Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry Kubuś Puchatek 24 gier

Ubieranie kubusia puchatka

Ocena gry

Na ekranie gry widzimy Kubusia Puchatka, który ciągnie w wózku małego prosiaczka.Twoim zadaniem jest ubrać Kubusia Puchatka w jak najmodniejsze ubrania.Wybierz ładne ubrania z pośród wielu dostępnych ubrań.Do ubierani używaj myszki.


Kolorowanka Kubuś Puchatek

Ocena gry

Kolorowanka Kubuś Puchatek to kolejna kolorowanka w której będziemy musieli pokolorować Kubusia Puchatka.Postaraj się i pokoloruj Kubusia Puchatka wybierając najładniejsze kolory z palety kolorów.Do kolorowania używaj tylko myszki.


Pokoloruj Kubusia Puchatka

Ocena gry

W tej kolorowance będziemy kolorować Kubusia Puchatka.Mamy bardzo wiele kolorów do wybrania.Musimy wybrać najładniejsze kolory z całej palety kolorów i ładnie pokolorować Kubusia Puchatka.Koloruj tą kolorowankę z Kubusiem Puchatkiem za pomocą myszki komputerowej.


Gra Kubuś Puchatek

Ocena gry

Gra Kubuś Puchatek to gra w której Kubusiowi Puchatkowi musimy pomóż podobierać takie same pary kart.Odkryj jedną z kart, które znajdują się na ekranie gry następnie postaraj się w jak najkrótszym czasie gry odszukać dla tej oto karty drugą taką samą identyczną kartę.Do tej gry używaj myszki.Kubuś Puchatek i Tygrysek zdobywają miód

Ocena gry

Kubuś Puchatek i Tygrysek zdobywają miód to bardzo fajna gra w której należy tak podbić Kubusia Puchatka aby on podskoczył i zabrał ul z miodem-najlepszym przysmakiem misia Puchatka.Weź myszkę i graj.


Gra Kubuś Puchatek na snowboardzie

Ocena gry

W tej grze będziemy kirowa snowboardem, na którym stoi Kubuś Puchatek. Jeździj deską snowboardową i pokonuj bardzo ciężkie trasy śnieżne oraz trudne przeszkody na trasie. Graj za pomoc myszka-poruszanie się oraz spacja-skok.


Kubuś Puchatek Baseball

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest wcielenie się w rolę Bejsbolisty i uderzanie kijem w piłkę, którą rzuca do nas Prosiaczek. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Kubuś Puchatek z drewna

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby wykonać z drzewa Kubusia Puchatka, którego trzeba wykuć za pomocą dłuta. Wykuj Kubusia Puchatka z drzewa. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Kubuś Puzzle

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest ułożenie puzzli z Kubusiem Puchatkiem. Postaraj się aby każdy z puzzli był odpowiednio dopasowany do swojego miejsca.Graj za pomocą myszki.


Dojdź do skarbu z Kubusiem

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby razem z Kubusiem Puchatkiem i jego przyjacielem Prosiaczkiem pokonać drogę, która prowadzi do skarby a tym skarbem są balony na sznurku. Graj za pomocą myszki.


Kubuś Puchatek ubieranka

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby ubrać Kubusia Puchatka jak najlepiej i jak najmodniej. Postaraj się aby Kubuś Puchatek i jego przyjaciele wyglądali jak najlepiej.Graj za pomocą myszki.


Kubuś Puchatek dla dzieci

Ocena gry

W tej grze musisz dopasować każdemu z cieni, które są na obrazku jego prawdziwą sylwetkę z kolorami.Graj za pomocą myszki.


Kolorowanka liczebna Kubuś Puchatek

Ocena gry

Ta gra polega na pokolorowaniu kolorowanki z Kubusiem Puchatkiem. Na każdym z elementów na kolorowance znajduje się rachunek pamięciowy, który trzeba obliczyć i później wybrać odpowiedni kolor z liczbą. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Kolorowanka z Kubusiem

Ocena gry

Pokoloruj piękną kolorowankę z Kubusiem Puchatkiem. Postaraj się aby twoja kolorowanką wyglądała jak najlepiej i najpiękniej. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Kubuś Puchatek i Prosiaczek Puzzle

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest ułożenie pięknych puzzli z Kubusiem Puchatkiem i Prosiaczkiem, którego Kubuś transportuje w taczce. Graj za pomocą myszki jako główny kontroler w grze.


Puzzle Kubuś Puchatek i przyjaciele

Ocena gry

Ułóż puzzle z Kubusiem Puchatkiem. Postaraj się aby każdy z puzzli znajdował się na odpowiednim miejscu czyli tam gdzie powinien być. Doskonale je dopasuj. Graj za pomocą myszki.


Odkrywanka Kubuś Puchatek

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest odkrywanie dwóch takich samych obrazków. Odkryj je wszystkie a zobaczysz co kryje się pod nimi cały obrazek. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Kubuś Puchatek i przyjaciele puzzle

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby ułożyć puzzle z Kubusiem Puchatkiem. Musisz ułożyć puzzle z Kubusiem Puchatkiem. Postaraj się dopasować każdego puzzle na swoje miejsce tak aby pasował idealnie.Graj za pomocą myszki komputerowej.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry Kubuś Puchatek
 • Kubuś Puchatek dla dzieci

  Kubuś Puchatek dla dzieci

  Oglądana: 10454 ocena: 0.00

 • Kubuś Puchatek z drewna

  Kubuś Puchatek z drewna

  Oglądana: 9529 ocena: 1.00

 • Kolorowanka Mubuś Puchatek i przyjaciele

  Kolorowanka Mubuś Puchatek i przyjaciele

  Oglądana: 9265 ocena: 0.00

 • Puzzle Kubuś Puchatek

  Puzzle Kubuś Puchatek

  Oglądana: 7972 ocena: 0.00

 • Gra Kubuś Puchatek na snowboardzie

  Gra Kubuś Puchatek na snowboardzie

  Oglądana: 7949 ocena: 10.00

 • Kubuś Puchatek Baseball

  Kubuś Puchatek Baseball

  Oglądana: 7727 ocena: 0.00

 • Kubuś Puzzle

  Kubuś Puzzle

  Oglądana: 7550 ocena: 0.00

 • Dojdź do skarbu z Kubusiem

  Dojdź do skarbu z Kubusiem

  Oglądana: 4523 ocena: 0.00

 • Kubuś Puchatek ubieranka

  Kubuś Puchatek ubieranka

  Oglądana: 4468 ocena: 0.00

Reklama

cookie