Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry edukacyjne 21 gier

Nauka liczenia dla dzieci

Ocena gry

Zagraj w darmową grę nauka liczenia dla dzieci w której to grze głównym zadaniem jest policzyć jabłka, które widnieją na ekranie gry. W każdej z rund postaraj się dokładnie obliczyć jabłka a następnie kliknij na odpowiednią cyfrę, która jest równa licznie jabłek. Do gry używaj myszki komputerowej.


Nauka liczenia dla dzieci

Ocena gry

Nauka liczenia dla dzieci to gra dzięki której najmłodsi użytkownicy naszego serwisu nauczą się liczyć.Policz przedmioty na rysunku i następnie dobierz do nich odpowiednią liczbę, która jest równa ilości przedmiotów,które widzisz na rysunku. Do liczenia używaj myszki komputerowej.Życzymy miłej nauki liczenia i świetnej zabawy!


Utrzymaj cyferki

Ocena gry

Musimy utrzymać cyferki na planszy jak najdłużej.Postarajmy się aby cyferki nie uciekły nam z planszy.Używaj do tej gry tylko myszki komputerowej.


Gra matematyka na wesoło

Ocena gry

Naucz się dobrze liczyć a jeżeli już umiesz dobrze liczyć to sobie potrenuj przed klasówką lub kartkówką w szkole. Trenuj szybkie liczenie. Używaj myszki komputerowej.Twarze

Ocena gry

Musimy w tej grze wykonać taką samą twarz jaką mamy pokazaną obok na obrazku.Wybieraj odpowiednie elementy twarzy oczy i tak dalej.Zrób ją taką samą.Graj myszką.


Dopasuj kształty

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy dopasowali kształtem figury i wrzucili ją do danego otworku z tym kształtem. Rozpoznaj po kształcie figurę i potem ją wrzuć do odpowiedniej dziury.graj za pomocą myszki.


Układanka Spongebob dla dzieci

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest poukładanie Spongebob z numerkami od najmniejszego do największego numerka. Układaj numerkami postacie ze Spongebob. Używaj do tego tylko myszki komputerowej.


Posegreguj odpady

Ocena gry

Mamy procę w tej grze naszym zadaniem jest ją wykorzystać do segregowania odpadów. Segreguj odpady za pomocą procy to znaczy strzelaj odpady do odpowiednich pojemników.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Matematyka z Disney

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest dopasowanie wyników odpowiednim przykładom matematycznym, w który po dodaniu wychodzi dany wynik. Dopasuj wyniki.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Wykreślanka

Ocena gry

Wykreślaj sylaby i wyrazy, które zostały napisane i wypisane na dole w lewym dolnym rogu w słupku. Wykreśl je wszystkie w jak najlepszym czasie gry.Używaj myszki komputerowej.


Szybkie liczenie

Ocena gry

Ta gra jest na czas jeżeli jesteś bardzo dobry z matematyki to możesz się spróbować ze swoim czasem jaki będziesz miał czas liczenia wyników.Policz jak najwięcej przykładów w jak najlepszym czasie gry.Graj za pomocą myszki.


Segregowanie odpadów

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest odpowiednio posegregować odpadów tak aby były podzielone na paper, szkło oraz plastik, Segreguj po to aby coś można z nich zrobić od nowa.Graj za pomocą myszki.


Dopasuj elementy

Ocena gry

Postaraj się dopasować odpowiednio wszystkie elementy. które brakują. Jeżeli jest rozbity dzbanek to dopasuj jego drugą część, która odpadłą podczas rozbicia się dzbanka.Graj za pomocą myszki.


Gra liczenie

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby policzyć sumę działania. Wpisz odpowiedni wynik z dzielenia, dodawania, odejmowania, lub z mnożenia. Graj w tej grze używając tylko myszki komputerowej.


Segregowanie śmieci

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby odpowiednio posegregować śmiecie ponieważ one będą przerabiane na inne nowe przedmioty i elementy do życia na co dzień.Graj za pomocą myszki.


Gra edukacyjna dla najmłodszych

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest kliknięcie na odpowiednią figurę jaka znajduje się na obrazku gry czyli tam gdzie gramy.Poruszaj się za pomocą myszki komputerowej.


Gra matematyczna

Ocena gry

Jeżeli matematyka nie idzie ci za dobrze to w tej grze możesz rozwijać swoje umiejętności dodawania, odejmowania mnożenia i dzielenia.Licz i wpisuj wyniki.graj myszką.


Gra matematyczna dla dzieci

Ocena gry

jeżeli jesteś dobry z matematyki to na pewno sobie poradzisz a jeżeli nie to możesz rozwinąć swoje umiejętności liczenia w tej grze.Do liczenie używaj myszki komputerowej.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry edukacyjne
 • Wykreślanka

  Wykreślanka

  Oglądana: 23087 ocena: 0.00

 • Szybkie liczenie

  Szybkie liczenie

  Oglądana: 7274 ocena: 0.00

 • Gra matematyka na wesoło

  Gra matematyka na wesoło

  Oglądana: 7127 ocena: 0.00

 • Dopasuj kształty

  Dopasuj kształty

  Oglądana: 5559 ocena: 10.00

 • Posegreguj odpady

  Posegreguj odpady

  Oglądana: 4066 ocena: 0.00

 • Segregowanie śmieci

  Segregowanie śmieci

  Oglądana: 3795 ocena: 0.00

 • Gra matematyczna

  Gra matematyczna

  Oglądana: 3634 ocena: 0.00

 • Nauka liczenia dla dzieci

  Nauka liczenia dla dzieci

  Oglądana: 3578 ocena: 0.00

 • Segregowanie odpadów

  Segregowanie odpadów

  Oglądana: 3485 ocena: 10.00

Reklama

cookie