Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry lotnicze » Gry helikoptery 21 gier

Gra z helikopterem

Ocena gry

Gra z helikopterem to gra w której wcielamy się w pilota helikoptera i latamy helikopterem. Naszym zadaniem jest podczas lotu upuścić białą kulkę, która ma wpaść do wyznaczonego pojemnika. Lataj używając strzałek.


Gra helikopter w ogniu

Ocena gry

Lataj helikopterem i strzelaj w samoloty wrogów.Musisz pozastrzelać wszystkie samoloty przeciwników.Do tej gry potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Gra helikopter w ogniu

Ocena gry

Zagraj w grę helikopter w ogniu w której naszym zadaniem jest latać helikopterem i strzelać do naszych przeciwników, które latają samolotami. Do gry potrzebujesz strzałek oraz klawiszy Z,X,C


Wojna powietrzna

Ocena gry

W grze Wojna powietrzna naszym zadaniem jest latac helikopterem i strzelać do naszych przeciwników. Strzelajmy do przeciwników z helikoptera. Używajmy do gry strzałek do latania oraz lewego Ctrl-strzał.Gra helikopter 3d

Ocena gry

Latajmy w tej grze helikopterem. Twoim zadaniem będzie latać helikopterem tak aby w nic nie uderzyć. Jest to bardzo realistyczna gra, która ma grafikę trójwymiarową. Grajmy za pomocą myszki.


Strzelanie z helikoptera

Ocena gry

W tej grze będziemy latać helikopterem oraz strzelać w zwierzęta. Naszym zadaniem jest strzelać w zwierzęta oraz latać helikopterem. Musimy strzelać i latać helikopterem. Używajmy tylko myszki i klawiszy W,A,S,D- do latania.


Wojskowy helikopter gra

Ocena gry

W tej grze będziemy latać wojskowym helikopterem. Naszym zadaniem jest latać helikopterem oraz strzelać do innych helikopterów. Używajmy do latania strzałek oraz do strzelania spacji.


Gra strzelający helikopter

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy strzelali helikopterem. Strzelajmy jak najcelniej helikopterem i trafiajmy w działa i żołnierzy, którzy w nas strzelają. Potrzebujemy w tej grze tylko myszki oraz spacji.


Latanie helikopterem online

Ocena gry

Będziemy latać w tej grze helikopterem. Naszym zadaniem jest latać helikopterem tak aby w nic nie uderzyć. Latajmy jak najlepiej w tej grze helikopterem. Graj za pomocą myszki.


Wojna helikopterowa

Ocena gry

W tej grze bierzesz udział w wojnie helikopterowej. Naszym zadaniem jest strzelać się helikopterami. Buduj różne ulepszenia i helikoptery. Używajmy do tej gry tylko myszki komputerowej.


Gra strzelanie w helikoptery

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest strzelać w helikoptery. Strzelajmy w inne helikoptery, które są dla nasz wrogami. Musimy zastrzelić je wszystkie. Używajmy myszki komputerowej.


Realistyczne latanie helikopterem

Ocena gry

W tej grze będziemy latać helikopterem. Naszym zadaniem jest latać helikopterem i transportować różne przedmioty oraz cięższe ładunki takie jak platformy. Graj używając myszki.


Gra helikopter latanie

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy latali helikopterem po mieście. Jest to bardzo szybkie helikopter. Możesz też strzelać w inne helikoptery, które są twoimi przeciwnikami. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Ratunkowy helikopter

Ocena gry

Ratujmy ludzi w tej grze. Twoim zadaniem jest ustawienie jak najwyższej wieży z ludzi aż do helikoptera. Niech ludzie złapią się helikoptera. Używajmy myszki komputerowej w tej grze.


Gra latanie helikopterem i strzelanie

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy w niej latali helikopterem i strzelali do naszych przeciwników, którymi są w tej grze inni piloci innych helikopterów. Grajmy za pomocą spacji-latanie myszka-strzelanie.


Latanie wojskowym helikopterem

Ocena gry

W tej grze będziemy latać wojskowym helikopterem. Ale to nie takie łatwe jak ci się wydaje ponieważ musimy także strzelać do innych helikopterów naszym helikopterem. Graj używając myszki.


Gra latanie helikopterem 3d

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest latać helikopterem. Musisz zbierać monety oraz paliwo, które jest w powietrzy oznaczone karnistrem benzynowym. Spacją latamy helikopterem w tej grze.


Latanie helikopterem

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest latać helikopterem. Latajmy i uważajmy na przeszkody, które można łatwo trafić lecą w nie helikopterem. Graj za pomocą myszki komputerowej.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry helikoptery
 • Gra helikopter 3d

  Gra helikopter 3d

  Oglądana: 14966 ocena: 0.00

 • Wojskowy helikopter gra

  Wojskowy helikopter gra

  Oglądana: 11490 ocena: 0.00

 • Gra helikopter latanie

  Gra helikopter latanie

  Oglądana: 9122 ocena: 0.00

 • Gra strzelający helikopter

  Gra strzelający helikopter

  Oglądana: 7368 ocena: 0.00

 • Latanie wojskowym helikopterem

  Latanie wojskowym helikopterem

  Oglądana: 7347 ocena: 0.00

 • Realistyczne latanie helikopterem

  Realistyczne latanie helikopterem

  Oglądana: 5419 ocena: 0.00

 • Gra latanie helikopterem 3d

  Gra latanie helikopterem 3d

  Oglądana: 5374 ocena: 0.00

 • Gra helikopter w ogniu

  Gra helikopter w ogniu

  Oglądana: 5041 ocena: 0.00

 • Strzelanie z helikoptera

  Strzelanie z helikoptera

  Oglądana: 4689 ocena: 10.00

Reklama

cookie