Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry karciane 54 gier

Zimowy Pasjans

Ocena gry

Pasjans to bardzo fajna gra, która nie znudzi się nam nigdy. Dlatego możemy grać w nią zawsze o każdej porze roku. Teraz mamy możliwość zagrania w zimową wersją pasjansa. Do grania używaj tylko myszki komputerowej.


Karciana gra oczko

Ocena gry

Karciana gra oczko to pewnie dosyć popularna gra w karty.Zasady tej gry są bardzo proste a mianowicie musimy uzbierać sumę 21 z kart a by wygrać.Postaw żetony i zmierz się z przeciwnikiem w karty.Do grania używaj myszki komputerowej.


BlackJack Online - Oczko

Ocena gry

Zagraj w Black Jack czyli popularną grę karcianą w której twoim zadaniem jest uzbierać sumę 21 aby wygrać.Postaw żetony czyli zabawne pieniądze i stań do gry ze swoim przeciwnikiem.Graj w oczko za pomocą myszki komputerowej.


Szachy z komputera

Ocena gry

Zagraj w Szachy z komputera w których zmierzamy się z naszym komputerowym przeciwnikiem w stare szachy, które pojawiały się w komputerowych grach w systemie operacyjnym komputera.Przetestuj swoje umiejętności grania w szachy i pokaż że jesteś najlepszym graczem.Gra w warcaby z komputerem

Ocena gry

Gra w warcaby z komputerem to gra w której możesz zmierzyć się w warcaby z komputerem i sprawdzić swoje umiejętności gry w warcaby jak i umiejętności myślenia logicznego.Każdy ruch, który wykonasz dobrze przemyśl.Dogrania w warcaby z komputerem potrzebna ci będzie do gry tylko myszka komputerowa.


Gra szachy z komputerem

Ocena gry

Zmierz się w szachy z komputerem.Możesz także zmierzyć się ze swoim kolegą lub koleżanką w trybie dla dwóch graczy.Pokaż swoje umiejętności grania w szachy i wygrywaj ze swoimi przeciwnikami i komputerem.Zanim wykonasz jakiś ruch dobrze przemyśl wszystkie możliwe rozwiązania.Do grania w szachy używaj tylko myszki komputerowej.


Golfowy pasjans

Ocena gry

Grałeś w golfa.Zrobiłeś sobie krótką przerwę i postanowiłeś zagrać ze swoim rywalem w pasjansa tak dla odmiany.Postaraj się poustawiać wszystkie karty we właściwej kolejności aby wszystkie karty znikły z ekranu gry.Do tej gry potrzebujesz tylko myszki komputerowej.Powodzenia!


Pasjans z kosmitami

Ocena gry

Zagraj w darmowego pasjansa z kosmitami.Musisz ułożyć karty od najwyższych ich wartości do najniższych wartości.Potrzebujesz do tego pasjansa tylko myszki komputerowej.


Gra pasjans

Ocena gry

W tej grze będziemy grać w pasjansa.Pasjans jest to jedna z najłatwiejszych gier więc na pewno sobie poradzisz.Używaj do grania myszki.


Gra pasjans online

Ocena gry

Graj w pokera i układaj karty od największej do najmniejszej.Używaj do grania w pokera tylko myszki komputerowej.Życzymy powodzenia w grze!.


Pasjans ze Spongebobem

Ocena gry

Zagraj w pasjansa, karcianą grę razem ze Spongebobem.Zasady gry są bardzo prosto.Musisz układać karty od największej do najmniejszej.Myszką zagraj w pasjansa.


Warcamy z robotem

Ocena gry

Zagraj w warcaby razem z robotem.Ruszaj się pionkami.Przemyśl swój każdy ruch aby przeciwnik pozbijał ci jak najmniej pionków.Graj z użyciem myszki komputerowej.


Gra szachy online

Ocena gry

Poznaj zasady szach i zagraj w nie.Graj z przeciwnikami i pokonaj jak najwięcej przeciwników.Do tej gry potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.Powodzenia.


Szachy online

Ocena gry

Zagraj w szachy online.Pokonaj każdego z twoich przeciwników, z którymi będziesz toczył/a pojedynki jeden na jednego.Graj używając do tej gry tylko myszki komputerowej.


Gra tysiąc

Ocena gry

Gra tysiąc jest to gra w której naszym zadaniem jest zagrać w karcianą grę tysiąc.Zagrajmy w karcianą grę tysiąc w której musimy ustawiać karty. Używajmy tylko myszki komputerowej.


Rzucanie kart do kapelusza

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jet rzucać karty do kapelusza. Rzucajmy karty do kapelusza. Postarajmy się trafi każdą z kart do kapelusza. Potrzebujemy w tej grze tylko myszki komputerowej.


Pokerowa gra

Ocena gry

Zgrajmy w darmowego pokera. Pokaż swoje umiejętności gry w pokera i wygraj jak najwięcej razy ze swoimi przeciwnikami. Potrzebujemy do gry tylko myszki komputerowej. Miłej gry.


Poker holdem

Ocena gry

Poker holdem jest to gra kategorii gry poker w której naszym zadaniem jest zagrać w pokera i musimy wygrywać z naszymi przeciwnikami. Wygrywajmy z przeciwnikami i zostańmy mistrzami pokera. Używajmy myszki do gry. Miłej gry w Poker holdem.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry karciane
 • Ben Ten karty

  Ben Ten karty

  Oglądana: 10708 ocena: 5.50

 • Rouletka

  Rouletka

  Oglądana: 4198 ocena: 0.00

 • Gra karciana

  Gra karciana

  Oglądana: 3919 ocena: 0.00

 • Golfowy pasjans

  Golfowy pasjans

  Oglądana: 3723 ocena: 0.00

 • Karty Sheriff Tripeaks

  Karty Sheriff Tripeaks

  Oglądana: 2361 ocena: 0.00

 • Rzucanie kart do kapelusza

  Rzucanie kart do kapelusza

  Oglądana: 2135 ocena: 0.00

 • Oczko

  Oczko

  Oglądana: 1957 ocena: 9.00

 • Karciana gra oczko

  Karciana gra oczko

  Oglądana: 1889 ocena: 0.00

 • Gra w karty

  Gra w karty

  Oglądana: 1564 ocena: 0.00

Reklama

cookie