Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry farmerskie 31 gier

Gra gospodarstwo domowe

Ocena gry

Wspaniała gra w której będziemy prowadzili swoje własne gospodarstwo domowe.Naszym zadaniem będzie opiekować się końmi oraz innymi zwierzętami w gospodarstwie.Dokarmiaj zwierzęta i dbaj o nie.Graj myszką.


Wirtualna farma

Ocena gry

Wciel się w rolnika i pracuj na farmie.Sadź nasiona, koś trawę i zbieraj plony nasion.Rozbuduj swoją farmę aby przynosiła jak największe zyski.Sterowanie myszką komputerową.


Barbie na farmie

Ocena gry

Jedź razem z Barbie koniem i łap małe świnki.Postaraj się złapać jak najwięcej pięknych małych świnek.Do gry potrzebna będzie ci tylko myszka komputerowa.Powodzenia!


Youda Farmer

Ocena gry

Zagra w farmerską darmową gierkę w której twoim zadaniem jest pracować na farmie.Zadbaj o hodowlę zwierząt, sadź i zbieraj plony roślin.Graj za pomocą myszki komputerowej.Powodzenia!Dekorowanie farmy

Ocena gry

Udekorujmy w tej grze naszą własną farmę. Musimy poprzestawiać zwierzęta aby wyglądały jak najładniej.Udekorujmy farmę jak najładniej za pomocą myszki komputerowej.


Budowanie farmy

Ocena gry

Zbuduj swoją własną farmę.Już od dawna myślisz o własnej farmie czy gospodarstwie domowym?To wszystko może się spełnić i stać realne dzięki tej grze. Zbuduj swoją farmę w tej grze i stań się rolnikiem. Używajmy myszki do gry.


Dekorowanie farmy

Ocena gry

Zagrajmy w darmową grę Dekorowanie farmy w której naszym zadaniem jest dekorować farmę. Udekorujmy farmę jak najładniej oraz poukładajmy tak elementy aby wszystkie razem ładnie do siebie pasowały. Potrzeba ci tylko myszki komputerowej.


Farm Frenzy 2

Ocena gry

Zagraj w darmową grę Farm Frenzy 2. W tej grze musimy pracować na farmie i zajmować się naszymi zwierzętami. Pracujmy na własnej farmie. Sadź rośliny i zbieraj ich plony. Myszka potrzebna jest to Farm Frenzy 2.


Farm Frenzy 3

Ocena gry

Farm Frenzy 3 jest to gra w której będziemy prowadzić własną swoją farmę. Prowadź swoją własną farmę i pracuj na niej. Karm i hoduj zwierzęta oraz zbieraj i sadź plony nasion. Myszką gramy.


Gra farmerska

Ocena gry

Pracujmy na farmie. Musimy zbierać plony nasion oraz orać pola na których już coś wyrosło. Podlewaj warzywa aby nie uschły i podsypuj nawóz aby szybciej rosły. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Owocowa gra

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest klikać na dwa takie same owoce jednego koloru, które znajdują się obok siebie takie owoce wtedy znikają i my dostajemy punkty pod owocami ukryty jest obrazem farmy. Graj myszką.


Gra traktor rolniczy

Ocena gry

Przewoźmy w tej grze różne owoce i warzywa z naszej farmy. Jedź traktorem tak aby z przyczepy nic nie wypadło owoc ani warzywo. W tej grze potrzebujemy tylko strzałek oraz spacji-podpięcie przyczepy.


Gra wiejskie życie

Ocena gry

Pracuj na swojej własnej farmie. Twoim zadaniem jest sianie nowych nasion aby coś z tego urosło. Musisz także orać pola i zbierać plony, które już urosły. Używajmy myszki.


Farma

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy chodzili i sili nowe plony na polu tak aby zagrodzić kury aby nie mogły się ruszać gra jest podobna do Pacmana. Graj za pomocą myszki.


Moja farma

Ocena gry

Prowadź my w tej grze swoją własną farmę. Twoim zadaniem jest orać pola sadzić nowe plony oraz zbierać plony warzyw i owoców. Używajmy w tej grze tylko myszki komputerowej.


Zbieranie owoców na farmie

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest zbierać owoce, które znajdują się na farmie. Klikaj na dwa takie same owoce, które są obok siebie i one znikają i dostajemy punkty. Używajmy myszki komputerowej.


Gra koszenie trawy

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest skosić trawę. Koś trawę ale w taki sposób jaki jest pokazany na mapie. Wystarczy tylko trzymać spacje a kosiarka sama jedzie.Graj za pomocą spacji.


Mała Farma

Ocena gry

Zadbaj o swoją małą własną farmę.Grasz za pomocą myszki.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry farmerskie
 • Gra traktor rolniczy

  Gra traktor rolniczy

  Oglądana: 48714 ocena: 8.83

 • Gra koszenie trawy

  Gra koszenie trawy

  Oglądana: 32683 ocena: 0.00

 • Budowanie farmy

  Budowanie farmy

  Oglądana: 19906 ocena: 8.00

 • Prawdziwa Farma

  Prawdziwa Farma

  Oglądana: 17657 ocena: 10.00

 • Super Farma3

  Super Farma3

  Oglądana: 15031 ocena: 10.00

 • Gra wiejskie życie

  Gra wiejskie życie

  Oglądana: 13484 ocena: 9.25

 • Extra Farma

  Extra Farma

  Oglądana: 12700 ocena: 0.00

 • Super Farma 2

  Super Farma 2

  Oglądana: 12587 ocena: 10.00

 • Super Farma

  Super Farma

  Oglądana: 12026 ocena: 0.00

Reklama

cookie