Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry harry potter 12 gier

Harry Potter gra

Ocena gry

Zagraj razem z Harrym i broń swojego zadania.Musimy w tej grze bronić otworów kółkowych w które nasz przeciwnik musi trafić. Nie pozwól mu strzelić kulką do celu. Używajmy do gry tylko myszki.


Puzzle Harry Potter

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyś ułożył puzzle z bardzo młodym czarownikiem.Ułóż je oraz uważaj żeby dopasować każdy element tam gdzie on powinien być.Graj za pomocą myszki.


Znajdź róznice Harrego

Ocena gry

W tej grze masz pokazane dwa obrazki one się różnią od siebie 10 szczegółami.Twoim zadaniem jest odszukanie i zaznaczenie wszystkich tych szczegółów na obrazku.Graj za pomocą myszki.


Gra Harry Potter ucieczka z labiryntu

Ocena gry

Przenosimy się do labiryntu zostaliśmy tam zamknięci na zawsze przez rzuconą na nas klątwę od złej czarownicy.Musisz się postarać oraz wydostać się z labiryntu.Gramy za pomocą myszki.Gra czarowanie Harry Potter

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w rolę Harrego Pottera i naszym zadaniem jest pokazywanie wiele różnych pokazów np. Mamy rzucać do celu oraz latać na miotle.Graj za pomocą myszki.


Ubieranie Harrego Pottera

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest ubranie czarownika Harrego Pottera, który wybiera się na bardzo ważny pokaz.Jest to pokaz latania i skakania na miotle.Graj za pomocą myszki.


Harry Potter ubieranka

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy ubrali jak najładniej młodego czarownika Harrego Pottera, który wybiera się na pokaz czarów oraz na spotkanie z dziewczyną.Gramy za pomocą myszki.


Harry Potter i złote jajko

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyś dotarł do złotego jajka smoka.Jajko to znajduje się na małej górze. Uważaj na smoka bo on ma bardzo wielką moc i strzela ognistymi kulami.Graj za pomocą strzałek oraz spacji.


Gra Harry Potter całowanie

Ocena gry

W tej grze jest twoim zadaniem to abyś się całował ze swoją dziewczyną. Oczywiście wcielasz się w role Pottera i całujesz się z jego własną dziewczyną.Grasz za pomocą myszki.


Gra pływanie Harrym Potterem

Ocena gry

Musimy w tej grze pływać pod wodą Harym Potterem tak aby nas nie dorwały żadne stwory oraz robaki. Uważaj na zielone morskie potwory.Graj za pomocą jednego kontrolera myszki komputerowej.


Harry Potter i chomik

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest układanie Harrym drogi chomikowi tak aby chomik dotarł do swojego domu oraz do mety. Graj i pokonuj wiele plansz oraz wiele poziomów gry.Graj za pomocą myszki.


Gra Harry Potter i Zakonfeniksa

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby wcielić się w bardzo młodego czarownika i wraz z jego przyjaciółmi postarać się oto aby coś zaczarować. W tej grze czarujesz i stwory giną dzięki twojej magi.Graj za pomocą myszki.


« poprzednia 1 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry harry potter
 • Gra pływanie Harrym Potterem

  Gra pływanie Harrym Potterem

  Oglądana: 7497 ocena: 0.00

 • Gra Harry Potter ucieczka z labiryntu

  Gra Harry Potter ucieczka z labiryntu

  Oglądana: 7386 ocena: 10.00

 • Gra Harry Potter całowanie

  Gra Harry Potter całowanie

  Oglądana: 6913 ocena: 0.00

 • Gra czarowanie Harry Potter

  Gra czarowanie Harry Potter

  Oglądana: 6440 ocena: 0.00

 • Gra Harry Potter i Zakonfeniksa

  Gra Harry Potter i Zakonfeniksa

  Oglądana: 5213 ocena: 10.00

 • Harry Potter gra

  Harry Potter gra

  Oglądana: 4653 ocena: 0.00

 • Harry Potter i złote jajko

  Harry Potter i złote jajko

  Oglądana: 4569 ocena: 10.00

 • Znajdź róznice Harrego

  Znajdź róznice Harrego

  Oglądana: 4502 ocena: 6.00

 • Puzzle Harry Potter

  Puzzle Harry Potter

  Oglądana: 4287 ocena: 1.00

Reklama

cookie