagaskaru
 • Pingwiny z Madagaskaru-Zbieranie ryb

  Pingwiny z Madagaskaru-Zbieranie ryb

  Oglądana: 17002 ocena: 10.00

 • Pingwiny z Madagaskaru-łapanie orzechów

  Pingwiny z Madagaskaru-łapanie orzechów

  Oglądana: 5682 ocena: 10.00

 • Pingwiny z Madagaskaru za darmo

  Pingwiny z Madagaskaru za darmo

  Oglądana: 455 ocena: 0.00

Reklama

cookie