Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry na 2 49 gier

Zabijanie stworków

Ocena gry

Zabijanie stworków jest to gra w której zadaniem 2 graczy jest zabijać wszystkie potwory, które podążają w naszym kierunku.Gracz 1 gra W,A,S,D oraz spacja a gracz 2 strzałki oraz Ctrl.


Gra statki powietrzne

Ocena gry

Gra statki powietrzne jest to gra na 2 graczy. Waszym zadaniem jest niszczyć statki kosmiczne, które latają. Sterowanie dla gracza 1 to strzałki i enter-strzelanie oraz dla gracz 2 to sama myszka komputerowa.


Spongebob na 2 graczy

Ocena gry

Jest to bardzo fajna gierka w której będziesz walczył z drugim graczem lub przeciwnikiem. Musisz wykonywać zadania klikając odpowiednie klawisze na klawiaturze. Sterowanie na dwóch graczy to cała klawiatura.


Wypychanie z koła

Ocena gry

Musisz w tej grze wypchać swojego przeciwnika z koła tak aby spadł na ziemię. Niech wygra lepszy z was. Gracz 1 strzałkami porusza się gracz 2 W,A,S,D. Miłej gry życzymy.Zbieranie prezentów na 2

Ocena gry

Zbieranie prezentów na 2 jest to gra w której każdy z graczy gra na własną rękę i musi uzbierać jak najwięcej punktów, które dostaje się za zbieranie prezentów. Zbieraj jak najwięcej prezentów. Gracz 1 strzałki gracz 2 W,A,S,D


Zwierzęca piłka nożna na 2

Ocena gry

Zagraj w zwierzęcą piłkę nożną na 2 graczy w której musisz wybrać skład po 4 osoby i grać w piłkę nożną zwierzętami. Strzelaj bramki wygraj i pokonaj przeciwnika. Sterowanie gracz 1 strzałki gracz 2 W,A,S,D


Odbijanie kuli

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby odbijać między sobą kulkę. Kto nie odbije kulki to kulka trafi w niego i straci trochę życia. Sterowanie gracz 1 strzałki a gracz 2 W,A,S,D.Miłej gry i ostrego pojedynku.


Mario bomberman

Ocena gry

Mario bomberman jest to gra na 2 osoby. Aby wygrać musisz zabić drugiego gracz, który jest naszym przeciwnikiem.Sterowanie gracz 1 strzałki i enter, Gracz 2 W,A,S,D i spacja.


Wydobywanie złota na 2 graczy

Ocena gry

Zmierz się z kolegą w grę Wydobywanie złota na 2 graczy jest to gra w której wydobywacie złoto. Zmierzcie się kto wydobędzie najwięcej złota. Gracz jeden strzałki a gracz 2 klawisze W,A,S,D.


Ogień i woda

Ocena gry

W tej grze sterujemy chłopcem ogniem oraz dziewczynką wodą. Zmieniamy wcielenia w zawodników. Jeśli jesteś ogniem musisz pozbierać diamenty czerwone, jeżeli wodą to diamenty niebieskie. Używaj strzałek. Gra na 2 graczy


Gra na 2 graczy

Ocena gry

Zmierz się s kolegą w grę na 2 graczy. Ta gra jest bardzo podobna to gry wormsy. Tutaj też walczysz z kolegą i strzelacie się używając wielu broni, które są dostępne. Używajcie myszki. Miłej gry. Niech wygra lepszy.


Walki na 2

Ocena gry

Walcz i zmierz się w tej grze razem z kolegą lub koleżanką. Udowodnij im że jesteś lepszy. Sterowanie gracz 1 klawisze W,A,S,D oraz klawisze J,K,L- ciosy w ataku. Gracz 2 Strzałki oraz klawisze 4,5,6 jako cios w ataku


Bitwy

Ocena gry

Graj i walcz. Stań do walki ze swoim przeciwnikiem. Pokonaj swoich przeciwników i stań się. najlepszym wojownikiem na arenie. Można grać we 2 osoby. Poruszaj się używając myszki.


Gra walka dla chłopców

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem ejst pokonanie swoich własnych przeciwników. Pokonaj przeciwników za pomocą pistoletu maszynowego. Można grać we dwóch graczy.Gracz 1: Klawisze strzałek - Poruszanie. Strzałka w dół - kucanie. X - skok. Z - strzał Gracz 2: W, A, S, D - Poruszanie się. F - skok. G - strzał.


Śnieżna walka

Ocena gry

Ta gra polegająca jest na tym aby walczyć na śniegu. Naszą bronią są kulki śniegowe czyli kulki że śniegu tak zwane śnieżki. Pokonaj przeciwników razem ze swoją drużyną. Możliwość grania we dwóch graczy.Graj za pomocą myszki.


Walki Myszki Miki i przyjaciół

Ocena gry

Wybieramy jednego z zawodników i gramy. Naszym zadaniem jest rzucanie się poduszkami lub jabłkami. Mamy bardzo dużo broni do wyboru.Można grać w dwóch graczy.Graj za pomocą myszki.


Piłka wodna

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest granie w piłkę nożną tylko tym razem gramy w piłkę nożną na wodzie.Graj w piłkę wodną.Możesz grać z komputerem lub swoim kolegom.Graj za pomocą Gracz 1 strzałki,K-podanie, L-strzał Gracz 2 Poruszanie się W,A,S,D f-podanie g-strzał.


Gra słonie dla dzieci

Ocena gry

W tej grze mamy mozliwość zmierzenia się z komputerem lub można grać jeden na jeden. Ta gra polega na tym aby wypuszczać słonie w słonie przeciwnika tak abyś wygrał. Gracie za pomocą Player 1 w a s d Player 2 strzałkami


Wyszuiwarka gier

Popularne gry

 • Gry na 2
 • Ogień i woda

  Ogień i woda

  Oglądana: 92246 ocena: 8.67

 • Walki Myszki Miki i przyjaciół

  Walki Myszki Miki i przyjaciół

  Oglądana: 69559 ocena: 7.17

 • Piłka Nożna na 2

  Piłka Nożna na 2

  Oglądana: 39818 ocena: 8.80

 • Gra słonie dla dzieci

  Gra słonie dla dzieci

  Oglądana: 33581 ocena: 10.00

 • Mistrzostwa piłka nożna na 2 osoby

  Mistrzostwa piłka nożna na 2 osoby

  Oglądana: 32709 ocena: 5.00

 • Spongebob na 2 graczy

  Spongebob na 2 graczy

  Oglądana: 24734 ocena: 0.00

 • Bitewna gra na 2 osoby

  Bitewna gra na 2 osoby

  Oglądana: 24439 ocena: 10.00

 • Bilard na 2 osoby

  Bilard na 2 osoby

  Oglądana: 23089 ocena: 5.50

 • Tenis na 2 Osoby

  Tenis na 2 Osoby

  Oglądana: 22133 ocena: 7.50

Reklama

cookie