Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry o gotowaniu 54 gier

Pieczenie i dekorowania ciastka

Ocena gry

Pieczenie i dekorowania ciastka to gra kulinarna w której zajmujemy się pieczeniem ciastek a w dalszej kolejności musimy nasze ciasteczko udekorować. Do dekorowania potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Gra pieczenie ciastek

Ocena gry

Wcielamy się w piekarza i w tej grze będziemy piec ciastka. Mamy przepis podany na ciastka i musimy z przepisu upiec ciastka odpowiednio mieszając dawki składników. Do pieczenia potrzebujesz myszki komputerowej.


Gra gotowanie potraw

Ocena gry

Gra gotowanie potraw to gra w której wcielamy się w prawdziwego zawodowego kucharza i naszym zadaniem jest gotować potrawy. Skorzystaj z przepisów i gotuj najlepsze potrawy w mieście. Do gotowania używaj myszki komputerowej.


Świąteczne potrawy

Ocena gry

Świąteczne potrawy to gra w której musisz przygotować Świąteczne potrawy na Wigilię razem z reniferem Rudolfem. Postępuj zgodnie z samouczkiem w grze i gotuj i przyrządzaj najlepsze świąteczne dania na Boże Narodzenie. Graj z użyciem myszki.Gra krojenie warzyw i owoców

Ocena gry

Gra krojenie warzyw i owoców to wspaniała gra w której musimy jak najdrobniej pokroić latające warzywa i owoce. Potnij warzywa i owoce używając noża. Uważaj na inne przedmioty, które też lecą lecz ich nie możesz ciąć. Graj z użyciem myszki komputerowej.


Rybna potrawa

Ocena gry

Pracujemy jako kucharka i mamy dzisiaj na obiad przygotować potrawę z ryby. Na początku musimy wybrać się na zakupy a potem przystąpić do przygotowywania potrawy. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Gotowanie z Sarą

Ocena gry

Ugotuj razem z Sarą jakąś świąteczną potrawę. Na początku gry wybierz sobie jaką potrawę chcesz gotować i zgromadź składniki, które są potrzebne do wykonania tej potrawy. Następnie zacznij gotować swoją ulubioną potrawę. Gotuj z użyciem myszy.


Gra gotowanie potraw

Ocena gry

Gra gotowanie potraw to gra w której nauczysz się od początku gotować wiele przepysznych potraw w kuchni.Wybieraj odpowiednie składniki do danej potrawy, którą będziemy gotować oraz odpowiednie sztućce aby ją wymieszać.Po ugotowaniu jednej potrawy możesz ugotować i nauczyć się przygotowywać inną potrawę.Gotuj myszką komputerową.


Gra gotowanie zupy

Ocena gry

Ugotuj pyszną domową zupę pomidorową.Wybierz odpowiednie składniki z których ugotujesz zupę pomidorową i postępuj zgodnie z przepisem w grze.Wrzucaj kolejno składniki to garnka i gotuj pyszną zdrową zupę pomidorową.Do gotowania zupy pomidorowej potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.Powodzenia!


Gotowanie dla dzieci

Ocena gry

W kolejnej grze o gotowaniu będziemy robić gotowaną sałatkę.Na początku musimy pokroić warzywa i owoce.Następnie przyprawić ją różnymi przyprawami, które nadadzą aromatyczny zapach naszej sałatce.Wymieszaj wszystko i ugotuj i sałatka będzie gotowa.Do gotowania używaj myszki.


Gra gotowanie ciasta

Ocena gry

Chcesz zostać kucharzem od dziecka o tym marzysz?Możesz właśnie w tej grze upiec ciasto, niektóre składniki musisz na początku ugotować aby ciasto było smaczne.Znajdź potrzebne składniki, które znajdują się w szafkach w kuchni oraz w lodówce.Po zebraniu wszystkich potrzebnych składników możesz rozpocząć pieczenie cista.Do gry potrzebujesz myszkę komputerową.


Gra gotowanie obiadu

Ocena gry

Zawsze marzyliście o nauczeniu się gotowaniu przepysznego obiadu?Teraz możecie potrenować i ugotować przepyszną zupę owocową.Naucz się robić zupę owocową i w przyszłości wyręcz mamę i ugotuj sam/a obiad aby mama miała chodź jeden dzień wolny od gotowania obiadu.Gotuj zupę owocową za pomocą myszki komputerowej.Powodzenia młody kucharzu!


Ugotuj potrawę

Ocena gry

Ugotuj potrawę to gra której będziemy gotowali różne potrawy.Głównym daniem ,które przygotujemy jest lazanie. Do gotowania potrzebujesz myszki.Powodzenia!


Gra krojenie warzyw

Ocena gry

Gra krojenie warzyw to gra w której możesz bardzo dobrze nauczyć się kroić warzyw. Masz do dyspozycji tylko jeden nóż więc musisz to wykonać jak najszybciej. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Francuskie gotowanie

Ocena gry

Naucz się bardzo dobrze gotować prze pysznych francuskich potraw. Poznaj francuską kuchnię jak najlepiej. Graj używając tylko wyłącznie myszki komputerowej do tej gry.


Robienie kanapek

Ocena gry

Robienie kanapek jest to bardzo fajna gierka w której naszym zadaniem jest poruszać się i zbierać składniki na kanapkę. Zrób największą i pyszną kanapkę. Graj za pomocą myszki oraz strzałek.


Gra smażenie naleśników

Ocena gry

Gra smażenie naleśników jest to darmowa gra w której twoim zadaniem jest usmażyć naleśniki. Graj i usmaż naleśniki postępując zgodnie z instrukcją. Graj myszką komputerową.


Przyrządzanie ryby

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej oto nowej grze jest przyrządzić rybę jak najładniej aby wyglądała jak najbardziej smakowicie. Grajmy używając tylko myszki do tej gry. Miłej gry życzymy.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry o gotowaniu
 • Gra lekcja gotowania

  Gra lekcja gotowania

  Oglądana: 281952 ocena: 8.38

 • Kuchenne rewolucje

  Kuchenne rewolucje

  Oglądana: 11747 ocena: 0.00

 • Gra smażenie naleśników

  Gra smażenie naleśników

  Oglądana: 11552 ocena: 0.00

 • Gotowanie

  Gotowanie

  Oglądana: 9876 ocena: 10.00

 • Smażenie naleśników

  Smażenie naleśników

  Oglądana: 9172 ocena: 0.00

 • Gotowanie i pieczenie

  Gotowanie i pieczenie

  Oglądana: 8628 ocena: 0.00

 • Gra krojenie warzyw

  Gra krojenie warzyw

  Oglądana: 8079 ocena: 0.00

 • Precelki cebulowe

  Precelki cebulowe

  Oglądana: 7868 ocena: 0.00

 • Ugotuj na święta

  Ugotuj na święta

  Oglądana: 7414 ocena: 0.00

Reklama

cookie