Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry dla dzieci » Gry Dora 29 gier

Dora i Butek dla dzieci

Ocena gry

Dora i Butek dla dzieci to kolejna gra w której przeżyjesz kolejną przygodę wraz z Dorą, która już pewnie bardzo dobrze znasz z bajek. Tym razem wcielając się w Dorę twoim zadaniem będzie zabawić się w chowanego wraz z Butkiem. Twoim zadaniem w dużej mierze będzie odnalezienie Butka, który się schował. Jego kryjówką jest oczywiście las w którym to schowa się na pewno za drzewami lub innymi krzakami. Jeżeli tylko zauważysz Butka w lesie to musisz kliknąć na niego aby go odnaleźć. Uważaj na inne postacie, które też są schowane w lesie, lecz one są specjalnie dla utrudnienia. Do szukania Butka potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Diego i piramidy trzy w jednej lini

Ocena gry

Razem z Diego w tej oto grze musisz tak poprzestawiać elementy aby koło siebie lub w jednej lini znalazły się co najmniej trzy takie same elementy. Do gry używaj myszki komputerowej.


Diego leśna przygoda

Ocena gry

Poruszaj się Diego i przeżyj niezapomnianą przygodę w lesie. Skacz, lataj, omijaj przeszkody, zbieraj przedmioty i pokonaj przeciwników oraz dotrzyj do celu. Poruszaj się używając strzałek oraz skacz za pomocą spacji.


Diego i kulki

Ocena gry

Poruszaj się Diego i uważaj na kulki, które wrzuca na dół siedząca małpka na drzewie. Unikaj kulek, tak aby żadną nie oberwać. Wykaż się refleksem w tej grze. Do gry używaj strzałek do poruszania się.Leśna przygoda z Dorą

Ocena gry

Leśna przygoda z Dorą to gra w której Dora wraz ze swoimi małpkami wybiera się na spacer do lasu. Napotkały jezioro w lesie i nie mogą przedostać się na drugą stronę. Musisz jej pomóż. Klikaj na żółwie aby zmieniły swoje miejsce a zarazem utworzyły przejście dla Dory. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Dora i lis

Ocena gry

Kolejna części gry z dorą. Tym razem w grze pojawia się lisek, którym się będziemy poruszali w grze. Naszym zadaniem jest dotarcie do mety oraz zbieranie złotych gwiazdek. Poruszaj się strzałkami oraz skacz używając spacji.


Dora:Zimowa ubieranka

Ocena gry

Ubierz Dorę tak aby poczuła nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Wybierz dla niej najładniejsza świąteczną czapkę potem włosy, oczy i tak dalej. Zadbaj o to aby Dora jak najładniej wyglądała na świętach. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Dora układa klocki

Ocena gry

Poukładaj klocki razem z Dorą.Celem tej gry jest tak poukładać klocki aby huśtawka była utrzymana w równowadze.Postaraj się.Wykonaj to w jak najkrótszym czasie gry.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Wakacyjne przygody z Dorą

Ocena gry

Wakacyjne przygody z Dorą to gra w której gramy wcieleni w Dorę i musimy pozbierać wszystkie truskawki aby dostać się do kolejnego świata gry. Strzałkami poruszasz się Dorą.


Dora na snowboardzie

Ocena gry

W tej grze będziemy grać jako Dora i musimy jeździć na snowboardzie aby pokonać bardzo trudne śnieżne przeszkody i nie przewrócić się ani razu. Strzałkami jeździmy na snowboardzie.


Przygodowa gra z Dorą

Ocena gry

Wcielmy się w Dorę i naszym zadaniem w tej grze jest pozbierać wszystkie truskawki. Postaraj się to zrobić w jak najkrótszym czasie gry. Graj za pomocą strzałek oraz spacji-skok.


Dora gra w golfa

Ocena gry

Zagrajmy rzem z Dorom w golfa. Zasady golfa już pewnie znacie musicie wbić piłeczkę do czarnej dziurki na polu gry w golfa. Traf do dołka za jak najmniejszą liczbą uderzeń.


Diego gra

Ocena gry

W tej grze będziemy razem z bohaterem Diego bawić się i grać. Rób zdjęcia aparatem fotograficznym zwierzętom, które spotkałeś podczas wyprawy do dżungli. Używajmy myszki komputerowej.


Gra Dora gra w golfa

Ocena gry

Zagraj z Dora w golfa. Musisz wbić białą kuleczkę do dołka. Wykonaj to używając jak najmniej uderzeń w kulkę. Traf za pierwszym razem jeżeli jest to możliwe. Miłej gry życzymy. Sterujemy myszką.


Strzelanie z Dorą

Ocena gry

Strzelajmy z Dorą do małych stworków, które chcą się dostać do nas. Nie pozwól małym stworkom dostać się do Dory i strzelajmy w nich. Strzelaj za pomocą spacji, poruszaj się używając strzałek.


Dora w labiryncie

Ocena gry

Dora zagubiła się w labiryncie. Pomóżmy Dorze i odnajdźmy drogę do zwierzęcia. Na końcu labirynty jest zwierzątko i my musimy do niego dojść. Potrzebujemy myszki komputerowej w tej grze.


Szukanie zwierząt z Dorą

Ocena gry

W lesie zagubiły się zwierzęta. Ty musisz razem z Dorą je odszukać. Każde ze zwierząt wystaje z za drzewa lub kamienia. Kliknij na zwierzątko i już je znalazłeś. Myszką gramy w grze Dora.


Dora opiekuje się kaczuszkami

Ocena gry

Pomóż Dorze i razem z nią pomóż małym kaczuszką, które nie wiedzą gdzie mają swoją mamę kaczuszkę. Włóż kaczuszki do stawu odpowiedniego koloru kaczki. Używajmy myszki komputerowej.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry Dora
 • Diego gra

  Diego gra

  Oglądana: 22900 ocena: 0.00

 • Przygodowa gra Dora

  Przygodowa gra Dora

  Oglądana: 17046 ocena: 0.00

 • Dora opiekuje się kaczuszkami

  Dora opiekuje się kaczuszkami

  Oglądana: 15443 ocena: 0.00

 • Dora piecze ciasto

  Dora piecze ciasto

  Oglądana: 11927 ocena: 0.00

 • Szukanie zwierząt z Dorą

  Szukanie zwierząt z Dorą

  Oglądana: 11504 ocena: 0.00

 • Dora gra w golfa

  Dora gra w golfa

  Oglądana: 11188 ocena: 0.00

 • Dora opiekuje się dziećmi

  Dora opiekuje się dziećmi

  Oglądana: 8615 ocena: 0.00

 • Dora w labiryncie

  Dora w labiryncie

  Oglądana: 8431 ocena: 10.00

 • Gra Dora gra w golfa

  Gra Dora gra w golfa

  Oglądana: 7432 ocena: 0.00

Reklama

cookie