Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry Mario Bros 117 gier

Gra Mario strzelanie

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy strzelali do naszych przeciwników, a nimi są stworki na ekranie tej gry. Używajmy w tej grze borni pod numerami klawiszy 1,2,3,4 oraz strzałek do poruszania się i spacji-strzał.


Pływaj z Mario

Ocena gry

W tej grze płyniemy z Mario łódką i naszym zadaniem jest również zbierać monety. Ale musimy uważać na ryby, które wyskakują z wody oraz na przelatujące ptaki. Używajmy strzałek.


Mario zbieranie monet

Ocena gry

Zbierzmy razem z Mario w tej grze jak najwięcej monet. ale to nie takie proste musimy uważać na pułapki czyli na wychodzące kujące kaktusy. Graj za pomocą strzałek w tej grze.


Lataj Mario

Ocena gry

Przeleć w tej grze jak najdalej. Musimy lecieć Mario jeżeli Mario spada to klikajmy myszką i wtedy Mario znów podnosi się do góry. Nie dotknij nieba bo wtedy giniesz. Graj używając myszki komputerowej.Zbieraj monety z Mario

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy pomogli Mario i naszym zadaniem jest uzbierać jak najwięcej monet w jak najlepszym czyli jak najkrótszym czasie gry. Graj za pomocą strzałek.


Darmowa gra Mario Bros

Ocena gry

Skacz razem z Mario w tej grze oraz zbieraj monety. Musimy także zabijać małe stworki, które się poruszają w grze. Zbierz jak najwięcej monet ponieważ 100 monet daje jedno dodatkowe życie. Używajmy strzałek i spacji.


Gra Mario

Ocena gry

Zagrajmy w Mario. Twoim zadaniem w tej grze jest zbierać monety oraz zabijać małe stworki, które chodzą w grze. Pamiętajmy jeżeli zbierzemy zielonego grzybka to giniemy. Używajmy strzałek.


Mario z młotkiem

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest skakać i zbierać monet. Mario ma młotek, którym musisz pozabijać wszystkie małe stworki, które się poruszają w grze. Używajmy strzałek oraz spacji.


Mario Bros

Ocena gry

Zagrajmy w grę Mario. Musimy zbierać w tej grze monety oraz zabijać stworki skakać na nie. Zbierajmy jak najwięcej monet. Pamiętaj 100 monet daje ci jedno dodatkowe życie. Używajmy strzałek oraz spacji-skok.


Mario zbieranie

Ocena gry

Zbierajmy w tej grze monety i grzybki czerwone, które wylatują od dołu ekrany. Nie zbieraj nic innego oprócz monet i grzybków koloru czerwonego. Używajmy do poruszania się klawiszy W,A,S,D.


Gra skacz Mario

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest tylko skakać i zbierać monety. W każdej planszy musimy zebrać wszystkie monety, które znajdują się na ekranie gry. Używajmy strzałek do tej gry internetowej.


Mario i piłka nożna

Ocena gry

Odbijajmy piłkę razem z Mario. Naszym zadaniem jest odbijać piłkę nożną główką. Postaraj się odbić jak najwięcej razy piłkę. Używajmy tylko strzałek oraz myszki.


Ubierz Mario

Ocena gry

W tej grze będziemy ubierać Mario. Musimy ubrać Mario. Masz do wyboru bardzo wiele ciekawych ubrań wybierz jedno i ubierz Mario jak ci się tylko podoba. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Mario w kosmosie

Ocena gry

Zagrajmy w Mario ale tym razem gramy w kosmosie bo mario wyjechał na kosmos. Strzelajmy do stworków kosmicznych. Musimy zabić stworków i dojechać do mety. Strzałkami się poruszamy a z-strzelamy.


Mario jedzie Gokardem

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy sobie wybrali jedną z dwóch dostępnych postaci, które wybieramy na początku gry i naszym zadaniem jest jeździć gokardem z Mario. Jedź używając strzałek.


Szybciej Mario

Ocena gry

W tej grze musimy biegnąć Mario. Biegnij jak najszybciej ponieważ ta gra jest na czas. Musisz dobiec do panienki, która czeka na ciebie na końcu każdej rundy. Szybko. Graj za pomocą strzałek.


Gra Mario online

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest zbierać monety oraz zabijać stworki skacząc na nie. Jeżeli zbierzesz grzybka to Mario rośnie. Pamiętaj 100 monet daje jedno życie dodatkowe . Graj za pomocą strzałek i spacji-skok.


Super Mario

Ocena gry

Skacz razem z Mario i zbieraj monety oraz skacz na stworki aby je zabić. Musisz dostać się do mety. Zbieraj monety 100 monet daje ci dodatkowe jedno życie. Używajmy strzałek do gry.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry Mario Bros
 • Gra Mario strzelanie

  Gra Mario strzelanie

  Oglądana: 14936 ocena: 0.00

 • Najnowsze Mario

  Najnowsze Mario

  Oglądana: 12529 ocena: 0.00

 • Gra Mario 3d

  Gra Mario 3d

  Oglądana: 12525 ocena: 0.00

 • Gra mario bros

  Gra mario bros

  Oglądana: 11855 ocena: 10.00

 • Mario Bros

  Mario Bros

  Oglądana: 10886 ocena: 0.00

 • Stare Mario

  Stare Mario

  Oglądana: 10185 ocena: 0.00

 • Darmowa gra Mario Bros

  Darmowa gra Mario Bros

  Oglądana: 9970 ocena: 0.00

 • Gra Mario forever

  Gra Mario forever

  Oglądana: 9482 ocena: 1.00

 • Gra Mario

  Gra Mario

  Oglądana: 9025 ocena: 0.00

Reklama

cookie