Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry logiczne 156 gier

Owocowa zapamiętywanka

Ocena gry

Gra zapamiętywanie owoców to bardzo prosta gra dla dzieci w której należy dobrze przyjrzeć się na początku gry jak są poukładane karty a następnie po chwili karty się obracają i naszym zadaniem jest dopasować takie same karty do siebie. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Rebusy dla dzieci online

Ocena gry

Rebusy dla dzieci to gra w której jak sama nazwa mówi za siebie będziemy zajmować się układaniem rebusów. Rozwiązuj rebusy na obrazkach i odczytuj hasła.Do rozwiązywania rebusów potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Zimowy pinball

Ocena gry

Zasady gry pinball pewnie już każdy z Was zna. Jednak szybko je przypomnimy. Zasady są bardzo proste należy tak odbijać śnieżne kulki aby nie spadały. Graj za pomocą strzałek. Strzałka w lewo ruszasz lewym ramieniem a strzałka w prawo odpowiada za prawe ramię.Powodzenia!


Mahjong gra dla dzieci

Ocena gry

Mahjong gra dla dzieci to gra w której gramy w tradycyjnego najprostszego mahjonga. Przestawiaj klocki z wzorami tak aby zwyciężyć w rozgrywce.Do gry potrzebujesz myszki komputerowej.Gra przenoszenie pudełka

Ocena gry

Gra przenoszenie pudełka to bardzo trudna gra w której musisz wykazać się sprytem i logiką. W każdej z plansz musisz przenieś pudełko na drugi jej koniec tak aby Ci nie spadło i się nie rozbiło. Do przenoszenia pudełka używaj myszki komputerowej.


Dotrzyj o drzwi

Ocena gry

Jest to dosyć logiczna gra. W każdej z plansz głównym twoim zadaniem jest dotrzeć do drzwi wyjściowych aby przejść do kolejnego etapu gry. W każdej z plansz musisz dobrze pomyśleć aby osiągnąć sukces. Graj używając tylko myszki komputerowej.


Najnowszy arkanoid

Ocena gry

Najnowsza część arkanoida. Tym razem nie musimy rozwalać prostokątnych klocków lecz musimy zbijać piłki, które wiszą w powietrzu. Postaraj się jak najszybciej zbić je wszystkie oraz odbijaj nimi za pomocą strzałek.


Muzyczny arkanoid

Ocena gry

Zagraj w muzycznego arkanoida. Zasady gry są bardzo proste. Należy pozbijać wszystkie prostokątne sztabki różnego koloru. Klikaj w pasek z liczbami po lewej stronie i graj. Potrzebujesz do zagrania myszki.


Logiczna gra przygodowa

Ocena gry

Tym razem w tej grze będziemy sterować żółtą kartką. Naszym zadaniem jest odszukać na obrazie gry wszystkich żółtych kartek a następnie wydostać się z labiryntu. Graj używając myszki komputerowej.


Podwodny labirynt

Ocena gry

Podwodny labirynt to gra w której poruszamy się żółtą kulką w podwodnym labiryncie i musimy zrobić wszystko aby dotrzeć do wyjścia. Kombinuj, poruszaj się różnymi ścieżkami i dotrzyj do wyjścia. Graj myszką.


Odbijaj się od ścian

Ocena gry

W tej grze poruszasz się małym stworkiem i twoim zadaniem jest pokonać każdą z plansz czyli tradycyjnie dotrzeć do mety w jak najkrótszym czasie gry. Poruszaj się odbijając się od ścian za pomocą wody, którą masz w bańce na plecach. Strzelaj wodą za pomocą myszki komputerowej.


Gra 2048 online

Ocena gry

Zagraj w darmową grę 2048 w której twoim zadaniem jest przestawiać tabliczki z różnymi cyframi tak aby uzyskać wynik 2048. Pomyśl logicznie oraz uważaj aby nie stracić obecnego wyniku poprzez zablokowanie się. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Gra żaby

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest poruszać zielonym liściem na boki, który znajduje się w dolnej części ekranu. Postaraj się tak poruszać liściem aby odbijały się od niego wszystkie żaby, które skaczą. Do gry potrzebna Ci będzie tylko wyłącznie myszka komputerowa.


Xonix

Ocena gry

Xonix to wspaniała gra logiczna w której twoim zadaniem jest poruszać się robotem, który ma za zadanie zabudować jak najwięcej planszy. Musisz zabudować jak najwięcej planszy, uważaj na kulki , które się po planszy poruszają. Do gry używaj strzałek.


Toetrix online

Ocena gry

Toetrix online bardzo trudna gra logiczna, w której musimy głębiej się zastanowić zanim wykonamy jakiś ruch. Celem gry jest dopełnienie ścian kwadratu białymi kulkami. Do gry potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej. Powodzenia!


Logiczna gra na 2

Ocena gry

Zmierz się z ze swoim rywalem w logiczną grę na 2 graczy.Zasady są bardzo proste.Mianowicie należy stawiać ścianki tak aby utworzyć jak najwięcej kwadracików i aby gracz przegrał.Do gra użyj myszki komputerowej.


Gra Liquid

Ocena gry

Liquid to bardzo prosta gra w której musimy sterować plastyczną masą, która zabłądziła w labiryncie.Musisz poruszać się plastyczną masą aby dotrzeć do mety i odblokować kolejny poziom gry.Graj za pomocą strzałek.


Gra złote skarby

Ocena gry

Gra złote skarby to gra w której musimy wykonać pewne obliczenia tak aby przejąć skarb majów.Postaraj się wykonać obliczenia i zdobądź cały skarb,który przed wiekami należał do majów.Do gry używaj tylko myszki komputerowej.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry logiczne
 • Gra układanie drogi

  Gra układanie drogi

  Oglądana: 21069 ocena: 0.00

 • Gra w kółko i krzyżyk

  Gra w kółko i krzyżyk

  Oglądana: 15349 ocena: 7.00

 • Do celu logiczna gra

  Do celu logiczna gra

  Oglądana: 6541 ocena: 0.00

 • Niebieska i czerwona kulka

  Niebieska i czerwona kulka

  Oglądana: 6294 ocena: 0.00

 • Gra crazy machine

  Gra crazy machine

  Oglądana: 5334 ocena: 0.00

 • Ochroń owoce

  Ochroń owoce

  Oglądana: 4801 ocena: 10.00

 • Doprowadź piłkę do bramki

  Doprowadź piłkę do bramki

  Oglądana: 3930 ocena: 0.00

 • Logiczne klocki 3d

  Logiczne klocki 3d

  Oglądana: 3788 ocena: 0.00

 • Najtrudniejsza gra świata

  Najtrudniejsza gra świata

  Oglądana: 3719 ocena: 0.00

Reklama

cookie