Gryna.pl


Kategorie Gier


gry na gierunie.pl

Najnowsi uzytkownicy

Gry dla dzieci » Gry mini mini 38 gier

Najnowsze angry birds online

Ocena gry

Zagraj za darmo w najnowsze Angry Birdsy. Poruszaj się wściekłym kurczakiem i pokonuj wszelakie przeszkody, które tylko pojawią Ci się na drodze. Do gry używaj tylko wyłącznie strzałek oraz spacji.


Fineasz i Agent Pepe

Ocena gry

Zagraj razem z Fineaszem i Ferbem we wspaniałą grę. Celem gry jest pozbieranie przedmiotów i dotarcie do ciasta. Musisz kopnąć agenta PePe tak aby w każdej rudzie dotarł do ciasta. Do gry używaj strzałek oraz myszki komputerowej.


Nowe Angry Birds

Ocena gry

Zagraj w najnowsze Angry Birds w których twoim zadaniem w każdej z plansz jest dotrzeć czerwonym Angry Birdsem do zielonego Angry Birdsa. Do tej gry potrzebna będzie ci tylko wyłącznie myszka komputerowa.


Angry Birds Labirynt

Ocena gry

Kolejna gra z cyklu gry Angry Birds w której to grze tym razem musimy pokonać skomplikowany labirynt. Postaraj się przejść labirynt bez zabłądzenia. Możliwość grania we 2 graczy.Poruszamy się za pomocą strzałek a drugi gracz za pomocą W,A,S,D.Fredka na Fali

Ocena gry

Fredka na Fali to gar w której poruszamy się Fredką na dece wodnej i musimy zbierać kolorowe kulki, aby dostać za nie jak najwięcej punktów.Postaraj się i wykonuj triki podczas jazdy na desce, dzięki czemu uzbierasz więcej punktów w grze.Do jazdy na desce używaj strzałek oraz spacji-skok,triki.


Fineasz i Ferb-Wyścig samochodowy

Ocena gry

Fineasz i Ferb co dziennie mają jakieś nowe pomysły na budowanie czegoś.W dzisiejszym dniu wpadli na pomysł aby wybudować swój własny samochód i wybrać się nim na wyścigi samochodowe.Ścigaj się samochodami razem z Fineasze i Ferbem, który są najłmodszymi budowniczymi aut i innych maszyn.Graj myszką oraz strzałkami.


Wściekłe ptaki na rowerze

Ocena gry

Kolejna gra z cyklu Gry Angry Birds w której poruszamy się wściekłymi ptakami na rowerze i musimy dotrzeć do mety bez żadnego upadku lub kolizji.Zbieraj po drodze przedmioty, za które dostajesz punkty.Postaraj się zebrać jak największą ilość punktów.Do tej gry potrzebne są ci tylko strzałki.


Zastrzel Angry Birds

Ocena gry

W tej grze zmierzysz się z Angry Birds.Musisz pozabijać jak najwięcej wściekłych ptaków.Masz do dyspozycji broń.Bronią steruj za pomocą myszki komputerowej.


Nowe Angry Birds

Ocena gry

Zagraj w najnowsze Angry Birds za darmo.Graj i strzelaj z broni z kurczaki z Angry Birdsów.Musisz pozastrzelać jak najwięcej kurczaków.Strzelaj myszką.


Halloweenowe Angry Birds

Ocena gry

Zagraj w Angry Birds tylko w specjalnej wersji na Halloween. Strzelaj kurczakami w przeciwników aby wszystko zdemolować.Używaj do grania myszki komputerowej.


Angry Birds w jednej lini

Ocena gry

Musisz klikać na takie ptaki, które znajdują się trzy takie same obok siebie lub w jednej lini. Rób to jak najszybciej abyś wyrobił/a się przed czasem końca gry.Myszką zagraj.


Angry Birds Pigs Out

Ocena gry

Kolejna wersja gry Angry Birds.Ta jest znacznie trudniejsza od pozostałych.Należy tutaj poodcinać sznurki aby Angry Birdsy spadły na dół.Do tej gry używaj myszki.


Fineasz i Ferb budują kolejkę

Ocena gry

Fineasz i Ferb budują kolejkę jest to kolejna gra z kategorii gry fineasz i ferb. Zbuduj razem z Ferbem i Fineaszem kolejkę rollercoaster. Do tej gry potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Zimowe Angry Birds

Ocena gry

Kolejna cześć gry Angry Birds tym razem wersja zimowa w której będziemy musieli skakać po platformach tak aby dostać się jak najwyżej. Graj używając tylko strzałek. Miłej gry.


Podobna gra do Angry Birds

Ocena gry

Zagraj w bardzo podobną grę do Angry Birds w której nie gramy kurczakami tylko cytrynami. Ale zasady są bardzo proste musimy strzelać w inne kurczaki aby je pozbijać. Myszką gramy.


Angry Birds Ice Cream

Ocena gry

W tej grze będziemy musieli strzelać kurczakiem ale tym razem nie w kurczaki tylko w lody. Zbijaj jak najwięcej lodów za jednym strzałem. Do gry używaj myszki komputerowej. Miłej gry życzymy.


Angry Birds Counterattack

Ocena gry

Zagrajmy w darmowe angry birdsy w których musimy strzelać z procy kurczakami tak aby one trafiały w inne kurczaki i je zbijały. Do tej gry potrzebujemy tylko myszki komputerowej.


Angry Birds Rio

Ocena gry

Zagraj w darmową grę Angry Birds Rio. jest to pierwsza gra z cyklu angry birds. Celem tej gry jest zbijanie kurczaków tak aby wszystkie się rozleciały. Myszką komputerową gramy.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry mini mini
 • Dora gra w golfa

  Dora gra w golfa

  Oglądana: 11188 ocena: 0.00

 • Mini Monster Truck

  Mini Monster Truck

  Oglądana: 8547 ocena: 0.00

 • Mini helikopter

  Mini helikopter

  Oglądana: 6626 ocena: 0.00

 • Mini roboty walka

  Mini roboty walka

  Oglądana: 6221 ocena: 0.00

 • Mini mini Natuto ubieranka

  Mini mini Natuto ubieranka

  Oglądana: 3138 ocena: 0.00

 • Mini taxi

  Mini taxi

  Oglądana: 3045 ocena: 0.00

 • Samochód dostawczy

  Samochód dostawczy

  Oglądana: 2711 ocena: 0.00

 • Mini odkrywanka

  Mini odkrywanka

  Oglądana: 2425 ocena: 0.00

 • Ubieranka mini mini

  Ubieranka mini mini

  Oglądana: 2393 ocena: 0.00

Reklama

cookie