Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry parkowanie 36 gier

Policyjny parking

Ocena gry

Zasiądź za kierownicą policyjnego radiowozu i dojedź do wypadku w jak najkrótszym czasie gry. Jak dotrzesz na miejsce wypadku to musisz zaparkować samochód w specjalnie do tego wyznaczonym miejscu. Parkujemy samochód używając strzałek.


Parkowanie samochodu z przyczepą

Ocena gry

Zobacz kolejną grę z kategorii gry parkowanie w której to grze jak zawsze musisz zaparkować swoje auto ale teraz czeka na ciebie utrudnienie,ponieważ musisz zaparkować samochód z przyczepą.Auto z przyczepą zaparkuj w specjalnie wyznaczonym do tego miejscu na parkingu.Strzałkami kierujesz samochodem z przyczepą.


Nauka parkowania

Ocena gry

Naucz się parkować swoje auto na parkingu.Zacznij od znalezienia wolnego i wyznaczonego miejsca do zaparkowania na parkingu i tam zaparkuj swoje auto.Steruj autem za pomocą strzałek.


Zaparkuj auto na parkingu

Ocena gry

Zaparkuj swoje auto na parkingu.Wybierasz się na koncert sławnego piosenkarza i musisz zaparkować auto.Uważaj na przechodnich, którzy też idą na koncert.Nie potrać ich.Strzałkami poruszasz się autem.Gra parkowanie ciężarówki

Ocena gry

Przechodzisz kurs jazdy na ciężarówki i musisz zaparkować ciężarówkę w wyznaczonym miejscu nie uderzając w żadnego z pachołków.Używaj do jazdy strzałek.


Praca na parkingu

Ocena gry

Pracujesz na parkingu i musisz parkować auta klientów.Każdy z klientów podaje ci numer na którym masz zaparkować jego auta a potem je odbiera i dostajesz kasę.Graj strzałkami oraz enter-wsiadaj do auta.


Gra parkowanie motorówki

Ocena gry

Twoim zadaniem jest zaparkować motorówkę w wyznaczonym miejscu.Postaraj się abyś w nic nie uderzył/a.Omijaj przeszkody.Graj za pomocą strzałek.


Gra prawo jazdy-parkowanie

Ocena gry

Zdaj egzamin na prawo jazdy.Czeka na ciebie bardzo trudna część a jest to parkowanie.Znajdź wolne miejsce na parkingu i zaparkuj tam swoje auto.Uważaj na inne samochodu aby nie uderzyć w nie.Strzałkami zagraj.


Szybko zaparkuj auto

Ocena gry

Bardzo ci się spieszy musisz zaparkować na parkingu swoje auto.Miejsce parkingowe co chwilę się zmienia.Wykonaj parkowanie jak najszybciej.Parkuj używając tylko strzałek.


Zaparkuj auto w zimę

Ocena gry

Musisz zaparkować auto na wyznaczonym miejscu. Uważaj, ponieważ jest bardzo ślisko bo droga cała jest pokryta śniegiem. Wykonaj to zadanie w jak najkrótszym czasie gry. Strzałkami jeździsz.


Trudne parkowanie

Ocena gry

Trudne parkowanie jest to dość trudna gierka w której będziemy musieli z utrudnieniami zaparkować samochód z przyczepą kempingowa na drugiej stronie ulicy. Strzałkami jeździmy.


Parkowanie auta

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest w jak najkrótszym czasie gry zaparkować swoje autko. Odszukaj wolnego miejsca na parkingu i zaparkuj tam swój samochód. Graj używając strzałek.


Zaparkuj auto na parkingu

Ocena gry

Szukasz miejsca na parkingu i już go znalazłeś teraz tylko musisz zaparkować w tym miejscu samochód. Uważaj abyś nie obił samochodu i jedź po woli i bardzo ostrożnie. Strzałkami się poruszamy.


Parkowanie autem w zimę

Ocena gry

W tej grze będziemy jeździć autem w warunkach zimowych i naszym zadaniem jest zaparkować auto.Musisz uważać, ponieważ jest zima i jest bardzo ślisko. Graj używając tylko strzałek.


Zaparkuj motorówkę

Ocena gry

Zaparkuj motorówkę jest to gra w której będziemy musieli zaparkować motorówkę. Musisz zobaczyć gdzie jest wolne miejsce aby ją zaparkować i właśnie tam zaparkuj motorówkę. Graj za pomocą strzałek.


Parkowanie auta 2

Ocena gry

Zaparkujmy nasz samochód na wolnym miejscu na parkingu. Naszym zadaniem jest zaparkować auto na parkingu. Postarajmy się zaparkować nasze autko na parkingu w wyznaczonym miejscu nie uderzając w nic. Używajmy do gry tylko strzałek.


Zaparkuj samochód 2

Ocena gry

W tej grze jak jej sama nazwa mówi będziemy parkować samochód. Postaraj się i znajd wolne miejsce na parkingu. Potrzebujemy tylko strzałek do tej gry. Miłego grania.


Egzamin z parkowania auta

Ocena gry

Jesteś na egzaminie parkowania samochodu. Pokaż swoje umiejętności parkowania samochodu na parkingu. Parkuj w innych miejscach. Zalicz wszystkie próby. Graj strzałkami w tej grze.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

Popularne gry

 • Gry parkowanie
 • Zaparkuj samochód 2

  Zaparkuj samochód 2

  Oglądana: 32171 ocena: 8.20

 • Parkowanie ciężarówkami

  Parkowanie ciężarówkami

  Oglądana: 9954 ocena: 0.00

 • Szaleństwo na parkingu

  Szaleństwo na parkingu

  Oglądana: 6300 ocena: 0.00

 • Trudne parkowanie

  Trudne parkowanie

  Oglądana: 6016 ocena: 6.67

 • Parking2

  Parking2

  Oglądana: 5865 ocena: 0.00

 • Zaparkuj Taxi

  Zaparkuj Taxi

  Oglądana: 5746 ocena: 9.67

 • Park Car

  Park Car

  Oglądana: 5201 ocena: 5.00

 • Zaparkuj swój samochód

  Zaparkuj swój samochód

  Oglądana: 5156 ocena: 10.00

 • Parkowanie do koloru

  Parkowanie do koloru

  Oglądana: 4725 ocena: 10.00

Reklama

cookie