Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry na 2 53 gier

Nurkowanie na 2 graczy

Ocena gry

Nurkujcie pod wodą i zbierajcie śmieci, które zanieczyszczają wodę i płyną razem z nią pod wodą. Twoim zadaniem jest pozbierać jak najwięcej śmieci aby dostać jak najwięcej punktów za nie. Gracz jeden gra strzałkami a gracz 2 W,A,S,D


Bilard na 2 graczy

Ocena gry

Zmierz się z kolegom lub koleżanką w bilarda. Pokaż swoje umiejętności i udowodnij że grasz lepiej pokaż swoją klasę gry nie daj się pokonać. Niech wygra lepszy. Sterownie myszka komputerowa.


Bitewna gra na 2 osoby

Ocena gry

W tej grze będziemy się bić. Walcz ze swoim przeciwnikiem, którym może być kolega lub koleżanka czy ktoś inny z kim będziesz grać. Sterowanie gracz 1 poruszanie się W,A,S,D K-skok walka J,U Gracz 2 strzałki oraz 1,4,5,3,2 na klawiaturze numerycznej.


Walka słoni

Ocena gry

Jest to bardzo fajna darmowa gierka na 2 graczy.Musicie bić się słoniami. Niech wygra lepszy z was jak zawsze. Sterowanie gracz 1 W,A,S,D-poruszani się H,G,J-atak Gracz 2 strzałki-poruszanie się 1,2,3-atakZabijanie stworków

Ocena gry

Zabijanie stworków jest to gra w której zadaniem 2 graczy jest zabijać wszystkie potwory, które podążają w naszym kierunku.Gracz 1 gra W,A,S,D oraz spacja a gracz 2 strzałki oraz Ctrl.


Gra statki powietrzne

Ocena gry

Gra statki powietrzne jest to gra na 2 graczy. Waszym zadaniem jest niszczyć statki kosmiczne, które latają. Sterowanie dla gracza 1 to strzałki i enter-strzelanie oraz dla gracz 2 to sama myszka komputerowa.


Spongebob na 2 graczy

Ocena gry

Jest to bardzo fajna gierka w której będziesz walczył z drugim graczem lub przeciwnikiem. Musisz wykonywać zadania klikając odpowiednie klawisze na klawiaturze. Sterowanie na dwóch graczy to cała klawiatura.


Wypychanie z koła

Ocena gry

Musisz w tej grze wypchać swojego przeciwnika z koła tak aby spadł na ziemię. Niech wygra lepszy z was. Gracz 1 strzałkami porusza się gracz 2 W,A,S,D. Miłej gry życzymy.


Zbieranie prezentów na 2

Ocena gry

Zbieranie prezentów na 2 jest to gra w której każdy z graczy gra na własną rękę i musi uzbierać jak najwięcej punktów, które dostaje się za zbieranie prezentów. Zbieraj jak najwięcej prezentów. Gracz 1 strzałki gracz 2 W,A,S,D


Zwierzęca piłka nożna na 2

Ocena gry

Zagraj w zwierzęcą piłkę nożną na 2 graczy w której musisz wybrać skład po 4 osoby i grać w piłkę nożną zwierzętami. Strzelaj bramki wygraj i pokonaj przeciwnika. Sterowanie gracz 1 strzałki gracz 2 W,A,S,D


Odbijanie kuli

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby odbijać między sobą kulkę. Kto nie odbije kulki to kulka trafi w niego i straci trochę życia. Sterowanie gracz 1 strzałki a gracz 2 W,A,S,D.Miłej gry i ostrego pojedynku.


Mario bomberman

Ocena gry

Mario bomberman jest to gra na 2 osoby. Aby wygrać musisz zabić drugiego gracz, który jest naszym przeciwnikiem.Sterowanie gracz 1 strzałki i enter, Gracz 2 W,A,S,D i spacja.


Wydobywanie złota na 2 graczy

Ocena gry

Zmierz się z kolegą w grę Wydobywanie złota na 2 graczy jest to gra w której wydobywacie złoto. Zmierzcie się kto wydobędzie najwięcej złota. Gracz jeden strzałki a gracz 2 klawisze W,A,S,D.


Ogień i woda

Ocena gry

W tej grze sterujemy chłopcem ogniem oraz dziewczynką wodą. Zmieniamy wcielenia w zawodników. Jeśli jesteś ogniem musisz pozbierać diamenty czerwone, jeżeli wodą to diamenty niebieskie. Używaj strzałek. Gra na 2 graczy


Gra na 2 graczy

Ocena gry

Zmierz się s kolegą w grę na 2 graczy. Ta gra jest bardzo podobna to gry wormsy. Tutaj też walczysz z kolegą i strzelacie się używając wielu broni, które są dostępne. Używajcie myszki. Miłej gry. Niech wygra lepszy.


Walki na 2

Ocena gry

Walcz i zmierz się w tej grze razem z kolegą lub koleżanką. Udowodnij im że jesteś lepszy. Sterowanie gracz 1 klawisze W,A,S,D oraz klawisze J,K,L- ciosy w ataku. Gracz 2 Strzałki oraz klawisze 4,5,6 jako cios w ataku


Bitwy

Ocena gry

Graj i walcz. Stań do walki ze swoim przeciwnikiem. Pokonaj swoich przeciwników i stań się. najlepszym wojownikiem na arenie. Można grać we 2 osoby. Poruszaj się używając myszki.


Gra walka dla chłopców

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem ejst pokonanie swoich własnych przeciwników. Pokonaj przeciwników za pomocą pistoletu maszynowego. Można grać we dwóch graczy.Gracz 1: Klawisze strzałek - Poruszanie. Strzałka w dół - kucanie. X - skok. Z - strzał Gracz 2: W, A, S, D - Poruszanie się. F - skok. G - strzał.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry na 2
 • Ogień i woda

  Ogień i woda

  Oglądana: 99951 ocena: 9.00

 • Walki Myszki Miki i przyjaciół

  Walki Myszki Miki i przyjaciół

  Oglądana: 74146 ocena: 7.17

 • Piłka Nożna na 2

  Piłka Nożna na 2

  Oglądana: 44635 ocena: 8.80

 • Mistrzostwa piłka nożna na 2 osoby

  Mistrzostwa piłka nożna na 2 osoby

  Oglądana: 37708 ocena: 5.00

 • Gra słonie dla dzieci

  Gra słonie dla dzieci

  Oglądana: 36424 ocena: 10.00

 • Spongebob na 2 graczy

  Spongebob na 2 graczy

  Oglądana: 32185 ocena: 0.00

 • Bitewna gra na 2 osoby

  Bitewna gra na 2 osoby

  Oglądana: 26812 ocena: 10.00

 • Bilard na 2 osoby

  Bilard na 2 osoby

  Oglądana: 26282 ocena: 5.50

 • Tenis na 2 Osoby

  Tenis na 2 Osoby

  Oglądana: 24734 ocena: 7.50

Reklama

cookie