Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry kot 19 gier

Biegający kot

Ocena gry

Biegający kot to gra w której biegamy kotem. Twoim zadaniem jest przebiec jak najwięcej metrów. Pokaż swoją wytrwałość i przebiegnij tysiąc metrów. Do gry potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Kocia przygoda

Ocena gry

Poruszaj się małym kociakiem, który pragnie uratować świat. Poszukuje przyjaciół. Pokonuj przeszkody, oraz uważaj na wrogów. Przejdź jak najwięcej leveli.Poruszaj się strzałkami oraz S-skacz.


Koci salon kosmetyczny

Ocena gry

Koci salon kosmetyczny to gra w której pracujemy w kocim salonie kosmetycznym i naszym zadaniem jest wykonać makijaż oraz wszelkie kosmetyczne operacje kotkom naszych klientów. Do gry użyj tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Kocia przygoda na 2 graczy

Ocena gry

Zmierz się z kolegą lub koleżanką.W tej grze będziecie się poruszali kotkami, wygra ten zawodnik, który jakio pierwszy dotrze do mety i zbierze monety.Gracz 1- W,A,S,D oraz Gracz 2-Strzałki.Niech wygra lepszy.Zabawa z kotkiem

Ocena gry

Baw się z kotem.Głaszcz go oraz unikaj łapy innego kota, który jest zazdrosny że głaszczesz swojego kotka.Do grania potrzebna ci będzie myszka komputerowa.


Gra żelowy kot

Ocena gry

Poruszaj się żelowym kotem i zbieraj złote gwiazdki.Po zebraniu złotych gwiazdek musisz trafić do wyjścia, które jest w tej grze oznaczone jako exit.Strzałkami zagraj w tą gierkę.


Gra z kotem

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest strzelać z łuku.Należy tak strzelać aby w jak najmniejszą liczbą strzałów dotrzeć do celu czyli w naszym wypadku do tarczy.graj za pomocą myszki.


Latający kot

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby latać kotem i uciekać przed psami, które latają i w nas strzelają statkami kosmicznymi.Uciekaj przed nimi.Poruszaj się za pomocą strzałek.


Kot i pies na plaży3

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest rzucanie się muszlami.Wybierz jednego z dwóch bohaterów psa lub kota i wejdź się do bitwy.Postaraj się wygrać. Graj za pomocą myszki.


Kitty Cat łapanka

Ocena gry

Wybierasz się na zakupy. Nagle wszystko w sklepie zaczyna latać. Łap produkty, które spadają za pomocą wózka sklepowego.graj za pomocą myszki jako główny kontroler w tej grze.


Kot w akcji 2

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest wcielenie się w bardzo zwinnego i szybkiego kota, który podróżuje w nieznane. Spędź razem z nim niesamowitą przygodę.graj za pomocą strzałek.


Gra fajny kot

Ocena gry

Ten kot jest bardzo szalony. Twoim zadaniem jest odbijanie się od band i zbieranie sushi.Pozbieraj sushi i wpadnij do pudła, które znajduje się na dole.Graj za pomocą myszki.


Kaci wynalazca złota

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby wydobywać i wyławiać złoto z pod ziemi.Musimy wydobywać złoto z pod ziemi tak aby wydobyć go jak najwięcej.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Tom i Jerrry skakanioe po łodziach

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest grać kotem o imieniu Tom.Musisz skakać po łodziach i omijać jadące samochody tak aby dotrzeć da drugi brzeg gdzie jest Jerry.Graj za pomocą strzałek.


Gra kot w zamku

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest wcielić się w rolę kota, który podróżuje po zamku i razem z nim przeżyć bardzo wiele niezapomnianych przygód.Graj za pomocą strzałek spacji i Ctrl lewy.


Gra kot dla dziewczyn

Ocena gry

Musimy w tej grze zaopiekować się kotem, który jest nie zadbany. Zacznijmy od tego aby go umyć a potem bardziej się nim zajmować.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Gra kotki dla dzieci

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest wcielenie się w rolę kota i naszym zadaniem jest skakanie po przeszkodach tak aby dotrzeć do celu.Naszym celem jest meta.Graj za pomocą strzałek oraz klawiszy W,AS,D


Psi salon kosmetyczny

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby prowadzić swój własny salon kosmetyczny. W nim naszymi klientami są tym razem zwierzęta czyli koty.Graj i rób i zabiegi.posługuj się myszką.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry kot
 • Tom i Jerrry skakanioe po łodziach

  Tom i Jerrry skakanioe po łodziach

  Oglądana: 68575 ocena: 10.00

 • Gra kot dla dziewczyn

  Gra kot dla dziewczyn

  Oglądana: 10185 ocena: 0.00

 • Kot i pies na plaży3

  Kot i pies na plaży3

  Oglądana: 8739 ocena: 0.00

 • Kot w akcji 2

  Kot w akcji 2

  Oglądana: 7583 ocena: 10.00

 • Gra kotki dla dzieci

  Gra kotki dla dzieci

  Oglądana: 6119 ocena: 0.00

 • Psi salon kosmetyczny

  Psi salon kosmetyczny

  Oglądana: 5849 ocena: 10.00

 • Gra kot w zamku

  Gra kot w zamku

  Oglądana: 5412 ocena: 0.00

 • Kot z zamku 2

  Kot z zamku 2

  Oglądana: 5096 ocena: 0.00

 • Gra z kotem

  Gra z kotem

  Oglądana: 4317 ocena: 0.00

Reklama

cookie