Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry kulki 52 gier

Znikające kulki

Ocena gry

Znikające kulki to gra w której nazwa nie jest przypadkowa, ponieważ na ekranie gry znikają kulki a dzieje się to w momencie, gdy ustawimy koło siebie minimum trzy kulki takiego samego koloru. Dlatego też musisz się postarać aby jak najcelniej strzelać i ustawiać koło siebie kulki takiego samego koloru. W momencie ustawienia koło siebie minimum trzech kulek takiego samego koloru na przykład czerwonego one znikają i właśnie oto chodzi w tej grze aby takim oto sposobem pozbyć się kulek w każdej rundzie gry. Do grania potrzebujesz myszki komputerowej.


Kulki z łukiem online

Ocena gry

Kolejna gra z serii gry kulki z łukiem a tym razem gierka w której będziemy musieli oczywiście strzelać z łuku kolorowymi kulkami, jednak tak aby ustawić koło siebie w jednej lini minimum trzy kulki takiego samego koloru. Postaraj się zrobić to w jak najkrótszym czasie gry a także wyeliminować tym sposobem wszystkie kulki z ekranu z grą. Do grania potrzebujesz tylko myszki komputerowej. Pamiętaj że im szybciej to wykonasz tym będzie znacznie lepiej.


Pryskające piłki dla dzieci

Ocena gry

Pryskające piłki dla dzieci to gra w której strzelami piłkami i naszym zadaniem jest tak strzelać aby koło siebie lub w jednej lini znalazły się minimum trzy takie same kulki tego samego koloru. W sytuacji gdy już znajdą się trzy kulki w jednym miejscu to one znikają a ty otrzymujesz punkty i oto właśnie chodzi w tej grze. Postaraj się w każdej z plansz tej gry wyeliminować wszystkie kolorowe piłki w jak najkrótszym czasie z ekranu gry i przejść do kolejnej rundy. Do gry potrzebna Ci będzie tylko wyłącznie myszka komputerowa.


Kolorowe kulki

Ocena gry

Wyceluj odpowiedni i kocz tak aby przed chwilę wszystkie kolorowe kulki znalazły się w wyznaczonym obrębie, który w polu gry jest zaznaczony na czerwono. Nie możesz dopuścić do tego aby chodź jedna kulka spadła z czerwonego pola, na którym musi się utrzymać.Podczas lotu jak dobrze wycelujesz to możesz pozbierać żółte małe kuleczki za które dostaniemy dodatkowe punkty. Graj z użyciem myszy.Zuma online

Ocena gry

Zagraj w zuma i postaraj się tak wstrzeliwać kulki takiego samego koloru aby koło siebie w jednej lini znalazły się trzy takie same kulki jednego koloru, wtedy one znikną a ty otrzymasz punkty.Do grania w zuma używaj wyłącznie myszki komputerowej.


Gra strzelanie do kulek

Ocena gry

W tej grze będziemy strzelać do kulek.Celem gry jest uzbierać w jednej lini obok siebie cztery takie same kulki jednego koloru.Musisz tak strzelać kulkami aby wyeliminować wszystkie kulki z ekranu gry.Do strzelania kolorowymi kulkami używaj myszki.


Gyroball

Ocena gry

Gyroball to kolejna gra z kategorii gry logiczne w której twoim zadaniem jest przetoczyć kulkę z lini startu aż do samej mety tak aby nie wypadła kulka poza krawędzie tory, gdzie kulka ma się poruszać.Steruj kulką i dotrzyj do mety w jak najkrótszym czasie gry tak aby nie wypaść z toru.Graj strzałkami.


Najtrudniejsza gra świata

Ocena gry

Czekasz na wyzwanie?Grałeś/aś już w bardzo wiele gier i każde udało ci się pokonać. Ta gra jest najtrudniejszą grą na świecie.Możesz spróbować swoich umiejętności oraz doświadczenia w tej grze.Ostrzegam jest na prawdę bardzo trudna nie wiem czy dasz sobie radę ale spróbuj!Myszką steruj i poruszaj się kuleczką.


