Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry rolnicze » Gry kombajny koszenie zboża 4 gier

Kombajny na komputer za darmo

Ocena gry

Darmowa gra kombajny na farmie czeka na ciebie. Przejdź na farmę i poczuj się jak prawdziwy kierowca kombajny grając w tą grę.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek, które są tym razem niezbędne i twoim zadaniem jest w jak najkrótszym czasie drogi pokonać kombajnem tor przeszkód, który jest w lesie a przeszkodami są drzewa rosnące nieopodal drogi którą się poruszasz. Musisz bardzo uważać aby nie rozwalic maszyny.Do kierowania potrzebujesz tylko strzałek.


Kombajn kosi pole

Ocena gry

Jesteś w kabinie kombajnu czy tez inaczej zwanego bizonem i twoim zadaniem jest dotrzeć na pole a następnie je pokosić według wskazówek jakie dał nam nasz klient. Musisz jednak postarać się podczas jazdy i bardzo uważać, ponieważ jedziesz nie zwykłą drogą asfaltową tylko przez las dla utrudnienia. Pamiętaj więc aby maksymalnie się skupić podczas drogi przez las.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek, które potrzebne Ci będą do kierowania maszyna.


Farma kombajny dla dzieci

Ocena gry

Farma kombajny dla dzieci to gra w której to grze jesteśmy kierowcą kombajnu i naszym zadaniem jest dojechać kombajnem do domu ale oczywiście to nie będzie takie proste, ponieważ po drodze do domu mamy do pokonania las, w którym to lesie musimy bardzo uważać aby nie zachaczyć o żadne drzewo, ponieważ wtedy nasz sprzęt się rozbije i w najgorszym wypadku nie będzie już czym kosić. Do kierowania użyj tylko wyłącznie strzałek.


Kombajny online

Ocena gry

Zasiądź za kierownicą traktora i zacznij pracować na swojej własnej farmie o której już nie raz marzyłeś. Czeka Cię bardzo wiele zadań a między innymi : koszenie zboża czy też innych plonów na polu. Musisz także oprócz samego koszenia zająć się hodowlą plonów różnych nasion na swojej farmie. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek, które są niezbędne w tym wypadku.« poprzednia 1 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry kombajny koszenie zboża
 • Kombajny na komputer za darmo

  Kombajny na komputer za darmo

  Oglądana: 1693 ocena: 10.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 1665 ocena: 10.00

 • Kombajn kosi pole

  Kombajn kosi pole

  Oglądana: 1384 ocena: 10.00

 • Farma kombajny dla dzieci

  Farma kombajny dla dzieci

  Oglądana: 1205 ocena: 0.00

Reklama

cookie