Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry lotnicze 55 gier

Latanie samolotem Scooby Doo

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest latać samolotem ze Scoobym Doo. Lataj samolotem i baw się świetnie. Musisz także w tej grze zbierać czerwone kuleczki. Zbierz ich jak najwięcej. Używaj do latanie myszki.


Samolot latanie

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest latać w niebie po między chmurami. Lataj samolotem i postaraj się zebrać jak najwięcej czerwonych kuleczek w powietrzy. Latajmy używając myszki komputerowej.


Gra latający człowiek 2

Ocena gry

Zagraj w grę latający człowiek 2. Gramy człowiekiem, który lata w kosmosie i skacze po planetach oraz zbiera gwiazdki. Skacz po planetach i zbieraj gwiazdki. Używajmy strzałek do tej gry.


Ltanie samolotem i strzelanie

Ocena gry

Strzelaj samolotem i lataj. Twoim zadaniem jest latać w kosmosie i strzelać do swoich przeciwników. Wybierz sobie na początku jedn z trzech dostępnych samolotów i leć. Graj za pomocą strzałek i spacji- strzał.Gra latanie samolotem online

Ocena gry

Lataj samolotem. Twój samolot jest wykonany w tej grze z papieru. Samolot sam strzela więc twoim zadaniem jest tylko lecieć i kierować samolot aby strzelał w inne samoloty. Grajmy myszką.


Latanie wojskowym samolotem

Ocena gry

Lataj wojskowym samoloty. Naszym zadaniem jest nie tylko latać ale także strzelać do naszych przeciwników. Ulepszaj swój wojskowy samolot aby miał lepsze strzały i był bardzie odporniejszy. Używajmy strzałek oraz Z- strzelanie.


Gra statek kosmiczny

Ocena gry

Latajmy statkiem kosmicznym w ej grze. Twoim zadaniem w tej grze jest także strzelać tym statkiem nie tylko latać. Strzelajmy do marsjan i wielu innych stworków kosmicznych. Grajmy za pomocą myszki komputerowej.


Latanie samolotem online

Ocena gry

Będziemy latać tradycyjnym samolotem, który jest wykonany z papierowej kartki. Uważajmy na inne samoloty, które strzelają w nasz papierowy samolot. Nie pozwól aby cię zabili i twój samolot. Potrzebujemy do tej gry strzałek.


Latanie statkiem kosmicznym

Ocena gry

Latajmy statkiem kosmicznym. Postarajmy się i latajmy statkiem kosmicznym oraz strzelajmy w inne latające spodki czyli w naszych przeciwników strzelajmy. Używajmy strzałek i spacji do strzelania.


Latanie samolotem

Ocena gry

Latajmy samolotem. Wcielmy się w pilota latającego metalowego ptaka czyli samolotu. Latajmy w tej grze samolotem i strzelajmy do drugiego samolotu, który jest naszym przeciwnikiem. Graj za pomocą strzałek oraz klawisza C - strzał.


Ltanie statkiem kosmicznym

Ocena gry

Będziemy w tej grze latać statkiem kosmicznym. Latajmy statkiem kosmicznym oraz zbierajmy strzały, które lecą w kierunku do kuli, kula to nasz planeta nie może żadna strzała w nią trafić. Używajmy strzałek w tej grze.


Gra latanie wosjkowym samolotem

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy latali wojskowym samolotem oraz strzelali do naszych przeciwników, którymi są inne samoloty. Strzelaj w samoloty przeciwników. Grajmy używając klawiszy A,D- poruszanie się samolotem oraz J- strzał.


Gra latający człowiek

Ocena gry

Będziemy latać i skakać człowiek w kosmosie. Skacz oraz lataj w kosmosie i zbieraj gwiazdki. Uzbierajmy jak najwięcej gwiazdek oraz uważaj na kulące kolce. Graj za pomocą strzałek.


Latające planety

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest sterować i latać statkiem kosmicznym. Musimy strzelać także z tego statku kosmicznego. Grajmy w tej grze tylko używając myszki komputerowej.


Gra latanie po planetach

Ocena gry

W tej grze latamy po planetach. Jesteś w przestrzeni kosmicznej i twoim zadaniem jest latać i skakać z planety na planetę. Doleć jak najwyżej. Graj za pomocą strzałek w tej grze.


Gra samolotowa

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy wcielili się w pilota samolotu. Musimy latać samolotami. Jeżeli samolot przyleci na lotnisko to musisz go zaparkować na wyznaczone miejsce. Na taki kolo raki jest obok samolotu. Graj strzałkami.


Parkowanie samolotu

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest zaparkować samolot. Samolot wylądował na lotnisku a ty musisz zaparkować go do odpowiedniej bazy. Patrz na kraj jaki wyświetla się obok samolotu. Grajmy używając strzałek.


Gra budowanie samolotu

Ocena gry

W tej grze będziemy budować samolot. Zbuduj samolot w tej grze niech to będzie samolot twoich marzeń. Zbudujmy najlepszy i najszybszy samolot na świecie. Budujmy samolot używając myszki komputerowej.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry lotnicze
 • Wyścigi samolotów

  Wyścigi samolotów

  Oglądana: 4108 ocena: 0.00

 • Gra latający człowiek 2

  Gra latający człowiek 2

  Oglądana: 2908 ocena: 0.00

 • Niezwykły lot rakietą

  Niezwykły lot rakietą

  Oglądana: 2619 ocena: 0.00

 • Gra latający człowiek

  Gra latający człowiek

  Oglądana: 2446 ocena: 0.00

 • Latanie statkiem kosmicznym

  Latanie statkiem kosmicznym

  Oglądana: 2231 ocena: 0.00

 • Gra latanie po planetach

  Gra latanie po planetach

  Oglądana: 2172 ocena: 0.00

 • Gra wyścig samolotów

  Gra wyścig samolotów

  Oglądana: 2034 ocena: 0.00

 • Gra statek kosmiczny

  Gra statek kosmiczny

  Oglądana: 1104 ocena: 0.00

 • Ltanie statkiem kosmicznym

  Ltanie statkiem kosmicznym

  Oglądana: 1073 ocena: 0.00

Reklama

cookie