Bubble Hit

Ocena gry

Zagra w grę Buble Hit w której to grze twoim zadaniem jest strzelać kulkami w inne kulki tak aby koło siebie znalazły się co najmniej trzy takie same kulki jednego koloru.Używaj myszki.


Trzy w jednej lini

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest pozbycie się jak największej ilości kulek z ekranu gry.Postaraj się aby kulki znajdowały się koło siebie trzy takiego samego koloru.Graj za pomocą myszki.Powodzenia!


Bubble Struggle 2

Ocena gry

Poruszaj się ludzikiem i strzelaj w kulki aby je rozdrobnić a potem rozwalić aby nic z nich nie zostało.Do gry używaj spacji-strzał oraz strzałki-poruszanie się.


Doprowadź kulkę do skarbu

Ocena gry

Czy jesteś w stanie przejść tą grę?Nie jest bardzo łatwa musimy doprowadzić kulkę do skarbu nie wybiegając po za boki planszy.Użyj strzałek.Powodzenia!


Wyeliminuj kulki

Ocena gry

Czy jesteś w stanie wyeliminować wszystkie kolorowe kulki?Klikaj na kulki, które znajdują się koło siebie.Aby wyeliminować kulki muszą się koło siebie znajdować co najmniej trzy kulki jednego koloru.Zagraj za pomocą myszki komputerowej.Powodzenia!


Gra Zuma online

Ocena gry

Zagraj w darmowe zuma i strzelaj kolorowymi kulkami w takie miejsca, gdzie już są kulki takiego samego koloru tak aby koło siebie znalazły się co najmniej trzy takie same kulki.Używaj myszki komputerowej.Życzymy miłej gry.


Szalone kulki

Ocena gry

Strzelaj w szalone kulki, które latają po całym obrazie gry.Musisz pozastrzelać je wszystkie.Trafiaj celnie w latające kulki.Potrzebna jest ci tylko mysz komputerowa do strzelania.


Głodny robaczek

Ocena gry

Głodny robaczek to fantastyczna gierka.Poruszaj się głodnym robaczkiem i zjadaj inne kulki.Musisz wychwycić odpowiedni moment aby zjeść kulkę, ponieważ one się kręci i mogą cię zabić .Używaj tylko myszki komputerowej.


Gra kulki

Ocena gry

Wrzucaj kulki w takie miejsca aby obok siebie znalazły się co najmniej trzy takie same kulki takiego samego koloru.Używaj do grania tylko myszki komputerowej.Miłej gry życzymy.


Gra z kulką

Ocena gry

Zagraj w grę w której poruszasz się kulką i musisz pozbierać wszystkie gwiazdki.Lecz to nie takie proste, ponieważ musisz odbijać się od ścian.Strzałkami gramy.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry kulki
 • Gra kulki

  Gra kulki

  Oglądana: 68216 ocena: 10.00

 • Magiczne kulki

  Magiczne kulki

  Oglądana: 35067 ocena: 10.00

 • Zuma kung Fu

  Zuma kung Fu

  Oglądana: 19905 ocena: 10.00

 • Wąż Kulkowy

  Wąż Kulkowy

  Oglądana: 15827 ocena: 0.00

 • Gra zuma 2

  Gra zuma 2

  Oglądana: 7499 ocena: 10.00

 • Trzy w jednej lini

  Trzy w jednej lini

  Oglądana: 6137 ocena: 10.00

 • Bubble Hit

  Bubble Hit

  Oglądana: 6044 ocena: 10.00

 • Kuleczki

  Kuleczki

  Oglądana: 5918 ocena: 0.00

 • Doprowadź kuleczkę do celu

  Doprowadź kuleczkę do celu

  Oglądana: 5600 ocena: 0.00

Reklama

cookie