Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry karciane » Gry pasjans 15 gier

Zimowy Pasjans

Ocena gry

Pasjans to bardzo fajna gra, która nie znudzi się nam nigdy. Dlatego możemy grać w nią zawsze o każdej porze roku. Teraz mamy możliwość zagrania w zimową wersją pasjansa. Do grania używaj tylko myszki komputerowej.


Golfowy pasjans

Ocena gry

Grałeś w golfa.Zrobiłeś sobie krótką przerwę i postanowiłeś zagrać ze swoim rywalem w pasjansa tak dla odmiany.Postaraj się poustawiać wszystkie karty we właściwej kolejności aby wszystkie karty znikły z ekranu gry.Do tej gry potrzebujesz tylko myszki komputerowej.Powodzenia!


Pasjans z kosmitami

Ocena gry

Zagraj w darmowego pasjansa z kosmitami.Musisz ułożyć karty od najwyższych ich wartości do najniższych wartości.Potrzebujesz do tego pasjansa tylko myszki komputerowej.


Gra pasjans

Ocena gry

W tej grze będziemy grać w pasjansa.Pasjans jest to jedna z najłatwiejszych gier więc na pewno sobie poradzisz.Używaj do grania myszki.Gra pasjans online

Ocena gry

Graj w pokera i układaj karty od największej do najmniejszej.Używaj do grania w pokera tylko myszki komputerowej.Życzymy powodzenia w grze!.


Pasjans ze Spongebobem

Ocena gry

Zagraj w pasjansa, karcianą grę razem ze Spongebobem.Zasady gry są bardzo prosto.Musisz układać karty od największej do najmniejszej.Myszką zagraj w pasjansa.


Pasjans gra online

Ocena gry

Będziemy ty razem grać w grę karcianą, która nazywa się pasjans. Zasady są bardzo proste musimy układać karty od najwyższej do najniższej. Używajmy do gry pasjans gra online tylko myszki komputerowej.


Pasjans dla dzieci

Ocena gry

Pasjans dla dzieci jest to gra w której będziemy grać w pasjansa czyli w popularną grę karcianą. Musimy ustawiać karty d największej do najmniejszej. Używajmy tylko myszki komputerowej do gry.


Pasjans karciana gra

Ocena gry

Pasjans karciana gra jest to darmowa gra w której naszym zadaniem jest układać karty od najwyższej do najniższej oraz musimy także układać kolorystycznie raz czerwona a raz czarna. Używajmy myszki komputerowej.


Pasjans pająk

Ocena gry

Zgraj w darmową grę Pasjans pająk w której naszym zadaniem jest układać karty od najwyższej do najniższej. Muszą także być czerwona czerwona i tak na zmianą. Myszką gramy w tą grę.


Karciana gra pasjans

Ocena gry

Karciana gra pasjans jest to gra w której naszym zadaniem jest grać w karty. graj w kart i baw się świetnie. Ułóż prawidłowo wszystkie karty. Używamy tylko myszki komputerowej.


Gra w pasjansa

Ocena gry

Gra w pasjansa jest to kolejna gra z kategorii gry karciane w której naszym zadaniem jest układać karty kolorami raz czerwony a raz czarny i tak od najwyższej karty do najniższej. Myszka jest potrzebna.


Trudny pasjans

Ocena gry

Trudny pasjans jest to gra w ktore naszym zadaniem jest zagrać w pasjansa i układać karty kolorami raz czerwony kolor a raz czarny i tak od najwyższej do najniższej kar. Potrzeba ci tylko myszki do gry trudny pasjans.


Pasjas online

Ocena gry

Zagrajmy w darmową grę pasjans w której naszym zadaniem jest układać karty kolorami od najwyższej do najniższe. Układajmy karty w pasjans online. Grajmy za pomocą myszki komputerowej.


Pasjans

Ocena gry

Zagrajmy w darmowego pasjansa w którym naszym zadaniem jest układać karty kolorami od najwyższej do najniższej. Zasady pewnie znacie. Myszką gramy w grę pasjans.


« poprzednia 1 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry pasjans
 • Pasjans

  Pasjans

  Oglądana: 17311 ocena: 0.00

 • Pasjans dla dzieci

  Pasjans dla dzieci

  Oglądana: 12774 ocena: 0.00

 • Pasjans pająk

  Pasjans pająk

  Oglądana: 6614 ocena: 0.00

 • Pasjans ze Spongebobem

  Pasjans ze Spongebobem

  Oglądana: 6517 ocena: 0.00

 • Gra pasjans

  Gra pasjans

  Oglądana: 6401 ocena: 0.00

 • Trudny pasjans

  Trudny pasjans

  Oglądana: 5220 ocena: 3.67

 • Karciana gra pasjans

  Karciana gra pasjans

  Oglądana: 4779 ocena: 0.00

 • Pasjans karciana gra

  Pasjans karciana gra

  Oglądana: 4357 ocena: 0.00

 • Pasjas online

  Pasjas online

  Oglądana: 3783 ocena: 0.00

Reklama

cookie