Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry lotnicze 53 gier

Latanie samolotem lego

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest wybrać odpowiednią moc oraz kąt lotu samolotu z lego tak aby samolot wykonany z klocków lego poleciał jak najdalej.Za każdy lot otrzymujemy pieniądze, dzięki czemu potem możemy sobie ulepszyć nasz samolot z lego.Do grania i latania samolotem używaj myszki.


Gra helikopter w ogniu

Ocena gry

Lataj helikopterem i strzelaj w samoloty wrogów.Musisz pozastrzelać wszystkie samoloty przeciwników.Do tej gry potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Walka papierowych samolotów

Ocena gry

Lataj papierowym samolotem i strzelaj w inne papierowe samoloty, które są twoimi przeciwnikami.Latasz oraz strzelasz myszką.


Latanie samolotem

Ocena gry

Ile potrafisz utrzymać samolot aby nie spadł na ziemię.Sprawdź to w tej grze.Lataj samolotem i zbieraj kulki.Dotrzyj do mety w jak najkrótszym czasie gry.Używaj do latania myszki komputerowej.Gra wyścig samolotów

Ocena gry

Weź udział w samolotowych wyścigach powietrznych.Musisz pokonać swojego przeciwnika.Tor lotu jest wyznaczony kółkami, przez które musisz przelatywać.Używaj tylko strzałek do latania.


Niezwykły lot rakietą

Ocena gry

Lataj w tej grze rakietą.Co lot uzbierasz kasę to ulepszaj swoją rakietę aby była jak najszybsza.Ulepsz rakietę na maxa wtedy dopiero będzie latała.Graj strzałkami-kierowanie rakietą oraz myszką.


Wyścigi samolotów

Ocena gry

Weź udział w wyścigach samolotów.Ścigaj się metalowymi ptakami w powietrzu.Postaraj się i pokonaj swoich rywali.Lataj używając strzałek.


Wojna samolotów

Ocena gry

Wojna samolotów jest to gra w której będziemy strzelać się samolotami. Musisz broić swoich samolotów oraz swojej bazy przed przeciwnikiem, który atakuje twoją bazę. Graj strzałkami i strzelaj spacjom.


Gra helikopter w ogniu

Ocena gry

Zagraj w grę helikopter w ogniu w której naszym zadaniem jest latać helikopterem i strzelać do naszych przeciwników, które latają samolotami. Do gry potrzebujesz strzałek oraz klawiszy Z,X,C


Wojna powietrzna

Ocena gry

W grze Wojna powietrzna naszym zadaniem jest latac helikopterem i strzelać do naszych przeciwników. Strzelajmy do przeciwników z helikoptera. Używajmy do gry strzałek do latania oraz lewego Ctrl-strzał.


Pilot samolotu 3d

Ocena gry

Jesteśmy pilotem samolotu. Lećmy samolotem i trenujmy nasze latanie i podczas lotu zbierajmy czerwone kulki. Pozbierajmy kulki latając samolotem. Zabaw się w pilota i latajmy samolotem. Używajmy myszki do latania.


Gra helikopter 3d

Ocena gry

Latajmy w tej grze helikopterem. Twoim zadaniem będzie latać helikopterem tak aby w nic nie uderzyć. Jest to bardzo realistyczna gra, która ma grafikę trójwymiarową. Grajmy za pomocą myszki.


Strzelanie z helikoptera

Ocena gry

W tej grze będziemy latać helikopterem oraz strzelać w zwierzęta. Naszym zadaniem jest strzelać w zwierzęta oraz latać helikopterem. Musimy strzelać i latać helikopterem. Używajmy tylko myszki i klawiszy W,A,S,D- do latania.


Wojskowy helikopter gra

Ocena gry

W tej grze będziemy latać wojskowym helikopterem. Naszym zadaniem jest latać helikopterem oraz strzelać do innych helikopterów. Używajmy do latania strzałek oraz do strzelania spacji.


Gra strzelający helikopter

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy strzelali helikopterem. Strzelajmy jak najcelniej helikopterem i trafiajmy w działa i żołnierzy, którzy w nas strzelają. Potrzebujemy w tej grze tylko myszki oraz spacji.


Latanie helikopterem online

Ocena gry

Będziemy latać w tej grze helikopterem. Naszym zadaniem jest latać helikopterem tak aby w nic nie uderzyć. Latajmy jak najlepiej w tej grze helikopterem. Graj za pomocą myszki.


Wojna helikopterowa

Ocena gry

W tej grze bierzesz udział w wojnie helikopterowej. Naszym zadaniem jest strzelać się helikopterami. Buduj różne ulepszenia i helikoptery. Używajmy do tej gry tylko myszki komputerowej.


Gra strzelanie w helikoptery

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest strzelać w helikoptery. Strzelajmy w inne helikoptery, które są dla nasz wrogami. Musimy zastrzelić je wszystkie. Używajmy myszki komputerowej.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Wyszuiwarka gier

Popularne gry

 • Gry lotnicze
 • Wyścigi samolotów

  Wyścigi samolotów

  Oglądana: 2957 ocena: 0.00

 • Gra latający człowiek 2

  Gra latający człowiek 2

  Oglądana: 2194 ocena: 0.00

 • Niezwykły lot rakietą

  Niezwykły lot rakietą

  Oglądana: 1733 ocena: 0.00

 • Gra latający człowiek

  Gra latający człowiek

  Oglądana: 1707 ocena: 0.00

 • Gra latanie po planetach

  Gra latanie po planetach

  Oglądana: 1588 ocena: 0.00

 • Latanie statkiem kosmicznym

  Latanie statkiem kosmicznym

  Oglądana: 1572 ocena: 0.00

 • Gra wyścig samolotów

  Gra wyścig samolotów

  Oglądana: 1321 ocena: 0.00

 • Gra statek kosmiczny

  Gra statek kosmiczny

  Oglądana: 767 ocena: 0.00

 • Ltanie statkiem kosmicznym

  Ltanie statkiem kosmicznym

  Oglądana: 724 ocena: 0.00

Reklama

cookie