Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry parkowanie 39 gier

Parkowanie na czas

Ocena gry

W tej grze musisz wykazać się umiejętnością szybkiego parkowania auta. W każdej z plansz masz określony czas na zaparkowanie aua w którym musisz się zmieścić.Do parkowania potrzebujesz strzałek. Gaz do dechy!


Parkowanie auta

Ocena gry

Zasiądź za kierownicą auta i poszukaj w mieście parkingu oraz zaparkuj samochód na wyznaczonym miejscu parkingowym, które jest oznaczone zieloną strzałką. Uważaj aby nie spowodować żadnej stłuczki na ulicach miasta. Kierujemy autem używając strzałek.


Symulator parkowania olnine

Ocena gry

Zagraj w symulator parkowania. Zasiądź za kierownicą samochodu i postaraj się zaparkować swoje auto w miejscach do tego wyznaczonych. Do parkowania potrzebujesz tylko strzałek.


Policyjny parking

Ocena gry

Zasiądź za kierownicą policyjnego radiowozu i dojedź do wypadku w jak najkrótszym czasie gry. Jak dotrzesz na miejsce wypadku to musisz zaparkować samochód w specjalnie do tego wyznaczonym miejscu. Parkujemy samochód używając strzałek.Parkowanie samochodu z przyczepą

Ocena gry

Zobacz kolejną grę z kategorii gry parkowanie w której to grze jak zawsze musisz zaparkować swoje auto ale teraz czeka na ciebie utrudnienie,ponieważ musisz zaparkować samochód z przyczepą.Auto z przyczepą zaparkuj w specjalnie wyznaczonym do tego miejscu na parkingu.Strzałkami kierujesz samochodem z przyczepą.


Nauka parkowania

Ocena gry

Naucz się parkować swoje auto na parkingu.Zacznij od znalezienia wolnego i wyznaczonego miejsca do zaparkowania na parkingu i tam zaparkuj swoje auto.Steruj autem za pomocą strzałek.


Zaparkuj auto na parkingu

Ocena gry

Zaparkuj swoje auto na parkingu.Wybierasz się na koncert sławnego piosenkarza i musisz zaparkować auto.Uważaj na przechodnich, którzy też idą na koncert.Nie potrać ich.Strzałkami poruszasz się autem.


Gra parkowanie ciężarówki

Ocena gry

Przechodzisz kurs jazdy na ciężarówki i musisz zaparkować ciężarówkę w wyznaczonym miejscu nie uderzając w żadnego z pachołków.Używaj do jazdy strzałek.


Praca na parkingu

Ocena gry

Pracujesz na parkingu i musisz parkować auta klientów.Każdy z klientów podaje ci numer na którym masz zaparkować jego auta a potem je odbiera i dostajesz kasę.Graj strzałkami oraz enter-wsiadaj do auta.


Gra parkowanie motorówki

Ocena gry

Twoim zadaniem jest zaparkować motorówkę w wyznaczonym miejscu.Postaraj się abyś w nic nie uderzył/a.Omijaj przeszkody.Graj za pomocą strzałek.


Gra prawo jazdy-parkowanie

Ocena gry

Zdaj egzamin na prawo jazdy.Czeka na ciebie bardzo trudna część a jest to parkowanie.Znajdź wolne miejsce na parkingu i zaparkuj tam swoje auto.Uważaj na inne samochodu aby nie uderzyć w nie.Strzałkami zagraj.


Szybko zaparkuj auto

Ocena gry

Bardzo ci się spieszy musisz zaparkować na parkingu swoje auto.Miejsce parkingowe co chwilę się zmienia.Wykonaj parkowanie jak najszybciej.Parkuj używając tylko strzałek.


Zaparkuj auto w zimę

Ocena gry

Musisz zaparkować auto na wyznaczonym miejscu. Uważaj, ponieważ jest bardzo ślisko bo droga cała jest pokryta śniegiem. Wykonaj to zadanie w jak najkrótszym czasie gry. Strzałkami jeździsz.


Trudne parkowanie

Ocena gry

Trudne parkowanie jest to dość trudna gierka w której będziemy musieli z utrudnieniami zaparkować samochód z przyczepą kempingowa na drugiej stronie ulicy. Strzałkami jeździmy.


Parkowanie auta

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest w jak najkrótszym czasie gry zaparkować swoje autko. Odszukaj wolnego miejsca na parkingu i zaparkuj tam swój samochód. Graj używając strzałek.


Zaparkuj auto na parkingu

Ocena gry

Szukasz miejsca na parkingu i już go znalazłeś teraz tylko musisz zaparkować w tym miejscu samochód. Uważaj abyś nie obił samochodu i jedź po woli i bardzo ostrożnie. Strzałkami się poruszamy.


Parkowanie autem w zimę

Ocena gry

W tej grze będziemy jeździć autem w warunkach zimowych i naszym zadaniem jest zaparkować auto.Musisz uważać, ponieważ jest zima i jest bardzo ślisko. Graj używając tylko strzałek.


Zaparkuj motorówkę

Ocena gry

Zaparkuj motorówkę jest to gra w której będziemy musieli zaparkować motorówkę. Musisz zobaczyć gdzie jest wolne miejsce aby ją zaparkować i właśnie tam zaparkuj motorówkę. Graj za pomocą strzałek.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry parkowanie
 • Zaparkuj samochód 2

  Zaparkuj samochód 2

  Oglądana: 38010 ocena: 8.20

 • Parkowanie ciężarówkami

  Parkowanie ciężarówkami

  Oglądana: 10582 ocena: 0.00

 • Trudne parkowanie

  Trudne parkowanie

  Oglądana: 7134 ocena: 6.67

 • Szaleństwo na parkingu

  Szaleństwo na parkingu

  Oglądana: 6821 ocena: 0.00

 • Parking2

  Parking2

  Oglądana: 6803 ocena: 0.00

 • Zaparkuj Taxi

  Zaparkuj Taxi

  Oglądana: 6713 ocena: 9.67

 • Park Car

  Park Car

  Oglądana: 6661 ocena: 5.00

 • Parkowanie auta 2

  Parkowanie auta 2

  Oglądana: 6221 ocena: 10.00

 • Zaparkuj swój samochód

  Zaparkuj swój samochód

  Oglądana: 5687 ocena: 10.00

Reklama

cookie