Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry ze zwierzętami » Gry małpy 14 gier

Wystrzel Małpkę

Ocena gry

Wystrzel Małpkę to gra w której musisz wystrzelić małpkę tak aby poleciała jak najdalej.Wybierz odpowiednią moc wystrzału małpki.Do grania używaj myszki komputerowej.


Rozwesel małpkę

Ocena gry

Postaraj się na wszystkie możliwe sposoby w tej grze rozweselić bardzo smutną małpkę.Pozbieraj przydatne przedmioty i rozwesel małpkę.Do gry używaj myszki komputerowej.


Udekoruj małpi domek

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest udekorować małpi domek.Masz już wszystkie elementy oraz meble gotowe musisz tylko teraz wybrać najładniejsze i postawić je na odpowiednie miejsce.Myszką dekoruj małpi domek.


Małpi Pac Man

Ocena gry

Zagraj w Pac Mana tylko tym razem w troszeczkę innego, ponieważ tym razem będziemy się poruszali małpką i zbierali banany.Uważaj na wiewiórki,ponieważ jak uderzysz w nie to tracisz życie.Do grania używaj strzałek.Gra całowanie się małpkami

Ocena gry

Całuj się z małpką.Rób to tak aby żaden ze zwierząt, które też mieszkają w dżungli was nie nakrył na całowaniu się.Do całowania używajmy myszki komputerowej.Powodzenia!


Małpia przygoda

Ocena gry

Przeżyj niesamowitą przygodę razem z małpką.Poruszaj się małpką i zbieraj w każdej z planszy filiżankę z kawą.Do grania potrzebne będą ci strzałki.


Puzzle Dora i Małpka

Ocena gry

Ułóż puzzle, które przedstawiają Dorę oraz małpkę.Musisz wszystkie puzzle idealnie ułożyć aby wszystkie do siebie idealnie pasowały.Do gry potrzebna bezie ci myszka komputerowa.


Odszukaj małpek na obrazku

Ocena gry

Na obrazku, który przedstawia dżunglę zostały poukrywane małpki.Ty musisz za pomocą szkła powiększającego poznajdywać wszystkie małpki.Do gry potrzebna jest ci tylko myszka komputerowa.


Małpka strzelająca z łuku

Ocena gry

Strzelajmy w tej grze razem z małpką z łuku.Musisz się postarać i trafiać za każdym razem w banany aby zdobyć jak najwięcej punktów.Do gry potrzebujesz myszki komputerowej.


Małpi kierowca

Ocena gry

Małpi kierowca to darmowa gra w której naszym zadaniem będzie jeździć samochodem razem z małpką i wygrywać wyścigi w dżungli.Daj z siebie wszystko.Używaj do grania strzałek.


Gra z małpką

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest poruszać się małpką i pozbierać wszystkie owoce, które są na drzewach.Do gry potrzebne są ci strzałki oraz spacja-skok.


Małpa i balony

Ocena gry

Strzelaj razem z małpką w balony tak bay poprzebijać ich jak najwięcej.Trafiaj celnie w balony aby je poprzebijać.Do gry używaj tylko myszki komputerowej.


Małpka i banany

Ocena gry

Poruszaj się małpką i skacz oraz zbieraj banany.Musisz pozbierać wszystkie banany aby przejść do kolejnego etapu gry.Graj za pomocą strzałek oraz spacji.


Gra małpka i owoce

Ocena gry

Łataj statkiem razem z małpką i zbieraj owoce takie jak banany i arbuzy.Do latania statkiem potrzebne są ci tylko strzałki do gry.Powodzenia.


« poprzednia 1 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry małpy
 • Rozwesel małpkę

  Rozwesel małpkę

  Oglądana: 3681 ocena: 0.00

 • Puzzle Dora i Małpka

  Puzzle Dora i Małpka

  Oglądana: 1682 ocena: 0.00

 • Małpa i balony

  Małpa i balony

  Oglądana: 1419 ocena: 0.00

 • Małpi Pac Man

  Małpi Pac Man

  Oglądana: 1189 ocena: 0.00

 • Wystrzel Małpkę

  Wystrzel Małpkę

  Oglądana: 1165 ocena: 0.00

 • Małpka i banany

  Małpka i banany

  Oglądana: 1101 ocena: 0.00

 • Udekoruj małpi domek

  Udekoruj małpi domek

  Oglądana: 1072 ocena: 10.00

 • Gra z małpką

  Gra z małpką

  Oglądana: 1012 ocena: 0.00

 • Odszukaj małpek na obrazku

  Odszukaj małpek na obrazku

  Oglądana: 986 ocena: 0.00

Reklama

cookie