Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry lotnicze 55 gier

Wojna helikopterowa

Ocena gry

W tej grze bierzesz udział w wojnie helikopterowej. Naszym zadaniem jest strzelać się helikopterami. Buduj różne ulepszenia i helikoptery. Używajmy do tej gry tylko myszki komputerowej.


Gra strzelanie w helikoptery

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest strzelać w helikoptery. Strzelajmy w inne helikoptery, które są dla nasz wrogami. Musimy zastrzelić je wszystkie. Używajmy myszki komputerowej.


Realistyczne latanie helikopterem

Ocena gry

W tej grze będziemy latać helikopterem. Naszym zadaniem jest latać helikopterem i transportować różne przedmioty oraz cięższe ładunki takie jak platformy. Graj używając myszki.


Gra helikopter latanie

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy latali helikopterem po mieście. Jest to bardzo szybkie helikopter. Możesz też strzelać w inne helikoptery, które są twoimi przeciwnikami. Graj za pomocą myszki komputerowej.Ratunkowy helikopter

Ocena gry

Ratujmy ludzi w tej grze. Twoim zadaniem jest ustawienie jak najwyższej wieży z ludzi aż do helikoptera. Niech ludzie złapią się helikoptera. Używajmy myszki komputerowej w tej grze.


Gra latanie helikopterem i strzelanie

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy w niej latali helikopterem i strzelali do naszych przeciwników, którymi są w tej grze inni piloci innych helikopterów. Grajmy za pomocą spacji-latanie myszka-strzelanie.


Latanie wojskowym helikopterem

Ocena gry

W tej grze będziemy latać wojskowym helikopterem. Ale to nie takie łatwe jak ci się wydaje ponieważ musimy także strzelać do innych helikopterów naszym helikopterem. Graj używając myszki.


Gra latanie helikopterem 3d

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest latać helikopterem. Musisz zbierać monety oraz paliwo, które jest w powietrzy oznaczone karnistrem benzynowym. Spacją latamy helikopterem w tej grze.


Latanie helikopterem

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest latać helikopterem. Latajmy i uważajmy na przeszkody, które można łatwo trafić lecą w nie helikopterem. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Gra latanie ratunkowym helikopterem

Ocena gry

Lataj ratunkowym helikopterem w tej grze. Twoim nowym zadaniem jest uratować ludzi w tej grze. Postarajmy się i ratujmy ludzi helikopterem w tej grze. Używajmy myszki komputerowej.


Strzelanie w helikoptery

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest strzelać w helikoptery. Strzelajmy ze statku w helikoptery. Uważaj ponieważ helikoptery też strzelają do twojego statku. Graj myszką komputerową w tej grze.


Gra latanie helikopterem

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy latali helikopterem. Latajmy helikopterem i bawmy się wspaniale. Twoim zadaniem jest latać helikopterem. Uważaj na przeszkody. Graj używając tylko myszki komputerowej.


Gra latanie samolotem 3d

Ocena gry

Latajmy samolotem w grze która jest bardzo realistyczna ponieważ grafika w niej jest trójwymiarowa czyli jest grafika 3d. Uważaj na skały i różne piramidy. Graj za pomocą strzałek.


Symulator samolotu

Ocena gry

Ta gra to najlepszy symulator samolotu. Lataj samolotem. Na początku wystartuj z pasa startowego na lotnisku i potem wzbij się ku górze i leć dalej w drogę. Potrzebujemy strzałek i klawiszy Z,X,C.


Latanie samolotem wyczynowym

Ocena gry

Latajmy w tej grze samolotem wyczynowym. Musimy latać i zbierać w powietrzu zaginione balony. Zbierz wszystkie balony na trasie samolotu. Zrób to jak najszybciej. Graj myszką i strzałkami.


Gra latanie papierowym samolotem

Ocena gry

W tej grze będziemy latać papierowym samolotem. Lataj papierowym samolotem i zapewnij sobie mnóstwo rozrywki. Latajmy i przelatujmy przez kółka. Graj za pomocą strzałek oraz myszki.


Latanie samolotem i strzelanie

Ocena gry

Latajmy samolotem wojskowym i strzelajmy w inne samoloty, które te samoloty są właśnie naszych wrogów i musimy ich rozwalić zastrzelić. Gramy w ta grę tylko myszka.


Gra samolot ratunkowy

Ocena gry

Ratujmy ludzi samolotem. Musimy spuszczać ludzi z samolotu w takim momencie kiedy nie lecą ptaki. Wybierz odpowiedni moment i spuść na spadochronie ludzi. Graj za pomocą myszki komputerowej w tej grze.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry lotnicze
 • Wyścigi samolotów

  Wyścigi samolotów

  Oglądana: 4107 ocena: 0.00

 • Gra latający człowiek 2

  Gra latający człowiek 2

  Oglądana: 2908 ocena: 0.00

 • Niezwykły lot rakietą

  Niezwykły lot rakietą

  Oglądana: 2619 ocena: 0.00

 • Gra latający człowiek

  Gra latający człowiek

  Oglądana: 2446 ocena: 0.00

 • Latanie statkiem kosmicznym

  Latanie statkiem kosmicznym

  Oglądana: 2231 ocena: 0.00

 • Gra latanie po planetach

  Gra latanie po planetach

  Oglądana: 2171 ocena: 0.00

 • Gra wyścig samolotów

  Gra wyścig samolotów

  Oglądana: 2034 ocena: 0.00

 • Gra statek kosmiczny

  Gra statek kosmiczny

  Oglądana: 1104 ocena: 0.00

 • Ltanie statkiem kosmicznym

  Ltanie statkiem kosmicznym

  Oglądana: 1073 ocena: 0.00

Reklama

cookie