Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry o robotach 24 gier

Gra budowanie robota

Ocena gry

Ta gra jest to gra w której waszym zadaniem jest budowanie robota z części które wam podano. Sylwetkę robota macie już wycieniowaną więc tylko musicie go ułożyć. Sterowanie za pomocą myszki komputerowej.


Robot gra

Ocena gry

Marzysz o zbudowaniu własnego robota? Wszystko to jest możliwe dzięki tej grze. Masz tutaj możliwość udekorowania robota jak tylko chcemy. Do grania w tą grę potrzebujemy tylko myszki komputerowej.


Budowanie robota

Ocena gry

Zbuduj takiego samego robota z części, które masz do budowania. Zróbmy takiego samego robota jakiego mamy na obrazku i musimy go zrobić. Do budowania robota używajmy myszki.


Roboty Transformers

Ocena gry

W grze Roboty Transformers naszym zadaniem jest chodzić ogrmnym robotem z cyklu Transformers i dojść do bazy tak aby nas nie widzieli. Do gry potrzebujemy strzałek oraz spacji-akcja.Mini roboty walka

Ocena gry

W tej grze będziemy walczyć robotami. Naszym zadaniem jest stoczyć bardzo ciężką walkę z robotami. Walcz z robotami. Wybierz swojego robota i bierz się do walki. Używajmy myszki komputerowej do gry.


Gra Robot Boy

Ocena gry

Wspaniałą gra Robot Boy. Ten robot jest bardzo sławny i bardzo ma dużą moc na pewno go już znacie z bajki. Graj razem z Robot Boy i baw się wspaniale.W grze poruszaj się strzałkami oraz z i x


Robot mania 2

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest wcielenie się w rolę robota i musimy przeżyć niezwykłą przygodę wraz z robotem.Graj za pomocą strzałek oraz z i x.


Robot vs Power-Ranges

Ocena gry

W tej grze musisz bić się ze swoim przeciwnikiem na ringu.Masz do wyboru jednego z dwóch bokserów robota albo power rangers.Wybierz jednego i bij się.Graj za pomocą myszki.


Robot Mania

Ocena gry

Ta gra polega skakaniu robotem tak aby w każdej planszy na początku zebrać serce a potem wskoczyć do rury, do tej co pokazuje strzałka.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Robot Monkey w akcji

Ocena gry

Przenosimy się tym razem do czołga.Musisz jechać czołgiem i zbierać przydatne rzeczy oraz niszczyć i zabijać inne roboty czyli twoich samych wrogów.Graj za pomocą strzałek i spacji-strzał.


Gra transformers dla chłopców

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby się wcielić w role robota transformers i musimy pokonać niezwykła przygodę naszego całego życia.Graj za pomocą strzałek - poruszaj się z i x


Transformers Dinozaury

Ocena gry

Ta gra polega na lataniu dinozaurem i strzelaniu do swoich przeciwników, którzy grają i strzelają do ciebie. Zabij ich wszystkich i graj jak najdłużej, dotrzyj do mety.Graj za pomocą myszki.


Skakanie robotami

Ocena gry

Ta gra polega na bieganiu konikiem i skakaniu po przeszkodach na planie gry.Musisz grać i skakać na planie gry tak aby nie spaść i dotrzeć do mety.Graj za pomocą z oraz x


Transformers piłka nożna

Ocena gry

W tek grze twoim zadaniem jest granie robotami w piłkę nożną na prawdziwej murawie. Graj robotami i strzelaj bramki przeciwnikowi.Graj za pomocą myszki.


Transformers dla dzieci

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest wcielenie się w rolę robota i wypuszczaj roboty tak aby wpadały na robotów przeciwnika.Poruszaj się kursorem za pomocą myszki i wypuszczaj roboty.


Transformers układanka

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest ułożenie kwadracików podobnych do puzzli tak aby powstał obrazek pełny z kwadracików transformers.Postaraj się .Graj za pomocą myszki.


Transformers niezwykła przygoda

Ocena gry

Ta gra to gra platformowa. Wciel się w role robota i pokonuj z nim bardzo wiele niezapomnianych i niezwykłych przygód.Graj używając myszki komputerowej.


Transformers znajdż przedmioty

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest poszukanie na obrazku danych przedmiotów, które znajdują się na dole obrazu gry. Kliknij na dany przedmiot z ramki i znajdź na obrazku i kliknij.Graj za pomocą myszki.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry o robotach
 • Budowanie robota

  Budowanie robota

  Oglądana: 23710 ocena: 8.00

 • Robot vs Power-Ranges

  Robot vs Power-Ranges

  Oglądana: 15901 ocena: 0.00

 • Transformers niezwykła przygoda

  Transformers niezwykła przygoda

  Oglądana: 12727 ocena: 0.00

 • Transformers Kreator

  Transformers Kreator

  Oglądana: 11983 ocena: 1.00

 • Transformers Dinozaury

  Transformers Dinozaury

  Oglądana: 11311 ocena: 0.00

 • Gra Transformers

  Gra Transformers

  Oglądana: 9881 ocena: 0.00

 • Gra transformers dla chłopców

  Gra transformers dla chłopców

  Oglądana: 9716 ocena: 0.00

 • Transformers znajdż przedmioty

  Transformers znajdż przedmioty

  Oglądana: 9613 ocena: 0.00

 • Robot mania 2

  Robot mania 2

  Oglądana: 9522 ocena: 6.00

Reklama

cookie