Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry dla przedszkolaków » Gry internetowe 34 gier

Minecraft Classic Online

Ocena gry

Minekraft to bardzo popularna w ostatnich czasach gra. Tym razem będziemy grali w klasyczną wersje minecrafta czyli classic. Gra polega na tym aby budować przeróżne budowle poruszając się ludzikiem. Podczas poruszania się po mapce możesz także zbierać przeróżne przedmioty, które znacznie ułatwią Ci dalsze kopanie i budowanie różnych budowli w tej grze.Zacznij grać i wybuduj swoją pierwszą budowlę zaczynając pierwszą rundę w grze.Do grania potrzebujesz tylko zupełnie myszki komputerowej, która tym razem będzie niezbędna, ponieważ bez myszki nie pograsz.


Wystrzel gościa

Ocena gry

Wystrzel gościa to gra w której będziemy wystrzelać gościa aby poleciał jak najdalej i pobił rekord.Za każdy lot otrzymujesz kasę i możesz za nią kupić ulepszenie w sklepie.Używaj myszki.


Gra alchemia

Ocena gry

Gra alchemia jest to gra w której naszym zadaniem jest stawiać zasadzki chemiczne w takich miejscach, gdzie chodzą małe stworki. Musimy stawiać je tak aby w nie wpadły. Myszką grasz.


Całowanie w laboratorium alchemi

Ocena gry

Całujmy się w laboratorium chemicznym w którym jest wiele ludzi i musimy się tak całować aby cię nikt nie widział jak się całujesz. Do tej gry używajmy myszki komputerowej.Platformowa gra z agentem

Ocena gry

Platformowa gra z agentem to gra w której wcielamy się w agenta i naszym zadaniem jest chodzić agentem i dotrzeć do białego klocka, którym dostaniemy się do kolejnej planszy gry. Strzałkami gramy.


Agent

Ocena gry

Zagraj w darmową grę agent w której naszym zadaniem jest zastrzelić wszystkich naszych przeciwników, którymi także są ludzie, którzy strzelają w nas. Wykonaj misje i pozabijaj ich wszystkich. Do gry potrzebujemy tylko myszki.


Agent p

Ocena gry

Ubierzmy agenta P z bajki Fineasz i Ferb. Postarajmy się ubrać jak najładniej naszego agenta p. Do tej gry do ubierania potrzebujemy tylko myszki komputerowej. Miłej gry.


Gra agent online

Ocena gry

Jest to gra w której musimy wcielić się w agenta i poruszać się po planszy tak aby dotrzeć do wyjścia, które znajduję się za czerwonym paskiem. Używajmy do tej gry tylko strzałek.


Agent 007

Ocena gry

Jest to bardzo znana gra w której wcielamy się w agenta 007 i naszym zadaniem jest rozstrzelić wszystkich naszych przeciwników, którzy nas atakują. Do poruszania się potrzebujemy strzałek a do strzelania myszki.


Misja agenta

Ocena gry

Misją agenta jest to że musimy zastrzelić naszych przeciwników, którzy są ubrani na czarno. Strzelajmy w przeciwników.Do tej gry potrzebujemy tylko myszki do strzelania.


Tajny agent

Ocena gry

Jesteśmy tajnym agentem i musimy zabijać mordercę, który pokazuje się w jednej z trzech wind. Jeżeli zabójca jest w pierwszej windzie klikamy klawisz A jeżeli w drugiej S a jeżeli w trzeciej to D. Do gry użyj klawiszy A,S,D.


Gra agent

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest wcielić się w agenta, którym będziemy się poruszać i chodzić agentem, któremu musimy układać drogę z gotowych elementów tak aby łatwo było dojść do mety. Używajmy myszki oraz do poruszani się strzałek.


Ubieranka z agentką

Ocena gry

Ubieranka z agentką to darmowa gra w której naszym zadaniem jest ubrać bardzo piękną agentkę.Postaraj się i ubierz jak najładniej oraz jak najmodniej agentkę. Do tej gry myszka jest potrzebna.


Gra z agentem

Ocena gry

Gra z agentem jest to gra w której naszym zadaniem jest wcielić się w rolę tajnego agenta i przystąpić do działań. Musisz chodzić i strzelać do latających spodków. Do gry używajmy tylko strzałek do poruszani się oraz myszki do strzelania.


Dopasuj elementy

Ocena gry

W tej grze należy dopasować przedmioty do poszczególnych cieni. Musisz wybrać odpowiedni element i dopasować go do jednego z cieni. Do gry dopasuj elementy używamy tylko myszki.


Breakout

Ocena gry

Breakout jest to gra w której odbijamy kulką poruszając platformą tak aby kulka się odbijała od platformy i strącała chmurki na górze. Do gry używajmy tylko strzałek.


Zabawne tetris

Ocena gry

Zabawne tetris to gra w której będziemy grać w tetris tylko tym razem jest to zabawniejsze tetris w którym nie mamy klocków tylko głowy ludzików. Do tej gry używajmy tylko strzałek.


Gra odśnieżanie

Ocena gry

Gra odśnieżanie jest to gra w której pracujemy jako osoba, która odśnieża chodniki. Odśnieżajmy chodniki ze śniegu. Aby odśnieżyć chodnik musimy klikać klawisz S-aby nabrać śnieg a potem D-aby wyrzucić śnieg i jeszcze do poruszani się strzałki.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

  • Gry internetowe
  • Wystrzel gościa

    Wystrzel gościa

    Oglądana: 1763 ocena: 0.00

Reklama

cookie