Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry filmowe 18 gier

Rzucaj popcornem w ludzi

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby oglądać film w kinie razem z dużo ilością ludzi. Kto się podniesie to tego musisz strzelać popcornem. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Kubuś Puzzle

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest ułożenie puzzli z Kubusiem Puchatkiem. Postaraj się aby każdy z puzzli był odpowiednio dopasowany do swojego miejsca.Graj za pomocą myszki.


Kubuś Puchatek dla dzieci

Ocena gry

W tej grze musisz dopasować każdemu z cieni, które są na obrazku jego prawdziwą sylwetkę z kolorami.Graj za pomocą myszki.


Kolorowanka z Kubusiem

Ocena gry

Pokoloruj piękną kolorowankę z Kubusiem Puchatkiem. Postaraj się aby twoja kolorowanką wyglądała jak najlepiej i najpiękniej. Graj za pomocą myszki komputerowej.Prezydent Bush w akcji

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest wcielenie się w sławnego prezydenta Busha i musisz obronić swoją żonę przed terrorystami, którzy do ciecie i do twojej żony strzelają.Graj za pomocą klawiszy W,A,S,D.


Scooby Doo\'s na desce

Ocena gry

Skacz i baw się wspaniale grając w grę skakanie ze Scoobym Doo.Wybierz jedną z dwóch postaci i skacz jak najwyżej i najdalej na deskorolce.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Tajemnicze skrzynki z kasą

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby odszukać skrzynkę z jak najmniejszą kwotą pieniężną.Graj i odnajdź skrzynkę z najmniejszą ilością pieniędzy.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Gra bionicle

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest przeżycie niezapomnianej przygody.musimy wcielić się w role robota i należy dojść do celu czyli do mety.Graj za pomocą strzałek oraz spacji


Makijaż Hannny Montanny

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyś wykonał\\ ła makijaż Hannie Montanie, która ma jutro jechać do Paryża na największy na całym świeci pokaz mody.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Wykonaj makijaż Hannie Montanie

Ocena gry

Masz swój zakład kosmetyczny. Pewnego dnia Hanna Montana wpadła do ciebie aby jej zrobić makijaż. Wykonaj jej makijaż a twój sklep będzie sławniejszym.Graj za pomocą myszki.


Gra z Hanną Montaną

Ocena gry

W tej grze masz możliwość wcielenia się w rolę Hanny Montany i twoim zadaniem jest chodzenie po szkole Hanny i szukanie klasy, która jest pokazana na mapie.Graj za pomocą myszki.


Księżniczka całowanie

Ocena gry

Całuj się ze swoim księciem, którego zła czarownica za pomocą klątwy zamieniła w ropuchę. Całuj żabę ale to jest twój ukochany.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Całowanie się w szkole

Ocena gry

Całuj się w szkole ze swoją dziewczyną tak aby tego twoja pani wychowawczyni nie mogła zauważyć. Lepiej staraj sie żeby ona cię nie zauważyła bo będzie bardzo źle.graj za pomocą myszki.


Posprzątaj swój dom

Ocena gry

W tej grze musisz posprzątać swój dom a szczególnie swój pokój masz taki bałagan że powinnaś się wstydzić.Ułóż wszystko na swoje miejsce tam gdzie powinno być.Graj za pomocą myszki.


Matematyka na wesoło

Ocena gry

W tej grze możesz bawić się wspaniali licząc mnożąc dodając dzieląc i odejmując rózne tajemnicze liczby.Naucz się matematyki.Zagraj.Graj za pomocą myszki.


Gra o baguganach

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby wcielić się w rolę jednego z paru bakuganów i naszym zadaniem jest przeżywać wiele przygód razem z nimi.Gramy za pomocą myszki.


Ciuchcia gra

Ocena gry

W tej grze musimy zasiąść za kierownicą prawdziwej ciuchci.Musimy jechać po tarach tak aby dotrzeć do celu czyli do mety.Gramy za pomocą myszki.


Zbuduj swój pokój

Ocena gry

W tej grze możesz stać się projektantem domów i możesz zbudować swój własny dom i własny pokój.Musisz pierw go zaprojektować.Graj za pomocą myszki.


« poprzednia 1 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry filmowe
 • Ciuchcia gra

  Ciuchcia gra

  Oglądana: 28356 ocena: 0.00

 • Prezydent Bush w akcji

  Prezydent Bush w akcji

  Oglądana: 15368 ocena: 10.00

 • Posprzątaj swój dom

  Posprzątaj swój dom

  Oglądana: 14628 ocena: 10.00

 • Gra z Hanną Montaną

  Gra z Hanną Montaną

  Oglądana: 13899 ocena: 5.50

 • Kubuś Puchatek dla dzieci

  Kubuś Puchatek dla dzieci

  Oglądana: 10460 ocena: 0.00

 • Gra bionicle

  Gra bionicle

  Oglądana: 7976 ocena: 0.00

 • Księżniczka całowanie

  Księżniczka całowanie

  Oglądana: 7878 ocena: 10.00

 • Kubuś Puzzle

  Kubuś Puzzle

  Oglądana: 7558 ocena: 0.00

 • Tajemnicze skrzynki z kasą

  Tajemnicze skrzynki z kasą

  Oglądana: 7165 ocena: 0.00

Reklama

cookie