Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry lego 13 gier

Budowanie z klocków lego

Ocena gry

Budowanie z klocków lego to gra w której możesz zbudować każdą budowlę z klocków lego jaką tylko chcesz.Wybierz odpowiedni klocek lego dach i zacznij budować budowlę z klocków lego jaką tylko chcesz.Możesz także wybierać okna do swojego domu oraz wiele innych dodatków.Do budowania używaj myszki komputerowej.


Lego podwodny świat

Ocena gry

Wciel się z robota z lego bionicle i musisz pokonać pod wodom wszystkie bąbelki, które spadają prosto na ciebie. Zrób to jak najszybciej tylko możesz. Zagraj strzałkami oraz spacjom.


Lego Bionicle

Ocena gry

Pokonaj wszystkich potworów, którzy odważa się i staną ci na drodze do mety. Pokonaj ich stań się lepszym i walecznym. Zbieraj niebieskie kulki. Graj za pomocą strzałek i spacji.


Gra lego bionicle online

Ocena gry

Kierujmy robotem z klocków lego, który ma do spełnienia bardzo ważną misje. Musisz w każdej planszy zebrać czerwoną część. Postaraj się aby jak najmniej razy dotykać ścian ponieważ wtedy tracimy sporo życia. Graj za pomocą strzałek i spacji.Gra lego city

Ocena gry

Jesteś w tej grze na prawdziwym torze wyścigowym dla samochodów z klocków lego. Naszym zadaniem jest właśnie kierowanie takim pojazdem. Graj za pomocą strzałek.


Gra lego bionicle heroes

Ocena gry

Stań się potężnym i bardzo silnym robotem zbudowanym z klocków lego. Pokonaj wszystko co tylko stanie ci na przeszkodzie dotarcia do mety. W każdej planszy musisz zebrać tajemniczą część. Poruszaj się strzałkami oraz spacjom.


Bionicle

Ocena gry

Zagraj w grę lego bionicle. Stań do walki w roli potężnego i bardzo silnego robota zbudowanego z klocków lego. Pokonaj potwory i wiele przeszkód, które na ciebie czekają w drodze.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Gra wyścigowa lego

Ocena gry

Ścigaj się w tej grze samochodami zbudowanymi z klocków lego. Musisz wygrać ten wyścig ale to nie takie proste czeka na ciebie po drodze bardzo dużo przeszkód. Graj za pomocą strzałek i spacji.


Gra lego bionicle

Ocena gry

Stań się bohaterem bionicle czyli robotem z lego. Twoim zdaniem będzie pokonanie spadających baniek. Pokonaj je używając swojej tajnej broni. Graj strzałkami i spacjom.


Gra lego star wars

Ocena gry

Postaraj się przetrwać jak najdłużej i omijaj gwiazdy, które spadają z planet. Każda plansza jest inna i coraz bardziej trudniejsza. Postaraj się pokonać wszystkie poziomy tej gry. Graj za pomocą myszki.


Gra lego

Ocena gry

Wcielmy się w ludzika lego. Naszym zadaniem jest pozbieranie jak najwięcej złota na całej planszy gry. Możemy kupować pomocne wskazówki takie jak mapa gry. Graj za pomocą strzałek oraz klawisza enter- akceptuj w niektórych momentach potrzebna będzie myszka komputerowa.


Gra lego online

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby ułożyć klocki tak aby trzy takie same klocki lego znajdowały się tuż obok siebie i naszym zadaniem jest jest takie trzy takie same klocki usuwać. Graj za pomocą myszki.


Zbuduj wieże z klocków

Ocena gry

W tej grze musisz przesuwać tak platformę aby łapać jak najwięcej klocków oraz zbudować z nich wysoką i dużą wierzę.Graj za pomocą myszki komputerowej.


« poprzednia 1 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry lego
 • Gra lego star wars

  Gra lego star wars

  Oglądana: 41335 ocena: 0.00

 • Gra lego city

  Gra lego city

  Oglądana: 26471 ocena: 0.00

 • Gra lego

  Gra lego

  Oglądana: 19253 ocena: 0.00

 • Lego Bionicle

  Lego Bionicle

  Oglądana: 17470 ocena: 7.50

 • Gra lego bionicle

  Gra lego bionicle

  Oglądana: 10485 ocena: 0.00

 • Gra lego bionicle heroes

  Gra lego bionicle heroes

  Oglądana: 9111 ocena: 0.00

 • Gra lego bionicle online

  Gra lego bionicle online

  Oglądana: 8098 ocena: 0.00

 • Zbuduj wieże z klocków

  Zbuduj wieże z klocków

  Oglądana: 7596 ocena: 1.00

 • Gra wyścigowa lego

  Gra wyścigowa lego

  Oglądana: 7422 ocena: 0.00

Reklama

cookie