Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry obrona 12 gier

Obroń swoje terytorium

Ocena gry

Broń swojego terytorium oraz gromadź armię i atakuj tereny przeciwnika. Rozbuduj swoją armie oraz bazę. Ulepszaj budynki, twórz wojowników i atakuj przeciwników. Do gry potrzebujesz myszki komputerowej.


Obroń pojazd wojskowy

Ocena gry

Obroń pojazd wojskowy to wspaniała darmowa gra w której będziemy musieli jak sama nazwa gry wskazuje obronić pojazd wojskowy, który musi przedostać się przez pole wroga z bardzo cennym ładunkiem. Kieruj pojazdem obronnym i staraj się jechać przed pojazdem wojskowym tak aby pojazd nie został rozstrzelony. Kierujemy za pomocą strzałek oraz klawiszami Z,X zmieniamy położenie broni, spacja- rakiety.


Obroń księżniczkę

Ocena gry

Ta gra polega na obronieniu pięknej księżniczki przed potworkami.Łap spadające z nieba drewniane beczki i rzucaj nimi przeciwników, którzy chcą porwać piękną księżniczkę.Do gry używaj strzałek oraz spacji.


Steampunk Tower

Ocena gry

Steampunk Tower to gra w której musisz dokładnie rozplanować swój system obronny wieży.Zadbaj o dobry system obronny wieży i pokonaj przeciwników.Graj za pomocą myszki komputerowej.Klasyczna gra obronna

Ocena gry

Zagraj w klasyczną grę obronną w której musisz bronić swoją bazę przed przeciwnikami.Kupuj działa i rozstawiaj je na przeciwników aby ich pokonać.Do gry potrzebna jest ci tylko myszka komputerowa.


Inwazja Zombie

Ocena gry

Inwazja Zombie to gra z kategorii gry Zombie w której twoim zadaniem jest pozabijać Zombie, które chcę zaatakować miasto.Kupuj działa i powstrzymaj ogromną Inwazję Zombie.Używaj do gry myszki komputerowej.


Obroń swoje terytorium

Ocena gry

Obroń swoje terytorium to gra w której naszym zadaniem jest obronić przed przeciwnikami nasze terytorium.Ulepszaj swoich żołnierzy i zabijaj przeciwników.Potrzebna jest ci tylko myszka komputerowa.


Obroń swoją bazę kosmiczną

Ocena gry

Twoja baza kosmiczna zostaje atakowana przez statki kosmiczne.Nie pozwól aby wrogowie zniszczyli twój życiowy dobytek. Staw im czoło i pokonaj ich strzelając z broni.Strzelaj z broni używając tylko myszki.Powodzenia!


Obroń swoją posiadłość

Ocena gry

Kupuj żołnierzy i rozwijaj ich poziomy.Niech nikt nie bezie wstanie rozburzyć twojej chatki.Niech żołnierze kupione przez ciebie strzelają w przeciwników.Myszką graj.


Ocal miasto

Ocena gry

Miasto zostaje bombardowane przez samoloty, które latają nad nim i puszczają z góry bomby.Stań w jego obronie aby miasto się nie spaliło.Strzelaj robotem w samoloty używając do strzelania myszki oraz do poruszani się robotem strzałek.


Antarktyczna obrona

Ocena gry

Obroń bazę przed przeciwnikami.Kupuj odpowiednie armaty oraz działa aby załatwić przeciwników.Graj za pomocą myszki komputerowej.Musisz trochę pomyśleć w tej grze.


Obroń swoją bazę

Ocena gry

Postaraj się tak zarządzać pieniędzmi aby kupować odpowiednie działa aby one strzelając w naszych wrogów niszczyły je.Zagraj za pomocą myszki komputerowej.


« poprzednia 1 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry obrona
 • Obroń swoją bazę

  Obroń swoją bazę

  Oglądana: 2949 ocena: 10.00

 • Obroń księżniczkę

  Obroń księżniczkę

  Oglądana: 2631 ocena: 0.00

 • Klasyczna gra obronna

  Klasyczna gra obronna

  Oglądana: 1921 ocena: 0.00

 • Inwazja Zombie

  Inwazja Zombie

  Oglądana: 1872 ocena: 0.00

 • Steampunk Tower

  Steampunk Tower

  Oglądana: 1829 ocena: 0.00

 • Obroń swoją bazę kosmiczną

  Obroń swoją bazę kosmiczną

  Oglądana: 1797 ocena: 0.00

 • Obroń swoją posiadłość

  Obroń swoją posiadłość

  Oglądana: 1562 ocena: 0.00

 • Obroń swoje terytorium

  Obroń swoje terytorium

  Oglądana: 1360 ocena: 0.00

 • Antarktyczna obrona

  Antarktyczna obrona

  Oglądana: 1337 ocena: 0.00

Reklama

cookie