Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry dla dzieci » Gry mini mini » Gry fineasz i Ferb 6 gier

Fineasz i Agent Pepe

Ocena gry

Zagraj razem z Fineaszem i Ferbem we wspaniałą grę. Celem gry jest pozbieranie przedmiotów i dotarcie do ciasta. Musisz kopnąć agenta PePe tak aby w każdej rudzie dotarł do ciasta. Do gry używaj strzałek oraz myszki komputerowej.


Fredka na Fali

Ocena gry

Fredka na Fali to gar w której poruszamy się Fredką na dece wodnej i musimy zbierać kolorowe kulki, aby dostać za nie jak najwięcej punktów.Postaraj się i wykonuj triki podczas jazdy na desce, dzięki czemu uzbierasz więcej punktów w grze.Do jazdy na desce używaj strzałek oraz spacji-skok,triki.


Fineasz i Ferb-Wyścig samochodowy

Ocena gry

Fineasz i Ferb co dziennie mają jakieś nowe pomysły na budowanie czegoś.W dzisiejszym dniu wpadli na pomysł aby wybudować swój własny samochód i wybrać się nim na wyścigi samochodowe.Ścigaj się samochodami razem z Fineasze i Ferbem, który są najłmodszymi budowniczymi aut i innych maszyn.Graj myszką oraz strzałkami.


Fineasz i Ferb budują kolejkę

Ocena gry

Fineasz i Ferb budują kolejkę jest to kolejna gra z kategorii gry fineasz i ferb. Zbuduj razem z Ferbem i Fineaszem kolejkę rollercoaster. Do tej gry potrzebujesz tylko myszki komputerowej.Wyścig z Fineaszem i Ferbem

Ocena gry

Wyścig z Fineaszem i Ferbem jest to darmowa gra w której na początku musimy zbudować swój własny samochód a potem ścigać się naszym zrobionym samochodem na torze z przeciwnikami. Do gry używajmy strzałek- kierowanie pojazdem.


Ubierz Fineasza i Ferba

Ocena gry

Ubierzmy Fineasz i Ferba w tej grze. Postarajmy się abyśmy ubrali jak najładniej Fineasza oraz Ferba. Musisz ubrać jak najmodniej i najładniej Fineasza i Ferba. Do gry używamy myszki.


« poprzednia 1 następna »

Wyszuiwarka gier

Popularne gry

  • Gry fineasz i Ferb
  • Fineasz i Ferb budują kolejkę

    Fineasz i Ferb budują kolejkę

    Oglądana: 10376 ocena: 10.00

  • Wyścig z Fineaszem i Ferbem

    Wyścig z Fineaszem i Ferbem

    Oglądana: 5837 ocena: 0.00

  • Ubierz Fineasza i Ferba

    Ubierz Fineasza i Ferba

    Oglądana: 4847 ocena: 0.00

  • Fineasz i Ferb-Wyścig samochodowy

    Fineasz i Ferb-Wyścig samochodowy

    Oglądana: 2576 ocena: 0.00

  • Fredka na Fali

    Fredka na Fali

    Oglądana: 2246 ocena: 10.00

  • Fineasz i Agent Pepe

    Fineasz i Agent Pepe

    Oglądana: 1041 ocena: 0.00

Reklama

cookie